दिपक शर्मा-
सल्यान : सल्यान जिल्लाका ९ वटा स्थानको मतपरिणाम सार्वजनिक भएको छ। सार्वजनिक भएको मत परिणाम अनुसार माओवादी केन्द्रले १३ वटा वडा,
नेपाली कांग्रेसले ६ नेकपा एमालेले ९ वटा वडामा जित दर्ता गरेका छन्।
माआवादी केन्द्रले
१ कपुरकोट गाउँपालिकाको वडा नम्वर १ मा वालाराम खड्काको नेतृत्वमा पुरै टिम,
२ ढोरचौर गाउँ पालिका १ मा राम बहादुर बस्नेतको नेतृत्वमा पूरै टिम,
३ ढोरचौर गाउँपालिका २ मा रुद्र बहादुर बुढाथोकीको नेतृत्वमा पूरै टिम,
४ दार्मा गाउँपालिका ५ मा दुर्गा मल्लको नेतृत्वमा पुरै टिम
५ दार्मा गाउपालिका ६ मा राम बहादुर केसीको नेतृत्वमा माओवादी केन्द्रका पूरै प्यानल विजयी
६ बागचौर नपा ११ मा मोहन खड्का
७ बागचौर नपा १२मा दिपक वली
८ छत्रेश्वरी गापा २ बाट प्रेम खड्का
९ कपुरकोट २ मान बहादुर राना
१० रामपुर ६ मा टेक बहादुर पुलामी
११ दार्मा ४ मा चन्द्र ब रावत
१२ दार्मा ३ शक्ति ब रोका
१३ वन्गाड कुपिण्डे न.पा २ प्रतिमल रोका ३३६
१४ बा.न.पा १० कृष्ण खड्का
एमाले
१ बन्गाड कुपिण्डे न.पा. १२ गोविन्द डाँगी
२ त्रिवेणी गा.पा. १ छवि खत्री
३ शा.न.पा १ नवराज बुढाथोकी
४ शा.नपा २ केशव श्रेष्ठ
५. शा.न.पा ३ टोप ब थापा
६ ढोरचौ गा.पा ३ शालिकराम बुढाथोकी
७. वागचौर नपा २ घनश्याम शर्मा
८ दार्मा गा.पा १ कवि चन्द
९ छत्रेश्वरी गा.पा. ३ राज ब बुढाथोकी
कांग्रेस
१ रामपुर गा.पा. ७ नैनसिह राना
२ बा.न.पा १ नेत्र प्रकाश डाँगी
३ छत्रेश्वरी गा.पा १ नेव ब शाह
४ त्रिवेणी २ मेघराज रोका
५ शा.न.पा ४ सुदन विष्ट ( सदस्य बाहेक )२ मतले जितेको
६। कपुरकोट गा.पा.३ मिन ब सेन ५०२
१ शारदा नगरपालिका
नेपाली काँग्रेस, प्रमुख –सुरेश अधिकारी ९२७ उपप्रमुख –साबित्रा बस्नेत घर्ति ६२२
नेकपा एमाले, प्रमुख : राम कुमार खड्की ८४० उपप्रमुख : सरिता हमाल मल्ल ११२०
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : प्रमोद कुमार श्रेष्ठ ५६१ उपाध्यक्ष : झरणा वुढाथोकी ४०३
राप्रपा, अध्यक्ष : मनोज कुमार प्रधान ९०३
२ वागचौर नगरपालिका
नेपाली काँग्रेस, प्रमुख –गोरख बहादुर खत्री १४६४ उपप्रमुख –मेनका चन्द १२२२
नेकपा एमाले, प्रमुख : लोक बहादुर डागी १०६९ उपप्रमुख : ओका कुमारि खत्री ९६४
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : लोकमान बुढाथोकी १५७९ उपाध्यक्ष : कल्पना पुन १४३४
३ वनगाड कुपिन्डे नगरपालिका
नेपाली काँग्रेस –तालमेल उपप्रमुख – दिपेन्द्र बिष्ट ८७८
नेकपा एमाले प्रमुख : गोविन्द कुमार पुन ९५६ उप प्रमुख : तालमेल
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : कर्णवहादुर वुढाथोकी ९२९ उपाध्यक्ष : मञ्जु यरी ८४२
४ ढोरचौर गाउपालिकारु
नेपाली काँग्रेस अध्यक्ष : नरबिर चलाउने १०१० उपाध्यक्ष : बिमला रेउले ९९१
नेकपा एमाले अध्यक्ष : चित्र बहादुर चलाउने १५१० उपाध्यक्ष : पुष्पा वोहोरा १५४०
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : नरविर चलाऊने ११९९ उपाध्यक्ष : भूमि वुढाथोकी १२५७
५ दार्मा गाउँपालिका
नेपाली काँग्रेस, अध्यक्ष : रामचन्द्र के.सी.१४४३ उपाध्यक्ष : तालमेल
नेकपा एमाले, अध्यक्ष : तालमेल उपाध्यक्ष : दल बहादुर केसी १३३२
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : निम बहादुर केसी २७५० उपाध्यक्ष : टिका शर्मा वली २७४५
६ त्रिबेणी गाउँपालिका
नेपाली काँग्रेस, अध्यक्ष : मान बहादुर डाँगी १८२४उपाध्यक्ष : करुणा खड्का १४७८
नेकपा एमाले, अध्यक्ष : लोकेन्द्र सिंह खड्का १२२४ उपाध्यक्ष : पवित्रा केसी १२०२
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : अजय रोका ६०५ उपाध्यक्ष : लिलावती वुढा ६८७
राप्रपा अध्यक्ष : मंगलु पुन८४
७ कपुरकोट गाउँपालिका
नेपाली काँग्रेस, अध्यक्ष : दुर्गा गिरी ५६६ उपाध्यक्ष : ओकी महतरा ६०८
नेकपा एमाले अध्यक्ष : भिम बहादुर सेन १२७९ उपाध्यक्ष : तिला बुढा मगर १२२०
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : प्रकाश भरारी ८२२ उपाध्यक्ष : एलिना राना ८३७
८ कालिमाटी गाउँपालिका
नेपाली काँग्रेस, अध्यक्ष : भरत पुन ८२३ उपाध्यक्ष : कमला अधिकारी ६५७
नेकपा एमाले अध्यक्ष : दान बहादुर खत्री केसी ७०८ उपाध्यक्ष : सहनशिलता ओलि डाँगी ७९५
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : पुरुषोत्तम भट्टराई १०१८ उपाअध्यक्ष : प्रिती डिसी विसि १०६७
९ छत्रेश्वरी गाउँपालिका
नेपाली काँग्रेस, अध्यक्ष : सन्तोष के.सी. १११०उपाध्यक्ष : सिता के.सी. ९३३
नेकपा एमाले अध्यक्ष : ओज बहादुर बुढाथोकी १०६१उपाध्यक्ष : बुद्ध कुमारी खत्री केसी ६७१
नेकपा माओवादी केन्द्र अध्यक्ष : चित्र वहादुर केसी ११४३उपाध्यक्ष : राधा कुमारी शर्मा घर्ति ९२८
तपाईंको ईमेल गोप्य राखिनेछ ।