प्रदेश ७ | को कहाँ विजयी? - दोस्रो चरण
SHARES
प्रमुख
उम्मेदवार | दल | क्षेत्र | वडा नं. | पूरा विवरण |
---|---|---|---|---|
कृष्णसिंह नायक | मेलौली नगरपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पदम बडुवाल | बडिमालिका नगरपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
वीरबहादुर सुनार | माहाकाली नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
दीपकविक्रम शाह | बूढीगंगा नगरपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
केशवबहादुर चन्द | पाटन नगरपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
हंसराज भट्ट | महाकाली नगरपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
नरेन्द्रसिंह थापा | दशरथचन्द नगरपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
नृपबहादुर वड | धनगढी उपमहानगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
भीमबहादुर साउद | परशुराम नगरपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
धनबहादुर विष्ट | बुंगल नगरपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पदमकुमार गिरी | बूढीनन्दा नगरपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
रामसिंह रावल | त्रिवेणी नगरपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
दिलबहादुर ऐर | शुक्लाफाँटा नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
ओमप्रकाश विष्ट | कमलबजार नगरपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
देवराज देबकोटा | पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सीताराम जोशी | शिखर नगरपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
अमरसिंह धामी | शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
ममताप्रसाद चौधरी | घोडाघोडी नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
तपेन्द्रबहादुर रावल | टीकापुर नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पदमबहादुर बोहरा | मंगलसेन नगरपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सुरेन्द्रबहादुर बिष्ट | भीमदत्त नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कुलबहादुर कुवर | साँफेबगर नगरपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
विश्वेरप्रसाद ओझा | अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
वीरेन्द्रबहादुर खड्का | जयपृथ्वी नगरपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
महादेव बजगाई | लम्कीचुहा नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
मञ्जु मलासी | दिपायल शिलगढी नगरपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कर्णबहादुर हमाल | कृष्णपुर नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
भीमबहादुर देउवा | गौरीगंगा नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
अशोककुमार चन्द | वेदकोट नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
जीवनराज थापा | पुनर्वास नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
हरिसिंह साउद | गोदावरी नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
रणबहादुर कुँवर | पुर्चौडी नगरपलिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
शेरबहादुर चौधरी | भजनी नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पोतिलाल चौधरी | बेलौरी नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् |
उपप्रमुख
उम्मेदवार | दल | क्षेत्र | वडा नं. | पूरा विवरण |
---|---|---|---|---|
मीनादेवी बोहरा जागरी | बुंगल नगरपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कुमारी राधा ओझा | मेलौली नगरपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कविताकुमारी बुढा विष्ट | बडिमालिका नगरपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
तारादेवी खाती | बूढीगंगा नगरपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सरस्वती कोली | पाटन नगरपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सुशीला चन्द | भीमदत्त नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सुना बोहरा | महाकाली नगरपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
केशरीकुमारी रावल | टीकापुर नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
मीना चन्द | दशरथचन्द नगरपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सुशीला मिश्र भट्ट | धनगढी उपमहानगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कलापतिदेवी बोहरा | परशुराम नगरपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
राधिकादेवी सुनार | त्रिवेणी नगरपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
भूमि ढकाल बजगाई | कमलबजार नगरपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
अम्बिकाकुमारी चलाउने | पञ्चदेवल विनायक नगरपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
धौलीदेवी रावल | शिखर नगरपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
राजमती बम | शैल्यशिखर नगरपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
संगीताकुमारी भण्डारी | अमरगढी नगरपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
प्रेमकुमारी थापा | घोडाघोडी नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सरिता उपाध्याय | मंगलसेन नगरपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
तुलसीदेवी हमाल | शुक्लाफाँटा नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
विमलादेवी बुडथापा | साँफेबगर नगरपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
जुनाकुमारी जाग्री | जयपृथ्वी नगरपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सृष्टी रेग्मी | बूढीनन्दा नगरपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
शिवराज खड्का | दिपायल शिलगढी नगरपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
टीका थापा | लम्कीचुहा नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
रमिताकुमारी राना | कृष्णपुर नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
चित्रकुमारी चौधरी | बेलौरी नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
अंचला चौधरी | गौरीगंगा नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सुशीला सिंह | वेदकोट नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
चीनी ओझा गिरी | माहाकाली नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
शारदा शर्मा विष्ट | पुनर्वास नगरपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
रत्ना कडायत | गोदावरी नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
जानकी बम ऐर | पुर्चौडी नगरपलिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
छायादेवी देवकोटा | भजनी नगरपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् |
अध्यक्ष
उम्मेदवार | दल | क्षेत्र | वडा नं. | पूरा विवरण |
---|---|---|---|---|
पुलेन्द्रबहादुर कार्की | दुहुँ गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
रामकृष्ण चौधरी | जोशीपुर गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कूष्णबहादुर चन्द | बडीकेदार गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
वर्कबहादुर रोकाया | खप्तडछान्ना गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कर्णसिंह साउद | शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कौशिलाकुमारी भट्ट | भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
दिलिपसिंह बुढाथोकी | व्यास गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
वीरबहादुर बिष्ट | सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
नवलबहादुर मल्ल | गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
हरिसिंह धामी | सिगास गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
बलबहादुर गुरुङ | आलिताल गाँउपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
नरबहादुर रावत | छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
गोविन्दबहादुर मल्ल | हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
नरेन्द्रसिंह धामी | मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
राजेन्द्रबहादुर धामी | काँडा गाउँपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
राजेन्द्रबहादुर खड्का | बान्नीगढ़ी जयगढ़ गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
नरबहादुर बोहरा | सूर्मा गाउँपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पुष्पराज शर्मा | तुर्माखाँद गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
बलिराम डंगौरा थारु | बर्दगोरिया गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
धनबहादुर बुढा | ढकारी गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
लोकेन्द्रबहादुर शाही | के.आई.सिं गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
दीर्घराज वोगटी | पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
धनबहादुर रोकामगर | चुरे गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
नवलसिंह रावल | मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
प्रेमसिंह धामी | नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
धर्मानन्दसिंह मन्याल | अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
चक्रबहादुर कार्की | दोगडाकेदार गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
हर्कबहादुर साउद | चौरपाटी गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
प्रेमबहादुर बोहरा | वित्थडचिर गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
प्रयागराज जोशी | दुर्गाथली गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
भुवनेश्वर उपाध्याय | थलारा गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कर्णबहादुर कठायत | मष्टा गाउँपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
लालबहादुर विष्ट | तलकोट गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
उकेन्द्रबहादुर बोहरा | डिलासैनी गाउँपलिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कालीबहादुर शाही | पाण्डव गुफा गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
टेकबहादुर रोकाया | आदर्श गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
गोरखबहादुर चन्द | पञ्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
दुर्गादत्त ओझा | जोरायल गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
इन्द्र भण्डारी | केदारस्युँ गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
परमानन्द जोशी | लेकम गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
चिरञ्जीवी शाही | स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
हरिबहादुर रोकाया | गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कविन्द्रबहादुर विष्ट | नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
तेजबहादुर डुम्रेल | सायल गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
धनबहादुर थापा क्षेत्री | बेलडाँडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
अक्कलबहादुर धामी | छबिस पाथिभेरा गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
उमेशप्रसाद भट्ट | अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
मदन सेन वडायक | लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
लाजुराम चौधरी | कैलारी गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
झंकरबहादुर साउद | रामारोशन गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
लोकबहादुर बोहरा | मेल्लेख गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
जमनसिंह धामी | मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कमलबहादुर गडसीला | बोगटान गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
प्रदीपकुमार चौधरी | जानकी गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् |
उपाध्यक्ष
उम्मेदवार | दल | क्षेत्र | वडा नं. | पूरा विवरण |
---|---|---|---|---|
ईश्वरी जोशी | दुहुँ गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
गीता कठरिया | जोशीपुर गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
डम्बरीदेवी ओली | नवदुर्गा गाउँपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
इन्द्राकुमारी बोहरा | बडीकेदार गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पद्मबहादुर बोहरा | भागेश्वर गाउँपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
हेमा भट्ट | व्यास गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
माया बहिक | चौरपाटी गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कमलादेवी ठगुन्ना | गन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
द्रौपदी चन्द | सिगास गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
ज्वालाकुमारी विष्ट बोगटी | आलिताल गाँउपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कुन्तीदेवी साउद बुढा | छेडेदह गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
चन्द्रादेवी बुढा | हिमाली गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
धनबहादुर शाही | मेल्लेख गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कल्पना बोहरा | काँडा गाउँपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
समिताकुमारी बोहरा पुजारा | सूर्मा गाउँपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
अमृतादेवी बुढा | तुर्माखाँद गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
लक्ष्मी साउद | ढकारी गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
मिनादेवी विष्ट | के.आई.सिं गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पार्वतीदेवी जप्रेल | दुर्गाथली गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
निर्मलादेवी साउद | पूर्वीचौकी गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कुस्मा चन्द | शिवनाथ गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
गौरीदेवी ठगुन्ना | नौगाड गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
राधिकाकुमारी रताला रेग्मी | छबिस पाथिभेरा गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
उर्मिला बोहरा | अपिहिमाल गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
जानकी बोहरा | वित्थडचिर गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
लीलाकुमारी विष्ट | सुर्नया गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पार्वती कार्की | दोगडाकेदार गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
गंगुदेवी खडायत | थलारा गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
श्रीमती ऐना गिरी | पाण्डव गुफा गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
दिपादेवी साउद | चुरे गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पार्वतीकुमारी भण्डारी राना | डिलासैनी गाउँपलिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
भगवतीकुमारी बोहरा | मष्टा गाउँपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
धनलक्ष्मी खत्री | तलकोट गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
भगवतीदेवी बम | बोगटान गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कमलादेवी ओझा | आदर्श गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
विना भट्ट | पञ्चेश्वर गाउँपालिका, बैतडी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
जमुनाकुमारी बोहरा रोकाया | जोरायल गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
निशा धामी | केदारस्युँ गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
माधवी जोशी | लेकम गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
मिना बुढा | स्वामीकार्तिक गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सीता रोकाया थापा | गौमुल गाउँपालिका, बाजुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कमलादेवी कार्की | बेलडाँडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
विष्णादेवी सिंह | सायल गाउँपालिका, डोटी | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पुष्पा अवस्थी | मालिकार्जुन गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पाउसरादेवी थापा | खप्तडछान्ना गाँउपालिका, बझाङ | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
पूजादेवी बुढामगर | मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
कलावती भाड | अजयमेरु गाउँपालिका, डडेल्धुरा | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
वाग्मती ठगुन्ना | मार्मा गाउँपालिका, दार्चुला | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सत्यादेवी महरा | लालझाडी गाउँपालिका, कञ्चनपुर | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
सरस्वती रावल | रामारोशन गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
लोकबहादुर साउद | बान्नीगढ़ी जयगढ़ गाउँपालिका, अछाम | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
भगवतीदेवी डगौरा थारु | बर्दगोरिया गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
लक्ष्मी सतगौवा थारु | कैलारी गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् | ||
उमा महतो | जानकी गाउँपालिका, कैलाली | पूरा विवरण हेर्नुहोस् |
भर्खरै
-
डा रुइतलाई ‘श्रीप्रसाद ओली स्मृति पुरस्कार’ प्रदान गरिने
पुल नबनाएर अलपत्र छाड्ने गणपति निर्माण सेवा कालोसूचीमा
नेपाल ‘ए’ र आयरल्याण्ड ‘ए’ टी-२० शृंखला : फेरियो खेलतालिका‚ पहिलो खेल भोलि
करका दरमा एकरुपता कायम गर्न सरकारले अध्ययन गर्ने
छाया सेन्टरमा ‘इण्डिया–नेपाल क्राफ्ट फेस्टिभल’ शुरु
श्रव्यदृश्य सुनुवाइले न्यायमा पहुँच बढाउन सघाउँछ : प्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्