Election Portal
स्थानीय तह निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी

भरतपुर महानगरपालिका चितवन
SHARES
उम्मेदवार परिचय:

प्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
रेणु दाहाल नेकपा माओवादी केन्द्र ४३१२७ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवी ज्ञवाली नेकपा एमाले ४२९२४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बद्री तिमल्सिना राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४४८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजु पौडेल नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सूर्यप्रसाद तिमिल्सिना नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भक्तिराम गौतम राष्ट्रिय जनमोर्चा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रविनकुमार प्रधान नेपाल मजदुर किसान पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिर्जना रुवाली नेकपा माले पूरा विवरण हेर्नुहोस्


उपप्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
पार्वती शाह नेपाली कांग्रेस ४७१९७ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिव्या आचार्य नेकपा एमाले ३९५२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रिना गुरुङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७०७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शारदा घिमिरे नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निरु कार्की नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सूर्यप्रसाद रेग्मी नेकपा माले पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उमादेवी शर्मा राष्ट्रिय जनमोर्चा पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा उम्मेदवार :

वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
जयराम श्रेष्ठ नेपाली कांग्रेस ११७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
यमबहादुर बाँचे मगर नेपाली कांग्रेस १२६६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शुक्रकुमार श्रेष्ठ नेकपा एमाले १२९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राममाया पिया नेपाली कांग्रेस १२६९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गंगादेवी पोख्रेल नेपाली कांग्रेस १२३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पूर्णबहादुर श्रेष्ठ नेकपा एमाले १९२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विष्णुप्रसाद अधिकारी नेकपा एमाले १८४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनबहादुर राना नेकपा एमाले १९३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सरिता सुवेदी नेकपा एमाले २०९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
धनकुमारी विश्वकर्मा नेकपा एमाले २०७१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
चन्द्रमित्र पण्डित नेपाली कांग्रेस १५३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रविन्द्र गौतम नेपाली कांग्रेस ११६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भरतप्रसाद लामिछाने नेपाली कांग्रेस ११३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
इन्दु पण्डित नेपाली कांग्रेस १२३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुकमाया परियार नेपाली कांग्रेस १३११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
हरिप्रसाद आचार्य नेकपा एमाले १७२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
प्रेमप्रसाद शर्मा नेपाली कांग्रेस १५९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अर्पण पोखरेल नेपाली कांग्रेस १६०५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पवित्रा केसी नेपाली कांग्रेस १८८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कोपिला परियार नेपाली कांग्रेस १८२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पदमपाणि सुवेदी नेकपा एमाले १७८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दामोदर सुवेदी नेपाली कांग्रेस १५९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रविलाल भट्टराई नेकपा एमाले १७२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मुनाकुमारी श्रेष्‍ठ नेकपा एमाले १६६८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शारदा नेपाली परियार नेपाली कांग्रेस १९३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
हरिविलास कोइराला नेपाली कांग्रेस २३१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बाबुराम न्यौपाने नेपाली कांग्रेस २०५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवमित्र पण्‍डित नेपाली कांग्रेस २२४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
आइतीमाया रानामगर नेपाली कांग्रेस २१७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शर्मिला परियार नेपाली कांग्रेस २३३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राजेन्द्रमणि काफ्ले नेकपा एमाले १४९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राजेन्द्रबहादुर तमाङ नेपाली कांग्रेस १४४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धिप्रसाद सापकोटा नेपाली कांग्रेस १४६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सरिताकुमारी सुवेदी नेपाली कांग्रेस १५५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रिता दर्जी नेपाली कांग्रेस १५६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दामोदर न्यौपाने नेपाली कांग्रेस १४५६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
डिल्लीराम लामिछाने नेपाली कांग्रेस १३७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिलकबहादुर दर्लामी मगर नेकपा एमाले १२९० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
लालकुमारी सुवेदी नेपाली कांग्रेस १४५५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सावित्री विक नेपाली कांग्रेस १४३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
यमलाल कंडेल नेकपा एमाले १५३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सूर्यप्रसाद खनाल नेकपा एमाले १३२१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
किशोर सापकोटा नेकपा एमाले १२९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रत्‍नकुमारी अधिकारी तिवारी नेकपा एमाले १३३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुमिताकुमारी विक नेकपा एमाले १३६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
अरुणपीडित भण्डारी नेकपा एमाले २३१६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बलराम जिसी नेकपा एमाले २१२३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णप्रसाद अधिकारी नेकपा एमाले २३२१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
नरिमाया तमाङ नेकपा एमाले २१९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
माया देवी नेपाली नेकपा एमाले २२६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बाबुराम अधिकारी नेकपा एमाले ३०४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
चिन्तामणि लम्साल नेकपा एमाले ३१०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानबहादुर कुमाल नेकपा एमाले ३०३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विना गुरुङ नेकपा एमाले ३१२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विमला विक नेकपा एमाले ३१७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
नरेन्‍द्रकुमार कन्‍दङ्वा नेकपा एमाले १६११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कृष्‍णबहादुर क्षेत्री नेकपा एमाले १५८४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ईश्‍वर रिमाल नेकपा एमाले १६७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विमला भट्टराई नेकपा एमाले १७४४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
देवी परियार नेकपा एमाले १७९९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
प्रकाश दवाडी नेकपा माओवादी केन्द्र १४३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गजराज न्यौपाने नेकपा माओवादी केन्द्र १३१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
किशोर पौडेल नेकपा माओवादी केन्द्र १३४४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कुमारीमाया लो नेकपा माओवादी केन्द्र १३९९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीता दर्जी नेकपा माओवादी केन्द्र १३७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
ओमप्रसाद पौख्रेल नेपाली कांग्रेस १५५२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
प्रकाश गुरुङ नेपाली कांग्रेस १५४६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मन्जु महतो नेपाली कांग्रेस १२०८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सरस्वती भण्डारी नेपाली कांग्रेस १५९७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सञ्जु परियार नेपाली कांग्रेस १४५६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शम्भुबहादुर भण्डारी नेपाली कांग्रेस २३५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
वीरबहादुर लामा नेपाली कांग्रेस २०५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भरत अधिकारी नेपाली कांग्रेस १८५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सिर्जना अधिकारी नेपाली कांग्रेस २४०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीता सापकोटा परीयार नेपाली कांग्रेस २३८७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
चतुरमान गुरुङ नेकपा एमाले २१३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रामप्रसाद ढकाल नेकपा एमाले २११५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ओमबहादुर राहुल नेकपा एमाले २२७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सावित्रादेवी देवकोटा नेकपा एमाले २३८२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
चन्द्रमाया सर्किनी नेकपा एमाले २३०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
ललितमान तमाङ नेपाली कांग्रेस १०५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मंगलध्वज गुरुङ्ग नेपाली कांग्रेस १०९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकुमार तामाङ नेपाली कांग्रेस १०६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
लक्ष्मीदेवी महतो नेपाली कांग्रेस ११४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सरस्वती सुनार नेपाली कांग्रेस ११५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दीपक लामा नेपाली कांग्रेस १३३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
जितबहादुर तामाङ नेपाली कांग्रेस ११७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बाबुराम राना मगर नेकपा एमाले १२४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
ज्योत्सना अधिकारी नेपाली कांग्रेस १२४८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सरिता नेपाली नेपाली कांग्रेस १३१२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
चित्रसेन अधिकारी नेपाली कांग्रेस १५३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कृष्णकुमार गुरुङ नेपाली कांग्रेस १३०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजु तमाङ नेकपा एमाले १२१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शान्ति पराजुली नेपाली कांग्रेस १२३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
फूलकुमारी परियार नेकपा एमाले १२०२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विष्णुराज महतो नेकपा एमाले १००६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
प्रेमबहादुर थापा नेकपा एमाले १०३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सोमबहादुर गुरुङ नेकपा एमाले १०५७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीता पुन नेकपा एमाले १०३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
देउमाया विक नेकपा एमाले १०२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
नरिनारायण पौड्याल नेकपा एमाले १०२२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बाबुलाल थिङ नेकपा एमाले ११७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जितबहादुर बस्‍न्‍यात नेकपा एमाले ११०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विन्दु दराई नेकपा एमाले १०२४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
अञ्जु परियार नेकपा एमाले ११३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कान्‍छा मल्‍ल नेकपा एमाले ६३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बुद्धलाल घिसिङ नेकपा एमाले ६२३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अविरबहादुर विक नेकपा एमाले ६४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
हिराकुमारी विक नेकपा एमाले ६५५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बिमकुमारी विक नेकपा एमाले ६७१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विजयकुमार भुजेल नेकपा माओवादी केन्द्र ११०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कमलबहादुर गोदार नेकपा एमाले १२०१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
युवराज चौधरी नेकपा एमाले ११८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गौरी जम्कट्टेल नेकपा एमाले ११०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पार्वती विश्‍वकर्मा नेकपा एमाले ११४३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
ज्ञानप्रसाद खनाल नेकपा माओवादी केन्द्र १६४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रामकृष्ण चौधरी नेपाली कांग्रेस १५०७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलाधर पौडेल नेपाली कांग्रेस १३११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गीताकुमारी शर्मा नेपाली कांग्रेस १५७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीताकुमारी दर्जी नेपाली कांग्रेस १५६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गोविन्द तामाङ नेपाली कांग्रेस ११२९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राजबहादुर भण्डारी क्षेत्री नेपाली कांग्रेस ११४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्तबहादुर महतो नेपाली कांग्रेस १०१० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राधादेवी क्षेत्री नेकपा एमाले १११९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
तिलकुमारी सुनार नेपाली कांग्रेस १०५९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
आशबहादुर कुमाल नेकपा एमाले ७४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
नेत्रप्रसाद आचार्य नेकपा एमाले ८७५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमबहादुर कुमाल नेकपा एमाले ७६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सीताकुमारी बस्न्यात नेकपा एमाले ८८२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शान्ति दर्जी नेकपा एमाले ८३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मनबहादुर मगर नेकपा एमाले १०४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बलराम तमाङ नेकपा एमाले ११३५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर मगर नेकपा एमाले १११७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
भीमकुमारी थापा मगर नेकपा एमाले ११४६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
माया कामी नेकपा एमाले ११३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


महानगरपालिका परिचय:

समावेश भएका साविक गा.वि.स. र न.पा.हरुः भरतपुर म.न.पा., नारायणी, चित्रवन न.पा. र कविलास गा.वि.स.

जनसंख्याः 2८०५०२                       

क्षेत्रफलः 432.95 वर्ग कि.मी.

केन्द्र: साविक भरतपुर उ.म.न.पा. कार्यालय                 ्

वडा संख्याः 29

सीमानाः

पूर्वः रत्ननगर, कालिका न.पा. र ईच्छाकामना गा.पा.   पश्चिमः चितवन राष्ट्रिय निकुञ्ज र नवलपरासी जिल्ला

उत्तरः तनहुँ जिल्ला                           दक्षिणः चितवन राष्ट्रिय निकुञ्ज

वडा विभाजन

वडा नं

समावेश भएका साविक गाविस/नपाहरु

साविक वडा नं.

कैफियत

भरतपुर

१,3

 

भरतपुर

 

भरतपुर

4

 

भरतपुर

5,6

 

भरतपुर

13,14

 

भरतपुर

21,22

 

7

भरतपुर

7

 

8

भरतपुर

8

 

9

भरतपुर

9

 

10

भरतपुर

10

 

11

भरतपुर

11

 

12

भरतपुर

12

 

13

भरतपुर

20,28

 

14

भरतपुर

24,25,29

 

15

भरतपुर

15,19,23

 

16

भरतपुर

16-18

 

17

चित्रवन

1,2,11

 

18

चित्रवन

7,9,10

 

19

चित्रवन

3,4,6

 

20

चित्रवन

5,8

 

21

नारायणी

7-9

 

22

भरतपुर

26,27

 

23

नारायणी

10,11

 

24

नारायणी

12

 

25

नारायणी

4-6

 

26

चित्रवन

12-14

 

27

नारायणी

2,3

 

28

नारायणी

1

 

29

कविलास

1-9

 

 

 

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्