(Friday, 29 March, 2024)
९९.४ | थाहा संचार नेटवर्क
LIVE
Election Portal
निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी
नियमित साइटमा जानुहोस्
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
मेनु
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
प्रदेश
प्रदेश १
प्रदेश २
प्रदेश ३
प्रदेश ४
प्रदेश ५
प्रदेश ६
प्रदेश ७
जिल्लाः
काठमाडौं
दोलखा
उदयपुर
काभ्रेपलाञ्चोक
स्याङ्जा
गुल्मी
मोरङ
संखुवासभा
धनुषा
खोटाङ
बाग्लुङ
रौतहट
पर्सा
इलाम
लमजुङ
बारा
सिरहा
पर्वत
महोत्तरी
नुवाकोट
तनहुँ
चितवन
पाल्पा
गोरखा
कास्की
रसुवा
सप्तरी
सिन्धुली
सर्लाही
मकवानपुर
धनकुटा
मनाङ
बाजुरा
सुनसरी
बाँके
नवलपरासी (पश्चिम)
प्युठान
अछाम
कञ्चनपुर
बैतडी
भक्तपुर
पाँचथर
डोटी
डोल्पा
सल्यान
ललितपुर
जाजरकोट
बझाङ
अर्घाखाँची
मुस्ताङ
दार्चुला
दाङ
रुकुम पूर्व
रुकुम पश्चिम
कैलाली
रोल्पा
कालिकोट
दैलेख
कपिलवस्तु
म्याग्दी
सोलुखुम्बु
सुर्खेत
नवलपरासी (पूर्व)
डडेल्धुरा
जुम्ला
रामेछाप
हुम्ला
ताप्लेजुङ
झापा
सिन्धुपाल्चोक
भोजपुर
मुगु
ओखलढुङ्गा
रुपन्देही
तेह्रथुम
धादिङ
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र
पार्टी
नेकपा एमाले
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेपाली कांग्रेस
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
स्वतन्त्र
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
विवेकशील साझा पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी)
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
नेपाली जनता दल
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च (थरुहट)
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
देशभक्त समाज
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी, नेपाल
जनजागरण पार्टी, नेपाल
नेपाल परिवार दल
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपालवाद
नेपाल नौलो जनवादी पार्टी
युवाशक्ति नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
समाजवादी जनता पार्टी
राष्ट्रिय विकास पार्टी
संयुक्त राष्ट्रिय जनपरिषद, नेपाल
आधुनिक नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी
अखण्ड नेपाल पार्टी
समाजवादी पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
जनशक्ति नेपाल
संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
मूलवासी मुक्ति पार्टी
गान्धीवादी पार्टी नेपाल
ग्रीन पार्टी नेपाल
नेपाल आमा पार्टी
हाम्रो नेपाल पार्टी
नेपाली ग्रिन्स
नेपाल समाजवादी पार्टी (लोहियावादी)
मातृभूमि नेपाल दल
अखण्ड सुदूरपश्चिम पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय जनता दल नेपाल
शिवसेना नेपाल
३३ दलीय मोर्चा
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
मधेश तराई फोरम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
नेपाल युवा किसान पार्टी
नेपाल शान्ति क्षेत्र परिषद्
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय त्रिमुल बहुजन समाजवादी पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाल सुकुम्बासी पार्टी (लोकतान्त्रिक)
राष्ट्रिय श्रमिक नागरिक पार्टी
लोककल्याणकारी जनता पार्टी, नेपाल
जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
किरात खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रवादी एकता पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
राष्ट्रवादी युवा मोर्चा
हिन्दु प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
मुस्कान सेना नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
लोक दल
हाम्रो पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल दर्शन
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
राष्ट्रवादी पार्टी
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
नेपाल दलित पार्टी
नेपाल जनलोकतन्त्र पार्टी
मितेरी पार्टी, नेपाल
मधेश समता पार्टी नेपाल
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
युवा नेपाल पार्टी
दलित, मुस्लिम जनशक्ति पार्टी
अन्य
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
विवरण हेर्नुहोस्
|
प्रदेश २
|
सप्तरी
|
सप्तरी-२
सप्तरी-२
SHARES
उपेन्द्र यादव
२१६२०
ट्रेन्ड
उमेशकुमार यादव
१३६
प्रतिनिधिसभा
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी
उपेन्द्र यादव
मत:२१६२०
अन्य उम्मेदवार
उपेन्द्र यादव
दल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
मत
२१६२०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयप्रकाश ठाकुर
दल
स्वतन्त्र
मत
९४५९
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सकलदेव सुतिहार
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१८४०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उमेशकुमार यादव
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१३६
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निरोदेवी ठाकुर
दल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केदारदेव
दल
स्वतन्त्र
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलेश्वरी खंग
दल
बहुजन शक्ति पार्टी
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीताराम खत्वे
दल
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरेन्द्रकुमार मिश्र
दल
स्वतन्त्र
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भोलाप्रसाद मुखिया
दल
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विकासकुमार तिवारी
दल
स्वतन्त्र
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रेश्वर मण्डल
दल
स्वतन्त्र
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवनकुमार मिश्र
दल
स्वतन्त्र
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकिशोर मण्डल
दल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सञ्जयकुमार यादव
दल
स्वतन्त्र
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गानन्द मण्डल
दल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देशीनन्दन मण्डल
दल
स्वतन्त्र
मत
०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी
शैलेन्द्रप्रसाद साह
मत:१०५७७
अन्य उम्मेदवार
रामदेवप्रसाद यादव
दल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
युगेश्वर मण्डल अमात
दल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी शर्मा सुतिहार
दल
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामवृक्ष महतो
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयकान्त मण्डल
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयनारायण मण्डल
दल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राम एकवाल मण्डल
दल
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरोजकुमार मण्डल
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
७५९३
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रञ्जित कर्ण
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
३७६८
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धर्मनारायण राय अमात
दल
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
मत
१४७५
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शैलेन्द्रप्रसाद साह
दल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
मत
१०५७७
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी
मनिषकुमार सुमन
मत:८९३९
अन्य उम्मेदवार
माहानन्दप्रसाद यादव
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बद्रिनारायण झा
दल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
फलेन्द्र मण्डल
दल
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सन्तोषकुमार यादव
दल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
परमेश्वर यादव
दल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनोज देव
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अरुणकुमार देव
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मो. डोमन
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ममताकुमारी दास
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमाल उदिन मियाँ
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हासिम पमरिया
दल
बहुजन शक्ति पार्टी
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गंगाप्रसाद यादव
दल
नेपाल जनता पार्टी
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
यासिन मियाँ
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपेशकुमार यादव
दल
स्वतन्त्र
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रभानन्द मेहता
दल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
मत
None
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनिषकुमार सुमन
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
८९३९
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयकुमार यादव
दल
स्वतन्त्र
मत
६०
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महेशप्रसाद यादव
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
४९८६
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्षमण यादव
दल
स्वतन्त्र
मत
३१०८
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्
नजिकै
चर्च ब्वाइज इटहरी गोल्डकपको फाइनलमा, उपाधिका लागि आर्मीसँग भिड्ने
चतराधाममा चैत २७ देखि महाकुम्भ मेला
इटहरी गोल्डकप : त्रिभुवन आर्मी फाइनलमा
सुनकोशीमा बेपत्ता भएका तीन बालबालिकाको खोजी जारी
बुढासुब्बा गोल्डकप : उपाधिका लागि आज एनआरटी र मोरङ फुटबल भिड्ने
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्