Election Portal
स्थानीय तह निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी

प्रदेश ७ | को कहाँ विजयी? - दोस्रो चरण
SHARES

प्रमुख

उम्मेदवार दल क्षेत्र वडा नं. पूरा विवरण
कुलबहादुर कुवर साँफेबगर नगरपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामसिंह रावल त्रिवेणी नगरपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलबहादुर ऐर शुक्लाफाँटा नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हंसराज भट्ट महाकाली नगरपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पदम बडुवाल बडिमालिका नगरपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरेन्द्रबहादुर खड्का जयपृथ्वी नगरपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमबहादुर साउद परशुराम नगरपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्द्रबहादुर बिष्‍ट भीमदत्त नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ममताप्रसाद चौधरी घोडाघोडी नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिसिंह साउद गोदावरी नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमबहादुर देउवा गौरीगंगा नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नृपबहादुर वड धनगढी उपमहानगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कर्णबहादुर हमाल कृष्णपुर नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीताराम जोशी शिखर नगरपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पदमबहादुर बोहरा मंगलसेन नगरपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अशोककुमार चन्द वेदकोट नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवराज देबकोटा पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ओमप्रकाश विष्ट कमलबजार नगरपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तपेन्द्रबहादुर रावल टीकापुर नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विश्‍वेरप्रसाद ओझा अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपकविक्रम शाह बूढीगंगा नगरपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनबहादुर विष्ट बुंगल नगरपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महादेव बजगाई लम्कीचुहा नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमरसिंह धामी शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवनराज थापा पुनर्वास नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पदमकुमार गिरी बूढीनन्दा नगरपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेन्द्रसिंह थापा दशरथचन्द नगरपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरबहादुर सुनार माहाकाली  नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मञ्जु मलासी दिपायल शिलगढी नगरपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशवबहादुर चन्द पाटन नगरपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णसिंह नायक मेलौली नगरपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रणबहादुर कुँवर पुर्चौडी नगरपलिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेरबहादुर चौधरी भजनी नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पोतिलाल चौधरी बेलौरी नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्

उपप्रमुख

उम्मेदवार दल क्षेत्र वडा नं. पूरा विवरण
शिवराज खड्का दिपायल शिलगढी नगरपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विमलादेवी बुडथापा साँफेबगर नगरपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राधिकादेवी सुनार त्रिवेणी नगरपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुलसीदेवी हमाल शुक्लाफाँटा नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुना बोहरा महाकाली नगरपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कविताकुमारी बुढा विष्ट बडिमालिका नगरपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जुनाकुमारी जाग्री जयपृथ्वी नगरपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुशीला चन्द भीमदत्त नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमकुमारी थापा घोडाघोडी नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रत्‍ना कडायत गोदावरी नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अंचला चौधरी गौरीगंगा नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुशीला मिश्र भट्ट धनगढी उपमहानगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमिताकुमारी राना कृष्णपुर नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धौलीदेवी रावल शिखर नगरपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरिता उपाध्याय मंगलसेन नगरपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चित्रकुमारी चौधरी बेलौरी नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुशीला सिंह वेदकोट नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अम्बिकाकुमारी चलाउने पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भूमि ढकाल बजगाई कमलबजार नगरपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केशरीकुमारी रावल टीकापुर नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
संगीताकुमारी भण्डारी अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तारादेवी खाती बूढीगंगा नगरपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मीनादेवी बोहरा जागरी बुंगल नगरपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टीका थापा लम्कीचुहा नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजमती बम शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शारदा शर्मा विष्ट पुनर्वास नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सृष्‍टी रेग्मी बूढीनन्दा नगरपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मीना चन्द दशरथचन्द नगरपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चीनी ओझा गिरी माहाकाली  नगरपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरस्वती कोली पाटन नगरपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुमारी राधा ओझा मेलौली नगरपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कलापतिदेवी बोहरा परशुराम नगरपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
छायादेवी देवकोटा भजनी नगरपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जानकी बम ऐर पुर्चौडी नगरपलिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्

अध्यक्ष

उम्मेदवार दल क्षेत्र वडा नं. पूरा विवरण
तेजबहादुर डुम्रेल सायल गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरबहादुर बिष्ट सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनबहादुर बुढा ढकारी गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमबहादुर बोहरा वित्थडचिर गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेन्द्रसिंह धामी मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकृष्ण चौधरी जोशीपुर गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनबहादुर थापा क्षेत्री बेलडाँडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुष्पराज शर्मा तुर्माखाँद गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कूष्णबहादुर चन्द बडीकेदार गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुलेन्द्रबहादुर कार्की दुहुँ गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रयागराज जोशी दुर्गाथली गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नवलसिंह रावल मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टेकबहादुर रोकाया आदर्श गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भुवनेश्वर उपाध्याय थलारा गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कविन्द्रबहादुर विष्ट नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नवलबहादुर मल्ल गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलिराम डंगौरा थारु बर्दगोरिया गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लोकेन्द्रबहादुर शाही के.आई.सिं गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धर्मानन्दसिंह मन्याल अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरबहादुर बोहरा सूर्मा गाउँपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमसिंह धामी नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर गुरुङ आलिताल गाँउपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
परमानन्द जोशी लेकम गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कौशिलाकुमारी भट्ट भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर विष्ट तलकोट गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिबहादुर रोकाया गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गादत्त ओझा जोरायल गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हर्कबहादुर साउद चौरपाटी गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कालीबहादुर शाही पाण्डव गुफा गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चिरञ्जीवी शाही स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कर्णबहादुर कठायत मष्टा गाउँपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उकेन्द्रबहादुर बोहरा डिलासैनी गाउँपलिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरबहादुर रावत छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलिपसिंह बुढाथोकी व्यास गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कर्णसिंह साउद शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीर्घराज वोगटी पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चक्रबहादुर कार्की दोगडाकेदार गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिसिंह धामी सिगास गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्र भण्डारी केदारस्युँ गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रबहादुर खड्का बान्नीगढ़ी जयगढ़ गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोरखबहादुर चन्द पञ्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रबहादुर धामी काँडा गाउँपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनबहादुर रोकामगर चुरे गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वर्कबहादुर रोकाया खप्तडछान्ना गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोविन्दबहादुर मल्ल हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अक्कलबहादुर धामी छबिस पाथिभेरा गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उमेशप्रसाद भट्ट अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जमनसिंह धामी मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मदन सेन वडायक लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलबहादुर गडसीला बोगटान गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लोकबहादुर बोहरा मेल्लेख गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लाजुराम चौधरी कैलारी गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झंकरबहादुर साउद रामारोशन गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रदीपकुमार चौधरी जानकी गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्

उपाध्यक्ष

उम्मेदवार दल क्षेत्र वडा नं. पूरा विवरण
विना भट्ट पञ्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णादेवी सिंह सायल गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लीलाकुमारी विष्ट सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी साउद ढकारी गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जानकी बोहरा वित्थडचिर गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुष्पा अवस्थी मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गीता कठरिया जोशीपुर गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलादेवी कार्की बेलडाँडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमृतादेवी बुढा तुर्माखाँद गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्राकुमारी बोहरा बडीकेदार गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ईश्‍वरी जोशी दुहुँ गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पार्वतीदेवी जप्रेल दुर्गाथली गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनबहादुर शाही मेल्लेख गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पूजादेवी बुढामगर मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलादेवी ओझा आदर्श गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गंगुदेवी खडायत थलारा गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डम्बरीदेवी ओली नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमलादेवी ठगुन्ना गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवतीदेवी बम बोगटान गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिनादेवी विष्‍ट के.आई.सिं गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उर्मिला बोहरा अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
समिताकुमारी बोहरा पुजारा सूर्मा गाउँपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गौरीदेवी ठगुन्ना नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्वालाकुमारी विष्ट बोगटी आलिताल गाँउपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
माधवी जोशी लेकम गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पद्मबहादुर बोहरा भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनलक्ष्मी खत्री तलकोट गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीता रोकाया थापा गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जमुनाकुमारी बोहरा रोकाया जोरायल गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
माया बहिक चौरपाटी गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्रीमती ऐना गिरी पाण्डव गुफा गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिना बुढा स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवतीकुमारी बोहरा मष्टा गाउँपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पार्वतीकुमारी भण्डारी राना डिलासैनी गाउँपलिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुन्तीदेवी साउद बुढा छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हेमा भट्ट व्यास गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुस्मा चन्द शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निर्मलादेवी साउद पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पार्वती कार्की दोगडाकेदार गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
द्रौपदी चन्द सिगास गाउँपालिका, बैतडी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निशा धामी केदारस्युँ गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कल्पना बोहरा काँडा गाउँपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिपादेवी साउद चुरे गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पाउसरादेवी थापा खप्तडछान्ना गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रादेवी बुढा हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राधिकाकुमारी रताला रेग्मी छबिस पाथिभेरा गाँउपालिका, बझाङ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कलावती भाड अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वाग्मती ठगुन्ना मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सत्‍यादेवी महरा लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवतीदेवी डगौरा थारु बर्दगोरिया गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरस्वती रावल रामारोशन गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लोकबहादुर साउद बान्नीगढ़ी जयगढ़ गाउँपालिका, अछाम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी सतगौवा थारु कैलारी गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उमा महतो जानकी गाउँपालिका, कैलाली पूरा विवरण हेर्नुहोस्

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्