Election Portal
स्थानीय तह निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी

बाह्रबिसे नगरपालिका सिन्धुपाल्चोक
SHARES
उम्मेदवार परिचय:

प्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
निमफुन्जो शेर्पा नेकपा एमाले ४९२९ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बालकृष्ण बस्नेत नेपाली कांग्रेस ४७११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धराज बस्नेत नेकपा माओवादी केन्द्र २५७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सन्तोष राय नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुमन श्रेष्ठ नेपाल मजदुर किसान पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्‍णगोपाल श्रेष्‍ठ स्वतन्त्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्


उपप्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
सुशीला पाख्रीन नेकपा एमाले ५०१५ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलाकुमारी नेपाल नेपाली कांग्रेस ४८१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
माधवप्रसाद पौड्याल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४५६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बालकुमारी तामाङ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १६१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा उम्मेदवार :

वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कामी शेर्पा नेपाली कांग्रेस ४०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अजय मगर नेकपा एमाले १४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दाउछिरी शेर्पा नेपाली कांग्रेस ३९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
छिरिङ शेर्पा नेपाली कांग्रेस ४०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कामी शेर्पा नेकपा एमाले १०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अनिल मगर नेकपा माओवादी केन्द्र ५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दिलमायाँ मगर नेपाली कांग्रेस ४०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उषा थापामगर नेकपा माओवादी केन्द्र ५६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मैना विक नेपाली कांग्रेस ४०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बछामाया कामी नेकपा एमाले १४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बमबहादुर तामाङ नेपाली कांग्रेस ७३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पूर्णबहादुर खत्री नेकपा एमाले ५२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मीनबहादुर तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र २३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामशरण राउत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिपककुमार खत्री नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
नेत्रबहादुर सापकोटा नेपाली कांग्रेस ७७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लोपासाङ शेर्पा नेपाली कांग्रेस ७३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलबहादुर कामी नेकपा एमाले ५०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लोप्साङ सेर्पा नेकपा एमाले ४६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शम्भु शिवभक्ती नेकपा माओवादी केन्द्र १९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशबहादुर विश्‍वकर्मा नेकपा माओवादी केन्द्र २१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनसिं तामाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुब्बा तामाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नवराज राउत नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमबहादुर तामाङ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
तारा देवी भण्डारी नेपाली कांग्रेस ७५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालकुमारी राउत नेकपा एमाले ५६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरु भण्डारी नेकपा माओवादी केन्द्र २२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गीता राउत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सविता मगर नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पार्वती कामी नेपाली कांग्रेस ७६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शन्‍जु कामी नेकपा एमाले ५२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बिनिता कामी नेकपा माओवादी केन्द्र २३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानकुमारी नेपाली नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
टेकबहादुर भण्डारी नेपाली कांग्रेस ६८२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
युद्धविक्रम तामाङ नेकपा एमाले ५५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राम श्रेष्ठ नेकपा माओवादी केन्द्र ४३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
टेकबहादुर रुम्बा नेपाली कांग्रेस ६३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्याम खड्का नेपाली कांग्रेस ६८३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीतबहादुर बस्नेत नेकपा एमाले ६०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजु श्रेष्ठ नेकपा एमाले ४९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमबहादुर मोक्तान नेकपा माओवादी केन्द्र ३५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उत्तरबहादुर तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र ३७१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
भक्तकुमारी श्रेष्ठ नेपाली कांग्रेस ७१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानकुमारी लामा तामाङ नेकपा एमाले ५५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सम्झना श्रेष्ठ नेकपा माओवादी केन्द्र ३७२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
जानुका नेपाली नेपाली कांग्रेस ७१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनमाया विश्वकर्मा नेकपा एमाले ५४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निसा नेपाली नेकपा माओवादी केन्द्र ३६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
ज्ञानेन्द्रप्रसाद श्रेष्ठ नेपाली कांग्रेस ६७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद न्यौपाने नेकपा एमाले ४६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेश श्रेष्ठ नेकपा माओवादी केन्द्र ३१० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भुपेन्द्रबहादुर भण्डारी नेपाल मजदुर किसान पार्टी ११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शेखरकुमार खड्का नेपाली कांग्रेस ६८७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशर अधिकारी नेपाली कांग्रेस ७३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खड्कबहादुर राउत नेकपा एमाले ३७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विक्रम श्रेष्ठ नेकपा एमाले ४३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेन्द्र शाक्य नेकपा माओवादी केन्द्र २२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रुजन श्रेष्ठ नेकपा माओवादी केन्द्र १९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खिलबहादुर राउत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निलप्रसाद पौडेल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्ण श्रेष्ठ नेपाल मजदुर किसान पार्टी ४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शान्ति बस्नेत नेपाली कांग्रेस ७७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानकुमारी तामाङ नेकपा एमाले ४११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बेदमाया श्रेष्ठ नेकपा माओवादी केन्द्र २३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गीता श्रेष्ठ नेपाल मजदुर किसान पार्टी १२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दिपा आछामे नेपाली कांग्रेस ७९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गंगामाया दमाई नेकपा एमाले ४०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुकुमारी दमाइ नेकपा माओवादी केन्द्र २१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
वेलबहादुर रोक्‍का नेकपा एमाले ४४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
माधवकृष्ण बस्नेत नेपाली कांग्रेस २२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धिबहादुर तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १४८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रामजी तामाङ नेकपा एमाले ४२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनबहादुर तामाङ नेकपा एमाले ४३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्‍णुबहादुर बस्‍नेत नेपाली कांग्रेस २३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिंहबहादुर तामाङ नेपाली कांग्रेस २१४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानबहादुर तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भूपेन्द्र तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रत्‍नकुमारी तामाङ नेकपा एमाले ४४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवती अधिकारी नेपाली कांग्रेस २२३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुनिता तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १४३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राम्री विक नेकपा एमाले ४५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
परि माई कामी नेपाली कांग्रेस २१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुमाया कामी नेकपा माओवादी केन्द्र १४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मोहनलाल श्रेष्ठ नेकपा एमाले ७८६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिलकबहादुर श्रेष्‍ठ नेपाली कांग्रेस ५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशबहादुर तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिलकबहादुर सेवा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
तेन्जीन शेर्पा नेकपा एमाले ७७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
फूलबहादुर तामाङ नेकपा एमाले ७८२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इश्वरलाल श्रेष्ठ नेपाली कांग्रेस ६९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धन जीत तामाङ नेपाली कांग्रेस ८३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बमबहादुर श्रेष्ठ नेकपा माओवादी केन्द्र ११२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवीबहादुर गुभाजु नेकपा माओवादी केन्द्र १३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजय तामाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
डिलमाया तामाङ नेकपा एमाले ७७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलमाया श्रेष्‍ठ नेपाली कांग्रेस ७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रमाया तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दिलकुमारी सोनार नेकपा एमाले ७९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आइतमाया कामी नेपाली कांग्रेस ६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनमाया कमिनी नेकपा माओवादी केन्द्र १२८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मीरा सेवा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मिनबहादुर श्रेष्‍ठ नेकपा एमाले ५८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णबहादुर श्रेष्ठ नेपाली कांग्रेस ५४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ङिमा शेर्पा नेकपा माओवादी केन्द्र ५०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञान लामा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
केदार गुरुङ नेपाली कांग्रेस ५४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विरबहादुर थापा नेपाली कांग्रेस ५६८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिङी लामा नेकपा एमाले ४९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डम्बरबहादुर तामाङ नेकपा एमाले ५२९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणबहादुर नेवार नेकपा माओवादी केन्द्र ४७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
याङनुर्पु शेर्पा नेकपा माओवादी केन्द्र ४५९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पदमबहादुर गुरुङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पासाङ शेर्पा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पवित्रा प्रधान नेकपा एमाले ५६६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पेम्वा तामाङ नेपाली कांग्रेस ५२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कन्यमाया तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र ४८२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीता विश्‍वकर्मा नेकपा एमाले ५५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामरी विक नेपाली कांग्रेस ५४३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमिला सुनवार नेकपा माओवादी केन्द्र ४४८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुमारी नेपाली राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुरज लामा नेकपा एमाले ७२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चिनबहादुर तामाङ नेपाली कांग्रेस ४५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उद्धवप्रसाद पौड्याल नेकपा माओवादी केन्द्र ५०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बद्री पौडेल नेकपा एमाले ५६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
काजी तामाङ नेकपा एमाले ६११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोकुल आचार्य नेपाली कांग्रेस ४४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलबहादुर भण्डारी नेपाली कांग्रेस ३९० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
काइला छिमी तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र ४२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेश तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र ३९६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोत विक्रम भण्डारी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुदिप लामा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशवप्रसाद पौडेल स्वतन्त्र ४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गौरीमाया गुरुङ नेकपा एमाले ६६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रमाया तामाङ नेपाली कांग्रेस ४६६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गिता तिमाल्सिना राउत नेकपा माओवादी केन्द्र ४३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानु पौडेल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सम्झना कमिनी नेकपा एमाले ६९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मन्सा विश्‍वकर्मा नेपाली कांग्रेस ४६० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सन्तमाया दर्जि नेकपा माओवादी केन्द्र ४३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सानु तामाङ नेपाली कांग्रेस ७७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिल्लीप्रसाद तिमल्सिना नेकपा एमाले ६७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नगेन्द्र पौड्याल नेकपा माओवादी केन्द्र ४१५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मानबहादुर तामाङ नेपाली कांग्रेस ६९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डम्बरबहादुर कार्की नेपाली कांग्रेस ७३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णबहादुर लामा नेकपा एमाले ६३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिपक आचार्य नेकपा एमाले ६२२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुन्दर लामा नेकपा माओवादी केन्द्र ३५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खड्गबहादुर थापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जितेन्द्र भण्डारी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बच्चु देवी तिमल्सिना नेपाली कांग्रेस ७७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भोटिनी थामी नेकपा एमाले ६३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पातली थामी नेकपा माओवादी केन्द्र ३६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अम्विका बस्नेत थापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
अस्मिता नेपाली नेपाली कांग्रेस ७९६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमला नेपाली नेकपा एमाले ६४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कल्पना नेपाली नेकपा माओवादी केन्द्र ३५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


नगरपालिका परिचय:

समावेश भएका साविक गा.वि.स./न.पा.हरु: घोर्थली (१-४), कर्थली, बाह्रबिसे, गाती, घुम्थाङ, मानेश्वरा र राम्चे गा.वि.स

जनसंख्या: २६७००                    

क्षेत्रफल: ९६.७३ वर्ग कि.मी.

केन्द्र: साविक बाह्रबिसे गा.वि.स.को कार्यालय            

वडा संख्या: ९

सीमाना:
पूर्व: भोटेकोशी गा.पा. र दोलखा जिल्ला            पश्चिम: बलेफी र जुगल गा.पा.    
उत्तर: भोटेकोशी गा.पा.                    दक्षिण: त्रिपुरासुन्दरी र बलेफी गा.पा.

वडा विभाजन 
वडा नं    समावेश भएका साविक गाविस/नपाहरु
१    घोर्थली    १¬-४    
२    कर्थली    १-९    
३    बाह्रविसे    १-४    
४    बाह्रविसे    ५-९    
५    गाती    १-५    
६    गाती    ६-९    
७    घुम्थाङ    १-९    
८    मानेश्वरा     १-९    
९    राम्चे    १-९    

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्