Election Portal
स्थानीय तह निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी

अर्जुनधारा नगरपालिका झापा
SHARES
उम्मेदवार परिचय:

प्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
हरिकुमार राना मगर नेकपा एमाले १३८७९ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हेमप्रसाद खरेल नेपाली कांग्रेस ९६४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भुपेन्द्र नेउपाने नेकपा माओवादी केन्द्र None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
छविलाल लम्साल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवकुमारी ओली स्वतन्त्र None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्रीजलाल चौधरी संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नगेन्द्रप्रसाद आचार्य स्वतन्त्र None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सचिन गोले स्वतन्त्र None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मीना सुब्वा लिम्बू राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेन्द्रबहादुर नेम्वाङ स्वतन्त्र None पूरा विवरण हेर्नुहोस्


उपप्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
कमला खतिवडा नेकपा एमाले १२८३१ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरस्वती सिटौला तामाङ नेपाली कांग्रेस १०५८९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अस्मिता कन्दङ्गवा तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राधादेवी गिरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रश्मीरेखा मिश्र नेकपा माले None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवप्रसाद आचार्य राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुनिता तामाङ स्वतन्त्र None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्याम घिमिरे स्वतन्त्र None पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इश्वरीकुमारी माझी संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल None पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा उम्मेदवार :

वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गजाधर खतिवडा नेकपा एमाले ११७५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्द्र बस्‍नेत नेपाली कांग्रेस ८६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्द्र आचार्य नेकपा माओवादी केन्द्र १२२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजेन्द्रकुमार एक्तेन स्वतन्त्र २२२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
माधवप्रसाद आचार्य नेकपा एमाले ११९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलबहादुर मगर नेकपा एमाले १२१२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रबहादुर लिम्बु नेपाली कांग्रेस ६९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टिकाराम पौडेल नेपाली कांग्रेस ७३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हस्तबहादुर लिङदङ नेकपा माओवादी केन्द्र १४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वलबहादुर फूयल नेकपा माओवादी केन्द्र १६१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ख्यामप्रसाद चापागाई राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मकरधोज एकतेन लिम्बु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
तुलसा पोख्रेल नेकपा एमाले १२७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हेमन्ता कटुवाल नेपाली कांग्रेस ७४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रुद्रादेवी विष्ट नेकपा माओवादी केन्द्र १६१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मद्रिका विश्‍वकर्मा नेकपा एमाले १२७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णकुमारी दर्जी नेपाली कांग्रेस ७३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवीमाया विश्वकर्मा नेकपा माओवादी केन्द्र १७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रघुनाथ खनाल नेकपा एमाले ९५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेन्द्रकुमार श्रेष्‍ठ नेपाली कांग्रेस ९५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्‍द्रप्रसाद मैनाली नेकपा माओवादी केन्द्र २८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुमार सापकोटा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरबहादुर लिम्बु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोविन्दबहादुर प्रधान स्वतन्त्र २१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राजेन्द्रप्रसाद वाग्ले नेकपा एमाले ८९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर समाल मगर नेकपा एमाले १०१४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भिमप्रसाद घिमिरे नेपाली कांग्रेस ७७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भक्तबहादुर रिमाल नेपाली कांग्रेस ८५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डोरबहादुर सार्की नेकपा माओवादी केन्द्र २२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खड्गबहादुर कुमाल नेकपा माओवादी केन्द्र १८५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशवनाथ पोडेल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पोष्टनाथ चापागाई राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भुतराज आले (मगर) राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरबहादुर मगर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
खड्गमाया पराजुली नेकपा एमाले ९७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तारादेवी न्यौपाने नेपाली कांग्रेस ८६९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णकुमारी भट्टराई नेकपा माओवादी केन्द्र २२४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टिकादेवी ढुङ्गाना राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलादेवी नेपाल स्वतन्त्र ३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
माया देबी श्रेष्ठ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विमला रोक्का नेकपा एमाले ९९० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रकुमारी बिश्वकर्मा नेपाली कांग्रेस ८५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रेणुका सुनार ( दलित) नेकपा माओवादी केन्द्र २१५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झरना सिवा दर्जी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तारादेवी विश्कर्मा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शुकमाया सार्की स्वतन्त्र २४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
जीवकुमार भण्डारी नेपाली कांग्रेस १२२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरबहादुर कन्दङ्वा नेकपा एमाले ११५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायण पौडेल नेकपा माओवादी केन्द्र १९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशबहादुर दाहाल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलप्रसाद दाहाल स्वतन्त्र १५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनप्रसाद खनाल स्वतन्त्र १४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झलकबहादुर राई राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सिताराम भट्टराई नेपाली कांग्रेस १२०६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
होमनाथ दुलाल नेकपा एमाले ११६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुलचन्द्र पौड्याल नेपाली कांग्रेस १०७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोविन्‍द सुवेदी नेकपा एमाले ११५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
यामबहादुर मगर नेकपा माओवादी केन्द्र २११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर दाहाल नेकपा माओवादी केन्द्र १६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कपिलमुनी मिश्र राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजुलीप्रसाद न्यौपाने राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुर्यबहादुर भट्टराई स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ख्यामबहादुर सुव्वा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सेरबहादुर लिम्बु संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च १४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
निर्मलादेवी घिमिरे नेकपा एमाले १२०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कंचनकुमारी काफ्ले नेपाली कांग्रेस ११६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लता भट्टराई नेकपा माओवादी केन्द्र १८९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोतीमाया श्रेष्ठ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ८२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दिलमाया सिवा नेकपा एमाले ११९० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भूवनदेवी रामदाम नेपाली कांग्रेस ११३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कौशिला दर्जी नेकपा माओवादी केन्द्र २४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कोपिला कार्की (डोली ) राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तारा बर्देवा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ८६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दुर्गाप्रसाद दाहाल नेकपा एमाले १११८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मदनकुमार थापा नेपाली कांग्रेस ७७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विदुर भट्टराई नेकपा माओवादी केन्द्र २९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमबहादुर कार्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तेजबहादुर सुब्बा राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कोशीकुमारी राई स्वतन्त्र ३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
धनबहादुर बिश्वकर्मा नेकपा एमाले १०४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहनप्रसाद खतिवडा नेकपा एमाले १००३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मदनकुमार दनुवार नेपाली कांग्रेस ७८४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुलाराम बस्नेत नेपाली कांग्रेस ८७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
छत्रबहादुर मगर नेकपा माओवादी केन्द्र २०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिबहादुर खड्का नेकपा माओवादी केन्द्र १७१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्‍द्रप्रसाद कार्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खड्गबहादुर चेम्जोङ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निर्मला एक्तेन (लिम्बु) राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रभुराम श्रेष्ठ स्वतन्त्र २९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगतबहादुर प्रधान स्वतन्त्र १९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलाबल्लभ कट्टेल स्वतन्त्र ४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राधिका जवेगु नेकपा एमाले १११६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बबितादेवी कटुवाल नेपाली कांग्रेस ८३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मेनुका दहाल नेकपा माओवादी केन्द्र २१६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निर्मला कटूवाल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आशा राई स्वतन्त्र १९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गीता दनुवार राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विष्णुमाया विसुन्के सार्की नेकपा एमाले ११०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्‍ता लगुन (विश्‍वकर्मा) नेपाली कांग्रेस ८३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नर्वदा बिश्वकर्मा नेकपा माओवादी केन्द्र २३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
ध्यानबहादुर भारती नेकपा एमाले ११६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमरदिप भेटवाल नेपाली कांग्रेस १०३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवराज वुढाथोकी नेकपा माओवादी केन्द्र ३२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गिताराज खड्का राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवकुमारी चौधरि थारु स्वतन्त्र ९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
खड्गप्रसाद चौहान नेकपा एमाले १२१६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुन्दन भट्टराई नेकपा एमाले १२४८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुप्रसाद कडेल नेपाली कांग्रेस १०४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मुखमेल धिमाल नेपाली कांग्रेस ९८३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वुद्धिसागर कट्टेल नेकपा माओवादी केन्द्र ३२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रप्रसाद राजवंशी नेकपा माओवादी केन्द्र २९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्यामराज सापकोटा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकुमार चौहान राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४६१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्ण सिंह घिसिङ स्वतन्त्र ८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भोजराज चौहान स्वतन्त्र २१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिबहादुर कार्की स्वतन्त्र ७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
देवीकुमारी घिमिरे नेकपा एमाले १३८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गीता अधिकारी नेपाली कांग्रेस १०५९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पेमाडोल्मा तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र २७१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रत्नकुमारी राजवंशी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गितादेवी तिम्सिना स्वतन्त्र ६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रीता अधिकारी नेकपा माले पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रिता नेपाली नेकपा एमाले १३५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मन्जु गहतराज नेपाली कांग्रेस १०४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लोलाकुमारी सार्की नेकपा माओवादी केन्द्र २७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रमाया दर्जी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कौशिला परियार स्वतन्त्र ७५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
लोकनाथ गौतम नेकपा एमाले ७८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेशकुमार काफ्ले नेपाली कांग्रेस ५१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मेघराज आचार्य नेकपा माओवादी केन्द्र २२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिवाकर पराजुली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अजितकुमार लिम्बु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ऋद्धी दनुवार संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिसचन्द्र वास्तोला स्वतन्त्र ४२३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
अर्जुनकुमार मेचे नेकपा एमाले ११४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टुम्मनाथ काफ्ले नेकपा एमाले १०५२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रभुलाल राजवंशी नेपाली कांग्रेस ७२९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चुडामणी भट्टराई नेपाली कांग्रेस ६३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुष्प भेटवाल नेकपा माओवादी केन्द्र २४३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिल प्रकाश याक्सो नेकपा माओवादी केन्द्र २०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
लक्ष्मीदेवी दंगाल नेकपा एमाले १०९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नेत्रकुमारी लुइटेल नेपाली कांग्रेस ६९९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगमाया निरौला नेकपा माओवादी केन्द्र २०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रिता मुर्मु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
माया खाती नेकपा एमाले १०८६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बन्दना पाँचकोटी नेपाली कांग्रेस ६९४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अम्विका घिमिरे कामी नेकपा माओवादी केन्द्र २२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
नवराम ढुंगाना नेपाली कांग्रेस ९४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेशकुमार दर्जी नेकपा एमाले ९३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमादेवी भट्टराई नेकपा माओवादी केन्द्र ९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर श्रेष्ठ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देबेन्द्र मैनाली स्वतन्त्र २१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गाबहादुर कटुवाल राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
देवकुमार राई नेकपा एमाले ९२४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ऐतराज नेम्वाङ नेपाली कांग्रेस ९२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुलप्रसाद निरौला नेकपा एमाले ९१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टिकाराम ओली नेपाली कांग्रेस ८८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलबहादुर खड्का नेकपा माओवादी केन्द्र ९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सावा हेमरम नेकपा माओवादी केन्द्र ८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तारानिधि भट्टराई राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेशचन्द्र सिंह राजवंशी राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर मगर राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सरदाकुमारी भट्टराई नेकपा एमाले ९५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गंगा थापा नेपाली कांग्रेस ९१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिमादेवी राया (कार्की) नेकपा माओवादी केन्द्र ८३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
द्रौपदा घिमिरे राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुमित्रा तामाङ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गोमादेवी पर्वते नेपाली कांग्रेस ९४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनिता वर्देवा नेकपा एमाले ९३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरस्वती खाती नेकपा माओवादी केन्द्र ९६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गोपीचन्द्र गौतम नेपाली कांग्रेस ९७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलिप गुरुङ नेकपा एमाले ९५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्‍णप्रसाद गौतम नेकपा माओवादी केन्द्र २७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिलसिंह (लिम्‍बु) माङमु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमप्रसाद लुइटेल स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सेवन्तकुमार ढकाल नेपाली कांग्रेस ९८४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुदर्शन बुढाथोकी क्षेत्री नेपाली कांग्रेस ९८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तारा खतिवडा नेकपा एमाले ८९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्द्र धिमाल नेकपा एमाले ८७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोपालप्रसाद घिमिरे नेकपा माओवादी केन्द्र २७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहन हेमरम सतार नेकपा माओवादी केन्द्र १८५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनकुमारी राई राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्‍ण शेर्मा स्वतन्त्र ५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्तीदेवी राई राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुशीला सुवेदी नेपाली कांग्रेस १०४६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लीला थापा नेकपा एमाले ९१४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोतिमाया खड्का नेकपा माओवादी केन्द्र २२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पार्वती माङमु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कल्पना विश्वकर्मा नेपाली कांग्रेस १०६६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गंगादेवी विश्वकर्मा नेकपा एमाले ८८३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्ता रसाईली नेकपा माओवादी केन्द्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पदमामाया विश्‍वकर्मा स्वतन्त्र २३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पुष्पकुमार प्रसाई नेकपा एमाले १२२९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्योती बिष्ट नेपाली कांग्रेस ८५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुष्पबहादुर तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र ४३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ओम प्रकाश मिश्र राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिप्रकाश घिमिरे स्वतन्त्र १५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलिपकुमार राई राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मनोज तामाङ नेकपा एमाले १२०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेन्द्रप्रसाद अधिकारी नेकपा एमाले १३५९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलाराज पौडेल नेपाली कांग्रेस ८९४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पर्शुराम कठेत नेपाली कांग्रेस ८७२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ईन्द्रप्रसाद बराल नेकपा माओवादी केन्द्र ३१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डिल्लीबहादुर घोरसाने नेकपा माओवादी केन्द्र ३९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलिपकुमार वस्नेत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भक्तबहादुर विष्‍ट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पर्शुराम रिमाल स्वतन्त्र ७२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ड्रकसिंह राई राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
फूलमाया तामाङ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
हरिमाया भण्डारी नेकपा एमाले १४०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलादेवी पोख्रेल नेपाली कांग्रेस ८९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्तीकुमारी राई नेकपा माओवादी केन्द्र ३०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उमादेवी नेपाल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भद्र गिरी स्वतन्त्र २० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
खडगमाया पौडेली (विश्वकर्मा) नेकपा एमाले १२७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रुनाकुमारी खाती नेपाली कांग्रेस ७६९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पार्वता लोहार नेकपा माओवादी केन्द्र ३०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कञ्चन पोर्तेल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३९९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बलदेव सिंह गोम्देन तामाङ नेकपा एमाले ११७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेखरनाथ अधिकारी नेपाली कांग्रेस ६७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरसिंह लिम्बु नेम्वाङ नेकपा माओवादी केन्द्र ३६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तेजबहादुर सुवेदी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मुक्तिनाथ तिम्सिना स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिता लिम्बु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
भोलानाथ गौतम नेकपा एमाले १०४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
फिपराज लिम्बु नेकपा एमाले १०५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जहरमान चेम्जोङ्ग नेपाली कांग्रेस ६९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सन्तकुमार तामाङ नेपाली कांग्रेस ५८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमबहादुर बस्नेत नेकपा माओवादी केन्द्र ३१२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जिवन चिमरीया नेकपा माओवादी केन्द्र ३५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गालाल भट्टराई राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुर्यकुमार खतिवडा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेन्द्रकुमार लिम्बु संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च ५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शकुन्तला बराल नेकपा एमाले ११९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीतादेवी सुवेदी नेपाली कांग्रेस ६७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पार्वता बिक नेकपा माओवादी केन्द्र ३०६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वन्दना महतरा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीता परियार नेकपा एमाले ११५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सितादेवी विश्‍वकर्मा नेपाली कांग्रेस ६९४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कल्पना दर्जी नेकपा माओवादी केन्द्र ३१७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मुना विश्वकर्मा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
भैरवबहादुर खड्का नेकपा एमाले १४८९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगतबहादुर मगर नेपाली कांग्रेस ११२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धीलाल चौधरी नेकपा माओवादी केन्द्र ३०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मणीकुमार विक राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्ण श्रेष्ठ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मोहनकुमार जोगी नेकपा एमाले १४३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सहीकुमार राई नेकपा एमाले १३९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भानुप्रकाश चापागाई नेपाली कांग्रेस ९३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डम्बरलाल चौधरी नेपाली कांग्रेस ९८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केदार दर्जी नेकपा माओवादी केन्द्र ४१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोपालप्रसाद पुरी नेकपा माओवादी केन्द्र ३७५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजु चौधरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जिवन सुवेदी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयकुमार नेम्वाङ्ग राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुसुमवती चौधरी राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नन्दकुमार सेडाई नेकपा माले १९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन लिम्वु संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
लक्ष्मी तामाङ नेकपा एमाले १५१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुमाया विमली नेपाली कांग्रेस ९९४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मुनादेवी पुरी नेकपा माओवादी केन्द्र ३३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
यसोदादेवी खतिवडा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राधिका खवास संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीता रनपहेली (दर्जी) नेकपा एमाले १५१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मुना दर्जी नेपाली कांग्रेस ९२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मार्था परियार नेकपा माओवादी केन्द्र ४१६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोमादेवी दर्जी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


नगरपालिका परिचय:

समावेश भएका साविक गा.वि.स.वा न.पा.वागा.वि.स./ न.पा.का वडाहरुःशनिअर्जुन न.पा. र खुदुनावारी गा.वि.स.

जनसंख्याः ६०२०४                        क्षेत्रफलः १०९.८६ वर्ग कि.मी.

केन्द्र: साविक शनिअर्जुन नगरपालिका कार्यालय    वडा संख्याः११

सीमानाः

पूर्वः मेचीनगर न.पा.                     पश्चिमः कन्काई न.पा. र ईलाम जिल्ला

उत्तरः इलाम जिल्ला                      दक्षिणः बिर्तामोड न.पा.

वडा विभाजन

वडा नं

समावेश भएका साविक गा.वि.स./न.पा.हरु

साविक वडा नं.

कैफियत

खुदुनावारी

१,२

 

खुदुनावारी

३-५

 

खुदुनावारी

६-९

 

शनि अर्जुन

 

शनि अर्जुन

४,६

 

शनि अर्जुन

 

शनि अर्जुन

 

शनि अर्जुन

 

शनि अर्जुन

 

१०

शनि अर्जुन

 

११

शनि अर्जुन

 

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्