(Friday, 29 March, 2024)
९९.४ | थाहा संचार नेटवर्क
LIVE
Election Portal
निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी
नियमित साइटमा जानुहोस्
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
मेनु
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
प्रदेश
प्रदेश १
प्रदेश २
प्रदेश ३
प्रदेश ४
प्रदेश ५
प्रदेश ६
प्रदेश ७
जिल्लाः
काठमाडौं
दोलखा
उदयपुर
काभ्रेपलाञ्चोक
स्याङ्जा
गुल्मी
मोरङ
संखुवासभा
धनुषा
खोटाङ
बाग्लुङ
रौतहट
पर्सा
इलाम
लमजुङ
बारा
सिरहा
पर्वत
महोत्तरी
नुवाकोट
तनहुँ
चितवन
पाल्पा
गोरखा
कास्की
रसुवा
सप्तरी
सिन्धुली
सर्लाही
मकवानपुर
धनकुटा
मनाङ
बाजुरा
सुनसरी
बाँके
नवलपरासी (पश्चिम)
प्युठान
अछाम
कञ्चनपुर
बैतडी
भक्तपुर
पाँचथर
डोटी
डोल्पा
सल्यान
ललितपुर
जाजरकोट
बझाङ
अर्घाखाँची
मुस्ताङ
दार्चुला
दाङ
रुकुम पूर्व
रुकुम पश्चिम
कैलाली
रोल्पा
कालिकोट
दैलेख
कपिलवस्तु
म्याग्दी
सोलुखुम्बु
सुर्खेत
नवलपरासी (पूर्व)
डडेल्धुरा
जुम्ला
रामेछाप
हुम्ला
ताप्लेजुङ
झापा
सिन्धुपाल्चोक
भोजपुर
मुगु
ओखलढुङ्गा
रुपन्देही
तेह्रथुम
धादिङ
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र
पार्टी
नेकपा एमाले
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेपाली कांग्रेस
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
स्वतन्त्र
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
विवेकशील साझा पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी)
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
नेपाली जनता दल
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च (थरुहट)
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
देशभक्त समाज
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी, नेपाल
जनजागरण पार्टी, नेपाल
नेपाल परिवार दल
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपालवाद
नेपाल नौलो जनवादी पार्टी
युवाशक्ति नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
समाजवादी जनता पार्टी
राष्ट्रिय विकास पार्टी
संयुक्त राष्ट्रिय जनपरिषद, नेपाल
आधुनिक नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी
अखण्ड नेपाल पार्टी
समाजवादी पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
जनशक्ति नेपाल
संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
मूलवासी मुक्ति पार्टी
गान्धीवादी पार्टी नेपाल
ग्रीन पार्टी नेपाल
नेपाल आमा पार्टी
हाम्रो नेपाल पार्टी
नेपाली ग्रिन्स
नेपाल समाजवादी पार्टी (लोहियावादी)
मातृभूमि नेपाल दल
अखण्ड सुदूरपश्चिम पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय जनता दल नेपाल
शिवसेना नेपाल
३३ दलीय मोर्चा
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
मधेश तराई फोरम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
नेपाल युवा किसान पार्टी
नेपाल शान्ति क्षेत्र परिषद्
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय त्रिमुल बहुजन समाजवादी पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाल सुकुम्बासी पार्टी (लोकतान्त्रिक)
राष्ट्रिय श्रमिक नागरिक पार्टी
लोककल्याणकारी जनता पार्टी, नेपाल
जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
किरात खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रवादी एकता पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
राष्ट्रवादी युवा मोर्चा
हिन्दु प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
मुस्कान सेना नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
लोक दल
हाम्रो पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल दर्शन
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
राष्ट्रवादी पार्टी
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
नेपाल दलित पार्टी
नेपाल जनलोकतन्त्र पार्टी
मितेरी पार्टी, नेपाल
मधेश समता पार्टी नेपाल
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
युवा नेपाल पार्टी
दलित, मुस्लिम जनशक्ति पार्टी
अन्य
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
विवरण हेर्नुहोस्
प्रदेश १(नेकपा एमाले)
SHARES
प्रतिनिधिसभा
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी उम्मेदवार
केपी शर्मा ओली
झापा-५
दल
नेकपा एमाले
मत
५७१३९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पवित्रा निरौला खरेल
झापा-२
दल
नेकपा एमाले
मत
४५८१७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयकुमार राई
सुनसरी-१
दल
नेकपा एमाले
मत
४४५२८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालप्रसाद साँवा लिम्बू
झापा-४
दल
नेकपा एमाले
मत
४३५१५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भानुभक्त ढकाल
मोरङ-३
दल
नेकपा एमाले
मत
४२४१३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वसन्तकुमार नेम्वाङ
पाँचथर
दल
नेकपा एमाले
मत
३८६४२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विशाल भट्टराई
खोटाङ
दल
नेकपा एमाले
मत
३७८३७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
घनश्याम खतिवडा
मोरङ-१
दल
नेकपा एमाले
मत
३७५२४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रकुमार राई
धनकुटा
दल
नेकपा एमाले
मत
३७३३३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झलनाथ खनाल
इलाम-१
दल
नेकपा एमाले
मत
३६८०५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुवासचन्द्र नेम्वाङ
इलाम-२
दल
नेकपा एमाले
मत
३६५१४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबाबु पण्डित
मोरङ-६
दल
नेकपा एमाले
मत
३३९४१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रप्रसाद गौतम
संखुवासभा
दल
नेकपा एमाले
मत
३२७६९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
यज्ञराज सुनुवार
ओखलढुङ्गा
दल
नेकपा एमाले
मत
३२५८०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
योगेशकुमार भट्टराई
ताप्लेजुङ
दल
नेकपा एमाले
मत
२९४७९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भवानीप्रसाद खापुङ
तेह्रथुम
दल
नेकपा एमाले
मत
२१३३५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अन्य उम्मेदवार
केपी शर्मा ओली
क्षेत्र
झापा-५
उमेर
६६
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पवित्रा निरौला खरेल
क्षेत्र
झापा-२
उमेर
५४
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयकुमार राई
क्षेत्र
सुनसरी-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालप्रसाद साँवा लिम्बू
क्षेत्र
झापा-४
उमेर
५०
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भानुभक्त ढकाल
क्षेत्र
मोरङ-३
उमेर
५६
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवती चौधरी
क्षेत्र
सुनसरी-३
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वसन्तकुमार नेम्वाङ
क्षेत्र
पाँचथर
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विशाल भट्टराई
क्षेत्र
खोटाङ
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
घनश्याम खतिवडा
क्षेत्र
मोरङ-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रकुमार राई
क्षेत्र
धनकुटा
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झलनाथ खनाल
क्षेत्र
इलाम-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुवासचन्द्र नेम्वाङ
क्षेत्र
इलाम-२
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ऋषिकेश पोखरेल
क्षेत्र
मोरङ-२
उमेर
५०
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबाबु पण्डित
क्षेत्र
मोरङ-६
उमेर
५९
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रप्रसाद गौतम
क्षेत्र
संखुवासभा
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मञ्जुकुमारी चौधरी
क्षेत्र
उदयपुर-१
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
यज्ञराज सुनुवार
क्षेत्र
ओखलढुङ्गा
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
योगेशकुमार भट्टराई
क्षेत्र
ताप्लेजुङ
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेश श्रेष्ठ
क्षेत्र
सुनसरी-४
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भवानीप्रसाद खापुङ
क्षेत्र
तेह्रथुम
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
सर्वध्वज सावाँ लिम्बू
सुनसरी-२
दल
नेकपा एमाले
मत
२४६७४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिक्मतकुमार कार्की
झापा-५
दल
नेकपा एमाले
मत
२४०९८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्रीप्रसाद मैनाली
झापा-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२२९७२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वसन्तकुमार बानियाँ
झापा-३
दल
नेकपा एमाले
मत
२२५५३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
एकराज कार्की
झापा-२
दल
नेकपा एमाले
मत
२१२८४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशकुमार काम्बाङ
पाँचथर
दल
नेकपा एमाले
मत
२१०१०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निरन राई
धनकुटा
दल
नेकपा एमाले
मत
२००८८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर मगर
इलाम-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१९८३८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलम बस्नेत
सुनसरी-३
दल
नेकपा एमाले
मत
१९६६५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रकुमार राई
भोजपुर
दल
नेकपा एमाले
मत
१९२९७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रदीपकुमार भण्डारी
सुनसरी-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१९२४३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजन राई
खोटाङ
दल
नेकपा एमाले
मत
१८९३३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमिरबाबु गुरुङ
ओखलढुङ्गा
दल
नेकपा एमाले
मत
१८९०८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खिनुलङ्वा लिम्बू
इलाम-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१८८८६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विमल कार्की
उदयपुर-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१७५०१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगदिशप्रसाद कुसियैत
सुनसरी-४
दल
नेकपा एमाले
मत
१६६९०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर साम्सोहाङ
ताप्लेजुङ
दल
नेकपा एमाले
मत
१५४१७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानेश्वर राजवंशी
मोरङ-५
दल
नेकपा एमाले
मत
१२८६१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लछुमन तिवारी
तेह्रथुम
दल
नेकपा एमाले
मत
११७२६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उत्तमकुमार बस्नेत
सोलुखुम्बु
दल
नेकपा एमाले
मत
१०५८५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अन्य उम्मेदवार
सर्वध्वज सावाँ लिम्बू
क्षेत्र
सुनसरी-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिक्मतकुमार कार्की
क्षेत्र
झापा-५(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्रीप्रसाद मैनाली
क्षेत्र
झापा-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वसन्तकुमार बानियाँ
क्षेत्र
झापा-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
एकराज कार्की
क्षेत्र
झापा-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गणेशकुमार काम्बाङ
क्षेत्र
पाँचथर(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निरन राई
क्षेत्र
धनकुटा(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर मगर
क्षेत्र
इलाम-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलम बस्नेत
क्षेत्र
सुनसरी-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रकुमार राई
क्षेत्र
भोजपुर(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रदीपकुमार भण्डारी
क्षेत्र
सुनसरी-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजन राई
क्षेत्र
खोटाङ(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमिरबाबु गुरुङ
क्षेत्र
ओखलढुङ्गा(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खिनुलङ्वा लिम्बू
क्षेत्र
इलाम-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विमल कार्की
क्षेत्र
उदयपुर-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगदिशप्रसाद कुसियैत
क्षेत्र
सुनसरी-४(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर साम्सोहाङ
क्षेत्र
ताप्लेजुङ(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानेश्वर राजवंशी
क्षेत्र
मोरङ-५(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लछुमन तिवारी
क्षेत्र
तेह्रथुम(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उत्तमकुमार बस्नेत
क्षेत्र
सोलुखुम्बु(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
अर्जुन राई
झापा-५
दल
नेकपा एमाले
मत
३०९७३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बृखबहादुर प्रधान
झापा-२
दल
नेकपा एमाले
मत
२५४६१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिराकुमार थापा
झापा-४
दल
नेकपा एमाले
मत
२४९०१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकुमार ओझा
मोरङ-३
दल
नेकपा एमाले
मत
२२८२०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रमणि पराजुली
धनकुटा
दल
नेकपा एमाले
मत
२०६५२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेरधन राई
भोजपुर
दल
नेकपा एमाले
मत
२०३३४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमप्रसाद आचार्य
सुनसरी-१
दल
नेकपा एमाले
मत
२०२११
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लीलाबल्लभ अधिकारी
मोरङ-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१८३८६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
काजीमान कागते
इलाम-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१७९८६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोपालचन्द्र बुढाथोकी
झापा-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१७८३९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुलसीप्रसाद न्यौपाने
संखुवासभा
दल
नेकपा एमाले
मत
१७५१४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्द्रप्रसाद घिमिरे
मोरङ-१
दल
नेकपा एमाले
मत
१७११७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवन घिमीरे
मोरङ-४
दल
नेकपा एमाले
मत
१३८०५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कला घले
उदयपुर-२
दल
नेकपा एमाले
मत
१३४५९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धिकुमार राजभण्डारी
सोलुखुम्बु
दल
नेकपा एमाले
मत
१०३८७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तेजमान कन्दङ्वा
तेह्रथुम
दल
नेकपा एमाले
मत
१०३०२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अन्य उम्मेदवार
रमेशप्रसाद पोख्रोल
क्षेत्र
मोरङ-६(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अर्जुन राई
क्षेत्र
झापा-५(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बृखबहादुर प्रधान
क्षेत्र
झापा-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिराकुमार थापा
क्षेत्र
झापा-४(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकुमार ओझा
क्षेत्र
मोरङ-३(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रमणि पराजुली
क्षेत्र
धनकुटा(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेरधन राई
क्षेत्र
भोजपुर(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमप्रसाद आचार्य
क्षेत्र
सुनसरी-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लीलाबल्लभ अधिकारी
क्षेत्र
मोरङ-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
काजीमान कागते
क्षेत्र
इलाम-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोपालचन्द्र बुढाथोकी
क्षेत्र
झापा-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामदेव यादव
क्षेत्र
सुनसरी-३(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुलसीप्रसाद न्यौपाने
क्षेत्र
संखुवासभा(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्द्रप्रसाद घिमिरे
क्षेत्र
मोरङ-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामप्रसाद महतो
क्षेत्र
सुनसरी-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवन घिमीरे
क्षेत्र
मोरङ-४(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कला घले
क्षेत्र
उदयपुर-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धिकुमार राजभण्डारी
क्षेत्र
सोलुखुम्बु(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तेजमान कन्दङ्वा
क्षेत्र
तेह्रथुम(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्
नजिकै
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्