(Thursday, 28 March, 2024)
९९.४ | थाहा संचार नेटवर्क
LIVE
Election Portal
निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी
नियमित साइटमा जानुहोस्
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
मेनु
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
प्रदेश
प्रदेश १
प्रदेश २
प्रदेश ३
प्रदेश ४
प्रदेश ५
प्रदेश ६
प्रदेश ७
जिल्लाः
काठमाडौं
दोलखा
उदयपुर
काभ्रेपलाञ्चोक
स्याङ्जा
गुल्मी
मोरङ
संखुवासभा
धनुषा
खोटाङ
बाग्लुङ
रौतहट
पर्सा
इलाम
लमजुङ
बारा
सिरहा
पर्वत
महोत्तरी
नुवाकोट
तनहुँ
चितवन
पाल्पा
गोरखा
कास्की
रसुवा
सप्तरी
सिन्धुली
सर्लाही
मकवानपुर
धनकुटा
मनाङ
बाजुरा
सुनसरी
बाँके
नवलपरासी (पश्चिम)
प्युठान
अछाम
कञ्चनपुर
बैतडी
भक्तपुर
पाँचथर
डोटी
डोल्पा
सल्यान
ललितपुर
जाजरकोट
बझाङ
अर्घाखाँची
मुस्ताङ
दार्चुला
दाङ
रुकुम पूर्व
रुकुम पश्चिम
कैलाली
रोल्पा
कालिकोट
दैलेख
कपिलवस्तु
म्याग्दी
सोलुखुम्बु
सुर्खेत
नवलपरासी (पूर्व)
डडेल्धुरा
जुम्ला
रामेछाप
हुम्ला
ताप्लेजुङ
झापा
सिन्धुपाल्चोक
भोजपुर
मुगु
ओखलढुङ्गा
रुपन्देही
तेह्रथुम
धादिङ
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र
पार्टी
नेकपा एमाले
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेपाली कांग्रेस
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
स्वतन्त्र
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
विवेकशील साझा पार्टी
अन्य
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
नेपाली जनता दल
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च (थरुहट)
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
देशभक्त समाज
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी, नेपाल
जनजागरण पार्टी, नेपाल
नेपाल परिवार दल
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपालवाद
नेपाल नौलो जनवादी पार्टी
युवाशक्ति नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
संयुक्त राष्ट्रिय जनपरिषद, नेपाल
अखण्ड नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
जनशक्ति नेपाल
संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
मूलवासी मुक्ति पार्टी
गान्धीवादी पार्टी नेपाल
समाजवादी जनता पार्टी
राष्ट्रिय विकास पार्टी
आधुनिक नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी
समाजवादी पार्टी, नेपाल
ग्रीन पार्टी नेपाल
मधेश तराई फोरम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
नेपाल युवा किसान पार्टी
नेपाल शान्ति क्षेत्र परिषद्
नेपाल आमा पार्टी
हाम्रो नेपाल पार्टी
नेपाली ग्रिन्स
नेपाल समाजवादी पार्टी (लोहियावादी)
मातृभूमि नेपाल दल
अखण्ड सुदूरपश्चिम पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय जनता दल नेपाल
शिवसेना नेपाल
३३ दलीय मोर्चा
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय त्रिमुल बहुजन समाजवादी पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाल सुकुम्बासी पार्टी (लोकतान्त्रिक)
राष्ट्रिय श्रमिक नागरिक पार्टी
लोककल्याणकारी जनता पार्टी, नेपाल
जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
किरात खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रवादी एकता पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
राष्ट्रवादी युवा मोर्चा
हिन्दु प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
मुस्कान सेना नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
लोक दल
हाम्रो पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल दर्शन
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
राष्ट्रवादी पार्टी
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
युवा नेपाल पार्टी
नेपाल जनलोकतन्त्र पार्टी
दलित, मुस्लिम जनशक्ति पार्टी
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी)
नेपाल दलित पार्टी
मितेरी पार्टी, नेपाल
मधेश समता पार्टी नेपाल
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
विवरण हेर्नुहोस्
नेपाली कांग्रेस
SHARES
प्रतिनिधिसभा
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी उम्मेदवार
सञ्जयकुमार गौतम
बर्दिया-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
४४८२९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीताराम मेहता
सुनसरी-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
४१४९५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शशांक कोइराला
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
४०६२०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयकुमार गच्छदार
सुनसरी-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
३८९७२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिनेन्द्रप्रसाद रिजाल
मोरङ-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
३५८१९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवेन्द्रराज कंडेल
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
३४१३०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डा. नारायण खड्का
उदयपुर-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
३३१४२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भरतकुमार शाह
रुपन्देही-५
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
३३०८८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की
सुनसरी-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
३२३४७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रमोदकुमार यादव
रुपन्देही-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
३१७१८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमरेशकुमार सिंह
सर्लाही-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२९६७५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेरबहादुर देउवा
डडेल्धुरा
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२८४४६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवप्रसाद तिमलसेना
रौतहट-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२८२२७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उमाकान्त चौधरी
बारा-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२४४५०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्रकुमार केसी
काठमाडौं-१०
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२४१९०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तेजुलाल चौधरी
सप्तरी-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२४११३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रदीप गिरि
सिरहा-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२३९५१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गगनकुमार थापा
काठमाडौं-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२१५५८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अभिषेकप्रताप साह
कपिलवस्तु-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१९८६४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहम्मद आफताब आलम
रौतहट-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१८८३३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भीमसेनदास प्रधान
काठमाडौं-६
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१६७८५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहन आचार्य
रसुवा
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१४४५३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाशमान सिंह
काठमाडौं-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१०९३६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
चिन्तबहादुर घले
मनाङ
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
None
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अष्टभुजा पाठक
रुपन्देही-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
९०६४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरोत्तम वैद्य
काठमाडौं-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
८७१९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शंकरप्रसाद चौधरी
पर्सा-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
७४८८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रभात तामाङ
रसुवा
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
६९७६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
छिरिङदोर्जे लामा
काठमाडौं-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
६४४८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपेन्द्र श्रेष्ठ
काठमाडौं-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
६२३१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चुमनारायण तबदार
मोरङ-६
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२३५१३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सूयर्माराज राई
मोरङ-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२०२९९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुप्रसाद लामिछाने
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१९२२२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णचन्द्र नेपाली पोख्रेल
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१७६८३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भरतबहादुर खड्का
डोटी
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१७४०६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डिल्लीबहादुर चौधरी
दाङ-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१७०३६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवनारायण गनगाईं
मोरङ-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१६४१८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामसरोज यादव
धनुषा-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१५६८५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुकार महर्जन
काठमाडौं-१०
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१४७२९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरेन्द्रप्रसाद सिंह
सर्लाही-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१४२४२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनलाल ठोकर
रौतहट-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१३६१०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नागेन्द्रप्रसाद सिन्हा
रौतहट-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
११८५१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहम्मद समिम
सप्तरी-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
११६२८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेश्वरप्रसाद साह
पर्सा-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१०२५९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
रणबहादुर रावल
कैलाली-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
९४३४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्द्रबहादुर हमाल
बाँके-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
९२११
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरेन्द्रकुमार कानोडिया
कपिलवस्तु-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
६६७९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीवनबहादुर शाही
हुम्ला
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
४५१९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अगमलाल चौधरी
सुनसरी-३
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
२१४२९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रबहादुर बानियाँ
मकवानपुर-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१९२४५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवतप्रकाश मल्ल
स्याङ्जा-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१९१७०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निमा लामा
सिन्धुपाल्चोक-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१८९०५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजीव कोइराला
सुनसरी-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१७८९२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिमाल कार्की
उदयपुर-१
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१६७९२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
फखरुद्दिन खान
रुपन्देही-५
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१६६८३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाशचन्द्र दवाडी
गोरखा-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१५८५३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बैजनाथ कलवार
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१४५१५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कर्णबहादुर मल्ल
डडेल्धुरा
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१३४१३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बसीउद्दिन खाँ
रुपन्देही-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१२११३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महम्मद ताहिर मिया
सुनसरी-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
११८२५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्द्रप्रसाद कुशवाहा
सर्लाही-४
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
११५०४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केदार कार्की
मोरङ-६
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
११२९८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डिल्लीराज पन्त
कैलाली-५
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
११२५३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विन्दुकुमार थापा
कास्की-२
दल
नेपाली कांग्रेस
मत
१०६२६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्
नजिकै
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्