Election Portal
स्थानीय तह निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी

भक्तपुर नगरपालिका भक्तपुर
SHARES
उम्मेदवार परिचय:

प्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
सुनिल प्रजापति नेपाल मजदुर किसान पार्टी २५७३० विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामप्रसाद कसुला नेपाली कांग्रेस ६५६० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुप्रसाद सुवाल नेकपा एमाले ४२१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सत्यलाल मूल नेकपा माओवादी केन्द्र २३१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रविकृष्ण श्रेष्ठ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९१५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुप्रसाद न्हिसुतु स्वतन्त्र ६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोपालदास बनेपाली स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामभक्त किजु राष्ट्रिय जनमोर्चा ५४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


उपप्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
रजनी जोशी नेपाल मजदुर किसान पार्टी २५७११ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गंगालक्ष्मी अवाल नेपाली कांग्रेस ६५८७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णमाया त्वायनाबासु नेकपा एमाले ४६३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रमाया सुवाल नेकपा माओवादी केन्द्र २१७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ललिता न्यौपाने नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ११७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमिता बोहजू (गोसाई) राष्ट्रिय जनमोर्चा ५४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा उम्मेदवार :

वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
श्‍यामकृष्ण खत्री नेपाल मजदुर किसान पार्टी १३७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पवन भुजु नेपाली कांग्रेस ५०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणसुन्दर सिन्ताकल नेकपा एमाले ४३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुनिल गोठे नेकपा माओवादी केन्द्र २७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धन शिल्पकार राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमलावती श्रेष्ठ थापा नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुर्यप्रसाद श्रेष्ठ नेपाल मजदुर किसान पार्टी १५१६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विश्वराज सिल्पकार नेपाल मजदुर किसान पार्टी १५१५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दामोदर सिल्पकार नेपाली कांग्रेस ४९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिलकबहादुर बस्नेत नेपाली कांग्रेस ४६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानबहादुर दुवाल नेकपा एमाले ३८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सानुभाइ बज्राचार्य नेकपा एमाले ४१० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सर्वज्ञ रत्‍न बज्राचार्य नेकपा माओवादी केन्द्र २४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बिसुलाल गोठे नेकपा माओवादी केन्द्र २६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिसुन्दर त्वाती राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवकुमार सिन्ताकल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गंगालक्ष्मी बमनु नेपाल मजदुर किसान पार्टी १४४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निर्मला फाँजु नेपाली कांग्रेस ५०२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रापती बनेपाली नेकपा एमाले ४३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेश्वरी सिल्पकार नेकपा माओवादी केन्द्र २४३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रसना गाईजु(बाटी) राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
हरिप्रसाद बासुकला नेपाल मजदुर किसान पार्टी २८८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणबहादुर बासुकला नेपाली कांग्रेस ९४३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद नापित नेकपा एमाले ३७१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राकेश सुवाल नेकपा माओवादी केन्द्र ४४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रकुमार सुवाल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामप्रसाद सुवाल नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सूर्यनारायण फाँजू स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
श्‍यामसुन्दर मातां नेपाल मजदुर किसान पार्टी २७८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रत्‍नकाजी नायभारी नेपाल मजदुर किसान पार्टी २७९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामभक्त खर्बुजा नेपाली कांग्रेस ८८९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुण्यराम तुकंबन्जार नेपाली कांग्रेस ९१७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रबिण बाटी नेकपा एमाले ४११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
न्हुछेबहादुर बोयजू नेकपा एमाले ३७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रोशन बासुकला नेकपा माओवादी केन्द्र ३६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आशराम खुसु नेकपा माओवादी केन्द्र ३८९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मीसुन्दर पक्का राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्तिभक्त वाटी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निश्‍चल कायष्ठ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
तुल्सी लक्ष्मी दुमरु बाटी नेपाल मजदुर किसान पार्टी २८१४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निर्मला सुवाल खाताखो नेपाली कांग्रेस ९९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रञ्जना खर्बुजा नेकपा एमाले ४०२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अन्जना बासुकला नेकपा माओवादी केन्द्र ३८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मंगललक्ष्मी शाही नेपाल मजदुर किसान पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राजकृष्ण गोरा नेपाल मजदुर किसान पार्टी १६६६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ओमप्रकाश भुजु नेपाली कांग्रेस ११४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामरत्‍न शिलाकार नेकपा एमाले ५५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णहरि सैजु नेकपा माओवादी केन्द्र २५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सानुकाजी श्रेष्‍ठ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेश बल्ल संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिसुन्दर लवजू स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राजकुमार शिल्पकार नेपाल मजदुर किसान पार्टी १५९० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णगोपाल चौगुठी नेपाल मजदुर किसान पार्टी १५९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवप्रसाद अवाल नेपाली कांग्रेस १०३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आस राम शिल्पकार नेपाली कांग्रेस १११४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद सिल्पकार नेकपा एमाले ६११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमित त्वायना नेकपा एमाले ५६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणसुन्दर त्वायना नेकपा माओवादी केन्द्र २३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्यामकृष्ण गोरा नेकपा माओवादी केन्द्र २१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बिकेन प्रधानाङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुनिता प्रजापति अवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी १६०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलकेशरी चगुठी नेपाली कांग्रेस ११९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी अवाल नेकपा एमाले ५६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहनमाया शिल्पकार नेकपा माओवादी केन्द्र २६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मालती श्रेष्‍ठ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कुमार चवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३३९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुन्दर भेले नेपाली कांग्रेस ११०७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अजय घेमोसु नेकपा एमाले ३१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुल्सीभक्त सुवाल नेकपा माओवादी केन्द्र २०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विश्र्वराम सिल्पकार संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विश्‍वराम त्वायना स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राजेन्द्र माक नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३२०७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पशुपति प्रजापति नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३२६० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशव हाछेथु नेपाली कांग्रेस १११८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमलाल शिल्पकार नेपाली कांग्रेस ११४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णगोपाल बाइजु नेकपा एमाले ३३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेश तमखु नेकपा एमाले ३६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णराम पोतामाहा नेकपा माओवादी केन्द्र २२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मण सुजखू नेकपा माओवादी केन्द्र २०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामेश्वर दुवाल नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिकृष्ण भेले स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कृष्ण लक्ष्मी दुवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३२८३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरस्वती मानन्धर नेपाली कांग्रेस १०६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सपना प्रजापति नेकपा एमाले ४५९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुष्पा शिल्पकार नेकपा माओवादी केन्द्र २०६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नीरु सुवाल नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
प्रेमगोपाल कर्माचार्य नेपाल मजदुर किसान पार्टी १९९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धर्मरत्‍न खाईतु नेपाली कांग्रेस ८५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विक्रम भेले नेकपा एमाले ४३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ओमचरण अमात्य नेकपा माओवादी केन्द्र ४८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बिष्णुप्रसाद त्वानाबासु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणभक्त भेले स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शंकर गोपाल प्रधानाङ्ग राष्ट्रिय जनमोर्चा १२८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलराम लोहला स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पूर्णगोपाल राजचल नेपाल मजदुर किसान पार्टी २०८६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलराम न्हिसुतु नेपाल मजदुर किसान पार्टी २१०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरिन कर्माचार्य नेपाली कांग्रेस ७९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीताराम माक नेपाली कांग्रेस ७५२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
साँयभाइ पोडे नेकपा एमाले ४७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजाराम माक नेकपा एमाले ५६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विकास त्वान्जु नेकपा माओवादी केन्द्र ३०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुरुषोत्तम कपाली नेकपा माओवादी केन्द्र २७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सम्झना खाईजु लाखे नेपाल मजदुर किसान पार्टी २११८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अन्जु श्रेष्‍ठ नेपाली कांग्रेस ७७२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्दिरा गौतम शर्मा नेकपा एमाले ५९६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीना मूल नेकपा माओवादी केन्द्र २८४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सरिना द्योला नेपाल मजदुर किसान पार्टी २१७१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उरुषा सुइकर नेपाली कांग्रेस ७५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सृजना पोडे नेकपा एमाले ४५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
हरिराम सुवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी २५०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेश राजचल नेपाली कांग्रेस ३४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भुपेन्द्रप्रसाद नेपाली नेकपा एमाले ५०८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेश फाँजू नेकपा माओवादी केन्द्र ४८९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामभक्त सुवाल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विद्यान थुसा स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बालगोपाल फैजू स्वतन्त्र १५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पूर्णभक्त सुवाल स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद घेमोसु स्वतन्त्र ६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गोविन्द दुवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी २५६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिद्धिराम अवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी २५३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलराम राजचल नेपाली कांग्रेस ४४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रघुनन्दन कायस्थ नेपाली कांग्रेस ४९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बद्रि साही नेकपा एमाले ४८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णगोपाल नापित नेकपा एमाले ५३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णगोविन्द सुवाल नेकपा माओवादी केन्द्र ४१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुरुषोतम दुवाल नेकपा माओवादी केन्द्र ४०५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाश गन्धर्व नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रविन्द्र दुवाल नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रोशन मैंया सुवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी २५८४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बिष्णु उलक नेपाली कांग्रेस ४१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरला सिन्ताकल अवाल नेकपा एमाले ५६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुभद्रा सुवाल नेकपा माओवादी केन्द्र ४१७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमला दुवाल बिक नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीता देबी नेपाली नेपाल मजदुर किसान पार्टी २६१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उमा नेपाली नेकपा एमाले ४२३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रमीला गंधर्ब नेकपा माओवादी केन्द्र ५५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
उकेश कवां नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३९०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद तुल्सीवाख्यो नेपाली कांग्रेस २८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवलाल बाहाला श्रेष्‍ठ नेकपा एमाले ४३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पञ्चराम गोर्खाली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामेश्‍वर प्रजापती स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
हेरा ख्याजु नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३७५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिरत्‍न गोर्खालि नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३७५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुण्यरत्‍न शाक्य बुद्धाचार्य नेपाली कांग्रेस ३८३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजु मानान्धर नेकपा एमाले ४३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राम तचामो नेकपा एमाले ४३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रञ्जना त्वाती नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३९१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रोजी तुल्सीबाख्यो नेपाली कांग्रेस २९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरस्वती जोन्छे श्रेष्‍ठ नेकपा एमाले ४४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रिजु कपाली नेपाल मजदुर किसान पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
महेन्द्र खायमली नेपाल मजदुर किसान पार्टी १९७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी भक्त गोसाई नेपाली कांग्रेस ११५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्‍याम सुन्दर प्रजापति नेकपा एमाले ४०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद ह्‍योगो नेकपा माओवादी केन्द्र ५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद कोजू स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कृष्णगोपाल छुस्यावाग नेपाल मजदुर किसान पार्टी २०१६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवप्रसाद बाला नेपाल मजदुर किसान पार्टी २०१५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेश गणेजु नेपाली कांग्रेस १११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुप्रसाद गणेजु नेपाली कांग्रेस १०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुशील मधिकर्मी नेकपा एमाले ३०७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेश दुवाल नेकपा एमाले ३०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गंगाबहादुर गोसाई नेकपा माओवादी केन्द्र ६० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी कपाली नेकपा माओवादी केन्द्र ६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकुमार गोसाई राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पंचमाया दुवाल नेपाल मजदुर किसान पार्टी २०५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रेणु गोसाई नेपाली कांग्रेस ११३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्योति श्रेष्ठ नेकपा एमाले ३०५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रत्‍नदेवी गोसाई नेकपा माओवादी केन्द्र ५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रविन्द्र ज्याख्व नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३३५५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
किरण प्रजापति नेपाली कांग्रेस ५३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रवीन्द्र लाछिमस्यु नेकपा एमाले ६९४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अभिमन्नु नापित नेकपा माओवादी केन्द्र २०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुशिला नापित राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुभक्त कुसि स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामहरि गणेजु् स्वतन्त्र २० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
इन्द्रबहादुर प्याठ नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३३०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगतलाल मानन्धर नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३२४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
काजीमान स्यामा नेपाली कांग्रेस ४१६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरज जंगम नेकपा एमाले ६९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रोमन कस्ति नेकपा एमाले ६८५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विशाल प्रजापति नेकपा माओवादी केन्द्र २५५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णमान बनमाला नेकपा माओवादी केन्द्र २११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राधेश्‍याम स्यामा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णहरि मथ्या राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
छोरी मैया सुजखु प्रजापति नेपाल मजदुर किसान पार्टी ३४०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गा नापित नेपाली कांग्रेस ४४३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णलक्ष्मी लाछिमस्यू खुजू नेकपा एमाले ६८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बिना न्याईच्याइ नेकपा माओवादी केन्द्र २१५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्षमी छुस्याबाग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
लक्ष्मीप्रसाद हयौमिखा नेपाल मजदुर किसान पार्टी २२२९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णकुमार सुवाल नेपाली कांग्रेस ४४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुण्‍यराम घटुव नेकपा एमाले ३५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बालप्रसाद शाही नेकपा माओवादी केन्द्र १२८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुबेरबहादुर शाही नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भरतप्रसाद भद्रा स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
ज्ञानकुमार मगजु नेपाल मजदुर किसान पार्टी २२०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जितेन्द्र मुनकर्मी नेपाल मजदुर किसान पार्टी २२२४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरज रञ्जित तकार नेपाली कांग्रेस ४३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिशरण साँगाछे नेपाली कांग्रेस ४२८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रलाल नकर्मी नेकपा एमाले ३३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामगोपाल मुस्याख्वा नेकपा एमाले ३२४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विवेक ह्‍यौङ्गोजु नेकपा माओवादी केन्द्र १२२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राज सिमाछवा वाङायो नेकपा माओवादी केन्द्र १३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहनकुमार ह्‍यौङ्‍गोजु स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विजया लक्ष्मी शाक्य नेपाल मजदुर किसान पार्टी २२४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रुपा अवाल नेपाली कांग्रेस ४०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशमाया सुवाल नेकपा एमाले ३६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गंङ्गालक्ष्मी सिल्पकार नेकपा माओवादी केन्द्र १२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


नगरपालिका परिचय:

समावेश भएका साविक नपाहरु: भक्तपुर न.पा.

जनसंख्या: 81728                                                                           

क्षेत्रफल: 6.89 वर्ग कि.मी.

केन्द्र: साविक भक्तपुर नगरपालिक कार्यालय               

वडा संख्या: 10

सीमाना:

पूर्व: चाँगुनारायण न.पा.                               पश्चिम: मध्यपुर थिमी न.पा.

उत्तर: चाँगुनारायण न.पा.                              दक्षिण: सूर्यविनायक न.पा.

वडा विभाजन

वडा नं

समावेश भएका साविक नपाहरु

साविक वडा नं.

कैफियत

भक्तपुर

17

 

भक्तपुर

10,15

 

भक्तपुर

13,16

 

भक्तपुर

12,14

 

भक्तपुर

8,11

 

भक्तपुर

5,9

 

7

भक्तपुर

6,7

 

8

भक्तपुर

2

 

9

भक्तपुर

1,3

 

10

भक्तपुर

4

 

 

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्