Election Portal
निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी
प्रदेश
जिल्लाः
निर्वाचन क्षेत्र
पार्टी

प्रदेशसभा विजयी उम्मेदवार
SHARES
उम्मेदवार दल क्षेत्र पूरा विवरण
चिन्तबहादुर घले मनाङ(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमा आले मगर काठमाडौं-१०(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणबहादुर मगर उदयपुर-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलदेव रेग्‍मी बाजुरा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबाबु राउत पर्सा-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेशप्रसाद कुर्मी पर्सा-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अभिषेक यादव सप्तरी-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अजयक्रान्‍ति शाक्‍य काठमाडौं-९(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकिशोरप्रसाद यादव रौतहट-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रणबहादुर रावल कैलाली-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कौशलकुमार यादव महोत्तरी-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्द्रबहादुर हमाल बाँके-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अभिराम शर्मा महोत्तरी-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अष्‍टभुजा पाठक रुपन्देही-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अर्जुनकुमार केसी कपिलवस्तु-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
योगेन्द्र राय यादव रौतहट-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनिषकुमार सुमन सप्तरी-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सानुकुमार श्रेष्‍ठ काठमाडौं-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वसन्तप्रसाद मानन्धर काठमाडौं-७(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरोत्तम वैद्य काठमाडौं-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जनत अन्सारी पर्सा-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशव स्थापित काठमाडौं-६(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणबहादुर सिलवाल काठमाडौं-५(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेश शाक्य काठमाडौं-८(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरोजकुमार सिंह महोत्तरी-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शंकरप्रसाद चौधरी पर्सा-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रानीकुमारी तिवारी महोत्तरी-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सहसराम यादव कपिलवस्तु-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेखअबुल कलाम आजाद रौतहट-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दल रावल हुम्ला(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमबहादुर तामाङ रसुवा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अब्दुल रहिम अन्सारी पर्सा-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रभात तामाङ रसुवा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रबहादुर शाही मुगु(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरेन्द्रकुमार कानोडिया कपिलवस्तु-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
छिरिङदोर्जे लामा काठमाडौं-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरबहादुर शाही डोल्पा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रहलाद गिरी गोस्वामी पर्सा-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपेन्द्र श्रेष्ठ काठमाडौं-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाश श्रेष्ठ काठमाडौं-७(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पूर्णबहादुर घर्ती मगर रुकुम पूर्व(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दानसिंह परियार मुगु(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नन्दसिंह बुढा डोल्पा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तेजबहादुर वली रुकुम पूर्व(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अष्‍टलक्ष्‍मी शाक्‍य वोहरा काठमाडौं-८(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवनबहादुर शाही हुम्ला(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशप्रसाद दुलाल काठमाडौं-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अर्जुन राई झापा-५(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बसुन्धरा हुमागाई काभ्रेपलाञ्चोक-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विशाल खड्का दोलखा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुलप्रसाद पोख्रेल बर्दिया-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्‍णध्वज खड्का प्युठान(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मण लम्साल काभ्रेपलाञ्चोक-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे धादिङ-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुमारी मुक्तान मकवानपुर-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद खनाल (शर्मा) चितवन-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कैलाशप्रसाद ढुंगेल रामेछाप(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनबहादुर गुरुङ कास्की-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामजीप्रसाद घिमिरे अर्घाखाँची(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महेन्द्रबहादुर थकाली मुस्ताङ(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुप्रसाद पन्‍थी कपिलवस्तु-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बृखबहादुर प्रधान झापा-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रत्‍नप्रसाद ढकाल काभ्रेपलाञ्चोक-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामलाल महतो चितवन-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिराकुमार थापा झापा-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद भुर्तेल चितवन-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चेतनारायण आचार्य अर्घाखाँची(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिप्रसाद रिजाल प्युठान(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सर्वध्वज सावाँ लिम्बू सुनसरी-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपेन्द्रकुमार पुन मगर रोल्पा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रबहादुर लामा काभ्रेपलाञ्चोक-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिक्मतकुमार कार्की झापा-५(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उत्तरकुमार वली दाङ-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्द्रराज गोसाई भक्तपुर-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिपेश थारु बर्दिया-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कविराम थारु बर्दिया-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चुमनारायण तबदार मोरङ-६(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिलकराम शर्मा बर्दिया-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शालिकराम जम्कट्टेल धादिङ-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पृथ्‍वीसुब्बा गुरुङ लमजुङ(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पशुपति चौलागाई दोलखा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दावा दोर्जे लामा चितवन-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्रीप्रसाद मैनाली झापा-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरेश नेपाल सिन्धुपाल्चोक-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकुमार ओझा मोरङ-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वसन्तकुमार बानियाँ झापा-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्तिप्रसाद पौडेल रामेछाप(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पूर्णप्रसाद राजवंशी झापा-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भूमिश्‍वर ढकाल रुपन्देही-५(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लीला गिरी रुपन्देही-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अरुणप्रसाद नेपाल सिन्धुपाल्चोक-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमबहादुर पुलामी मकवानपुर-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खड्कबहादुर खत्री सुर्खेत-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजय सुवेदी चितवन-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नेत्रनाथ अधिकारी पर्वत(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमरबहादुर डांगी क्षेत्री दाङ-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अगमलाल चौधरी सुनसरी-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
एकराज कार्की झापा-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
यामलाल कडेल सुर्खेत-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भोजप्रसाद श्रेष्‍ठ रुपन्देही-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशकुमार काम्बाङ पाँचथर(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बैजनाथ चौधरी थारु नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रोशनबहादुर गाहा थापा नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शंकर पोख्रेल दाङ-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डोरमणि पौडेल मकवानपुर-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
युवराज दुलाल सिन्धुपाल्चोक-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रमणि पराजुली धनकुटा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बद्री मैनाली नुवाकोट-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपेन्द्रकुमार अधिकारी नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
घनश्याम दाहाल चितवन-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेरधन राई भोजपुर(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लीलाधर भट्ट बैतडी(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सूयर्माराज राई मोरङ-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनञ्जय दवाडी लमजुङ(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मीनप्रसाद गुरुङ स्याङ्जा-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डिल्लीप्रसाद उप्रेती सर्लाही-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमप्रसाद आचार्य सुनसरी-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निरन राई धनकुटा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तारालामा तामाङ कञ्चनपुर-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर मगर इलाम-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाश ज्वाला सल्यान(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलम बस्नेत सुनसरी-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गुलावजंग शाह सल्यान(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलराज श्रेष्‍ठ गुल्मी-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुलप्रसाद साम्बा मोरङ-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद न्यौपाने रुपन्देही-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शशिजङ थापा भक्तपुर-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आरती पौडेल बाँके-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जनकलाल श्रेष्ठ नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रेवतीरमण शर्मा दाङ-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अजय शाही नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रकुमार राई भोजपुर(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रबहादुर बानियाँ मकवानपुर-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दृगनरायण पाण्‍डेय कपिलवस्तु-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रदीपकुमार भण्डारी सुनसरी-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुप्रसाद लामिछाने नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवतप्रकाश मल्ल स्याङ्जा-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजन राई खोटाङ(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमिरबाबु गुरुङ ओखलढुङ्गा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निमा लामा सिन्धुपाल्चोक-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खिनुलङ्वा लिम्बू इलाम-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपक कोइराला कास्की-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुलसीप्रसाद चौधरी रुपन्देही-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोपाल शर्मा रुकुम पश्चिम(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुलप्रसाद केसी रोल्पा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
त्रिलोकी प्रसाद बारा-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लीलाबल्लभ अधिकारी मोरङ-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकुमार राई खोटाङ(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयकुमार विश्वास मोरङ-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर गुरुङ तनहुँ-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाशबहादुर शाह बाजुरा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राधिका तामाङ नुवाकोट-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमप्रकाश भट्ट बैतडी(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुरनमान बज्राचार्य पाल्पा-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
काजीमान कागते इलाम-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रलाल सापकोटा बाग्लुङ-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुदर्शन बराल गुल्मी-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजीव कोइराला सुनसरी-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अर्जुनबहादुर थापा बझाङ(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
युवराज खनाल पाल्पा-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोपालचन्द्र बुढाथोकी झापा-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णचन्द्र नेपाली पोख्रेल नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महेशदत्त जोशी कञ्चनपुर-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगतबहादुर सिंखडा धादिङ-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिनेश पन्थी गुल्मी-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुलसीप्रसाद न्यौपाने संखुवासभा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विमल कार्की उदयपुर-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रबहादुर बुढा बाग्लुङ-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भरतबहादुर खड्का डोटी(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपक थापा स्याङ्जा-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नेपालु चौधरी कैलाली-५(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विनोदकुमार खड्का सिन्धुली-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रजित थारु दाङ-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झलकबहादुर मगर झापा-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशवराज पाण्डे नुवाकोट-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामआशिष यादव धनुषा-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्द्रप्रसाद घिमिरे मोरङ-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिरानाथ खतिवडा नुवाकोट-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डिल्लीबहादुर चौधरी दाङ-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशप्रसाद सिंह जाजरकोट(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रबहादुर आङवो पाँचथर(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रातो कामी रुकुम पश्चिम(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिमाल कार्की उदयपुर-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवकी मल्ल थापा बझाङ(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगदिशप्रसाद कुसियैत सुनसरी-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
फखरुद्दिन खान रुपन्देही-५(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पूर्णप्रसाद राई याम्फु संखुवासभा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रप्रसाद खरेल बाँके-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सारदा शंकरप्रसाद कलवार बारा-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामशरण बस्नेत गोरखा-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आशा कोइराला तनहुँ-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहनप्रसाद रेग्मी स्याङ्जा-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रदीपकुमार कटुवाल क्षेत्री केसी सिन्धुली-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मणिराम फुयाल काठमाडौं-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लेखबहादुर थापा मगर गोरखा-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लेखनाथ दाहाल सिन्धुली-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शैलेन्द्रकुमार यादव धनुषा-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुलाराम घर्ती मगर पाल्पा-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवनारायण गनगाईं मोरङ-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर खड्का कञ्चनपुर-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजिव पहारी कास्की-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुलवीर चौधरी कञ्चनपुर-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीर्घबहादुर सोडारी कैलाली-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
त्रिलोचन भट्ट डोटी(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गेल्बुसिंह बोहरा दार्चुला(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णराज सुवेदी कैलाली-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरमान चौधरी कैलाली-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाशचन्‍द्र दवाडी गोरखा-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामजीप्रसाद बराल जीवन कास्की-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अशोककुमार यादव सर्लाही-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामसरोज यादव धनुषा-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विन्दमान विष्‍ट सुर्खेत-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्ण थापा बाग्लुङ-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
किरण गुरुङ तनहुँ-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहनकुमार खड्का ओखलढुङ्गा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरिताकुमारी साह महोत्तरी-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर साम्सोहाङ ताप्लेजुङ(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बेची लुङ्गेली सर्लाही-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिबहादुर चुमान तनहुँ-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ठम्मरबहादुर विष्ट सुर्खेत-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिशरण आचार्य गोरखा-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णबहादुर थापा कास्की-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
परमेश्‍वर साह सुडी धनुषा-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
करवीर शाही जाजरकोट(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विकास लम्साल पर्वत(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोविन्दबहादुर न्यौपाने सप्तरी-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नारायणप्रसाद आचार्य पाल्पा-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुकार महर्जन काठमाडौं-१०(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धिरेन्द्र शर्मा इलाम-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विनोद केसी म्याग्दी(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकाजी महर्जन ललितपुर-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानेन्द्रकुमार यादव धनुषा-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
माधवप्रसाद पौडेल ललितपुर-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बैजनाथ कलवार नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयनुल राइन महोत्तरी-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुन्दनप्रसाद कुशवाहा रौतहट-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरोजकुमार यादव बारा-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरेन्द्रप्रसाद सिंह सर्लाही-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रमान श्रेष्‍ठ भक्तपुर-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
किशोरी साह कमल धनुषा-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजिव गुरुङ मनाङ(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झपटबहादुर बोहरा अछाम-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपक निरौला काठमाडौं-५(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवन घिमीरे मोरङ-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धिमान माझी सिन्धुली-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानबहादुर सुनार कञ्चनपुर-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नवलकिशोर साह सुडी सप्तरी-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रतनबहादुर थापा कैलाली-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनलाल ठोकर रौतहट-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पठानसिंह बोहरा डडेल्धुरा(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामचन्द्र मण्डल धनुषा-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कला घले उदयपुर-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णा केसी बाँके-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कर्णबहादुर मल्ल डडेल्धुरा(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालकुमारी पुन ललितपुर-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जितेन्द्रप्रसाद सोनार बारा-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दधिराम न्यौपाने रुपन्देही-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानबहादुर धामी दार्चुला(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चेतनाथ सञ्जेल ललितपुर-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानेश्‍वर राजवंशी मोरङ-५(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाश रावल कञ्चनपुर-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
योगेन्द्रराज संगौला काठमाडौं-६(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शत्रुधन महतो धनुषा-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिशरण लामिछाने भक्तपुर-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्द्र महतो सर्लाही-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेश भण्‍डारी जुम्ला(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अम्मरबहादुर थापा दैलेख-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मदनसेनप्रसाद श्रीवास्तव सिरहा-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुसुमकुमार कार्की काठमाडौं-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टंक आङबुहाङ लिम्बू ताप्लेजुङ(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णबहादुर चौधरी कैलाली-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशवप्रसाद पोखरेल काठमाडौं-९(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महेन्द्रबहादुर शाही कालिकोट(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बसीउद्दिन खाँ रुपन्देही-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नन्दबहादुर साउद कैलाली-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानेन्द्र शाक्य ललितपुर-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रमोदकुमार यादव सिरहा-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुर्मराज शाही कालिकोट(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टेकबहादुर घर्ती बाग्लुङ-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमरबहादुर साउद कैलाली-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बाबुराम गौतम बाँके-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकुमार यादव सिरहा-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नागेन्द्रप्रसाद सिन्‍हा रौतहट-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महम्मद ताहिर मिया सुनसरी-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुशीलकुमार थापा दैलेख-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्वालाकुमारी साह बारा-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुन्दरबहादुर विश्वकर्मा बारा-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लछुमन तिवारी तेह्रथुम(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिंगासन सा कलवार पर्सा-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवन खड्का ललितपुर-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रधारा डादु विष्ट मुस्ताङ(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहम्मद समिम सप्तरी-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयबहादुर यादव बाँके-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लगनलाल चौधरी सिरहा-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पारसप्रसाद साह बारा-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्‍द्रप्रसाद कुशवाहा सर्लाही-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बच्चा राउत अहिर बारा-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सन्‍तोषकुमार पाण्‍डेय रुपन्देही-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजबहादुर शाही दैलेख-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सञ्जयकुमार यादव सर्लाही-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सत्यनारायण मण्डल सप्तरी-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केदार कार्की मोरङ-६(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डिल्लीराज पन्त कैलाली-५(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयराम यादव मोरङ-५(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नागेन्द्र राय यादव रौतहट-३(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलिपकुमार साह सिरहा-४(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अशोककुमार यादव सिरहा-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खडगबहादुर खत्री गुल्मी-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अक्कलबहादुर रावल अछाम-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामेश्‍वर फुयाल काठमाडौं-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरदेवी पुन मगर म्याग्दी(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर सोडारी अछाम-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हर्कबहादुर कुँवर अछाम-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विन्दुकुमार थापा कास्की-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उत्तमकुमार बस्नेत सोलुखुम्बु(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शैलेन्द्रप्रसाद साह सप्तरी-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बाबुलाल साह कानु रौतहट-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेशकुमार मण्डल सिरहा-४(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पदमबहादुर रोकाया जुम्ला(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धर्मबहादुरलाल श्रीवास्तव कपिलवस्तु-२(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धिकुमार राजभण्डारी सोलुखुम्बु(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयकुमार यादव सिरहा-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धर्मराज रेग्मी दैलेख-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विदेश्‍वरप्रसाद यादव सप्तरी-३(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तेजमान कन्दङ्वा तेह्रथुम(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शारदादेवी थापा महोत्तरी-१(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेश्वरप्रसाद साह पर्सा-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गौरीनारायण साह तेली सर्लाही-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भरतप्रसाद शाह महोत्तरी-१(ख) पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकुमार अधिकारी धादिङ-२(क) पूरा विवरण हेर्नुहोस्

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्