(Thursday, 28 March, 2024)
९९.४ | थाहा संचार नेटवर्क
LIVE
Election Portal
निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी
नियमित साइटमा जानुहोस्
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
मेनु
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
प्रदेश
प्रदेश १
प्रदेश २
प्रदेश ३
प्रदेश ४
प्रदेश ५
प्रदेश ६
प्रदेश ७
जिल्लाः
काठमाडौं
दोलखा
उदयपुर
काभ्रेपलाञ्चोक
स्याङ्जा
गुल्मी
मोरङ
संखुवासभा
धनुषा
खोटाङ
बाग्लुङ
रौतहट
पर्सा
इलाम
लमजुङ
बारा
सिरहा
पर्वत
महोत्तरी
नुवाकोट
तनहुँ
चितवन
पाल्पा
गोरखा
कास्की
रसुवा
सप्तरी
सिन्धुली
सर्लाही
मकवानपुर
धनकुटा
मनाङ
बाजुरा
सुनसरी
बाँके
नवलपरासी (पश्चिम)
प्युठान
अछाम
कञ्चनपुर
बैतडी
भक्तपुर
पाँचथर
डोटी
डोल्पा
सल्यान
ललितपुर
जाजरकोट
बझाङ
अर्घाखाँची
मुस्ताङ
दार्चुला
दाङ
रुकुम पूर्व
रुकुम पश्चिम
कैलाली
रोल्पा
कालिकोट
दैलेख
कपिलवस्तु
म्याग्दी
सोलुखुम्बु
सुर्खेत
नवलपरासी (पूर्व)
डडेल्धुरा
जुम्ला
रामेछाप
हुम्ला
ताप्लेजुङ
झापा
सिन्धुपाल्चोक
भोजपुर
मुगु
ओखलढुङ्गा
रुपन्देही
तेह्रथुम
धादिङ
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र
पार्टी
नेकपा एमाले
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेपाली कांग्रेस
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
स्वतन्त्र
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
विवेकशील साझा पार्टी
अन्य
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
नेपाली जनता दल
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च (थरुहट)
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
देशभक्त समाज
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी, नेपाल
जनजागरण पार्टी, नेपाल
नेपाल परिवार दल
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपालवाद
नेपाल नौलो जनवादी पार्टी
युवाशक्ति नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
संयुक्त राष्ट्रिय जनपरिषद, नेपाल
अखण्ड नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
जनशक्ति नेपाल
संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
मूलवासी मुक्ति पार्टी
गान्धीवादी पार्टी नेपाल
समाजवादी जनता पार्टी
राष्ट्रिय विकास पार्टी
आधुनिक नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी
समाजवादी पार्टी, नेपाल
ग्रीन पार्टी नेपाल
मधेश तराई फोरम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
नेपाल युवा किसान पार्टी
नेपाल शान्ति क्षेत्र परिषद्
नेपाल आमा पार्टी
हाम्रो नेपाल पार्टी
नेपाली ग्रिन्स
नेपाल समाजवादी पार्टी (लोहियावादी)
मातृभूमि नेपाल दल
अखण्ड सुदूरपश्चिम पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय जनता दल नेपाल
शिवसेना नेपाल
३३ दलीय मोर्चा
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय त्रिमुल बहुजन समाजवादी पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाल सुकुम्बासी पार्टी (लोकतान्त्रिक)
राष्ट्रिय श्रमिक नागरिक पार्टी
लोककल्याणकारी जनता पार्टी, नेपाल
जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
किरात खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रवादी एकता पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
राष्ट्रवादी युवा मोर्चा
हिन्दु प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
मुस्कान सेना नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
लोक दल
हाम्रो पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल दर्शन
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
राष्ट्रवादी पार्टी
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
युवा नेपाल पार्टी
नेपाल जनलोकतन्त्र पार्टी
दलित, मुस्लिम जनशक्ति पार्टी
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी)
नेपाल दलित पार्टी
मितेरी पार्टी, नेपाल
मधेश समता पार्टी नेपाल
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
विवरण हेर्नुहोस्
प्रदेश २(राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल)
SHARES
प्रतिनिधिसभा
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी उम्मेदवार
राजेन्द्र महतो
धनुषा-३
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
३०७४२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शरतसिंह भण्डारी
महोत्तरी-२
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
३०७२२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महिन्द्र राय यादव
सर्लाही-२
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
२९१९१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महन्थ ठाकुर
महोत्तरी-३
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
२५७८५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रकान्त चौधरी
सप्तरी-३
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
२२५८४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
एकवाल मियाँ
बारा-४
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
२२२७५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रमोद साह
सर्लाही-१
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
२२०३६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अनिलकुमार झा
रौतहट-१
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
२१४७२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकिशोर यादव
सिरहा-४
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
२११४४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मणलाल कर्ण
पर्सा-४
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
२०७३८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अन्य उम्मेदवार
राजेन्द्र महतो
क्षेत्र
धनुषा-३
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शरतसिंह भण्डारी
क्षेत्र
महोत्तरी-२
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महिन्द्र राय यादव
क्षेत्र
सर्लाही-२
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राकेशकुमार मिश्र
क्षेत्र
सर्लाही-४
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महन्थ ठाकुर
क्षेत्र
महोत्तरी-३
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रकान्त चौधरी
क्षेत्र
सप्तरी-३
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
एकवाल मियाँ
क्षेत्र
बारा-४
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रमोद साह
क्षेत्र
सर्लाही-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अनिलकुमार झा
क्षेत्र
रौतहट-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकिशोर यादव
क्षेत्र
सिरहा-४
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मणलाल कर्ण
क्षेत्र
पर्सा-४
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकिशोरप्रसाद यादव
क्षेत्र
बारा-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मृगेन्द्रकुमार सिंह यादव
क्षेत्र
सप्तरी-४
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ओम प्रमाश
क्षेत्र
रौतहट-३
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कन्थमनीप्रसाद कलवार
क्षेत्र
रौतहट-४
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
अभिराम शर्मा
महोत्तरी-३
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
९११४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयनुल राइन
महोत्तरी-२
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१४४५६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्द्र महतो
सर्लाही-१
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१२६०३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बाबुलाल साह कानु
रौतहट-१
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१०५२४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गौरीनारायण साह तेली
सर्लाही-२
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१०१४१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अन्य उम्मेदवार
रामकुमार मण्डल
क्षेत्र
सिरहा-४(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिनेशकुमार यादव
क्षेत्र
सप्तरी-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकुमार लेखी
क्षेत्र
सप्तरी-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अभिराम शर्मा
क्षेत्र
महोत्तरी-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
घनश्याम गिरि
क्षेत्र
बारा-४(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रुपाकुमारी यादव
क्षेत्र
महोत्तरी-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबाबु राय
क्षेत्र
सर्लाही-४(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुसुमकुमार महत्तो
क्षेत्र
सर्लाही-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामचन्द्र पण्डित
क्षेत्र
पर्सा-४(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डा. रामशंकर ठाकुर
क्षेत्र
रौतहट-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मुक्तिनारायण चौधरी
क्षेत्र
रौतहट-४(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयनुल राइन
क्षेत्र
महोत्तरी-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कविन्द्रनाथ ठाकुर
क्षेत्र
धनुषा-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
उपेन्द्र महतो
क्षेत्र
सर्लाही-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोविन्द चौधरी
क्षेत्र
रौतहट-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बाबुलाल साह कानु
क्षेत्र
रौतहट-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गौरीनारायण साह तेली
क्षेत्र
सर्लाही-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
रमेशप्रसाद कुर्मी
पर्सा-२
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
९७०६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनिषकुमार सुमन
सप्तरी-२
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
८९३९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रानीकुमारी तिवारी
महोत्तरी-३
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
७४३०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरिताकुमारी साह
महोत्तरी-२
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१५४४०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
परमेश्वर साह सुडी
धनुषा-३
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१५२९३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरोजकुमार यादव
बारा-१
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१४२६९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नवलकिशोर साह सुडी
सप्तरी-१
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१३६४७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जितेन्द्रप्रसाद सोनार
बारा-४
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१३११८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेशकुमार मण्डल
सिरहा-४
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१०४८०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विदेश्वरप्रसाद यादव
सप्तरी-३
दल
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
मत
१०३२८
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अन्य उम्मेदवार
रिता यादव
क्षेत्र
धनुषा-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेशप्रसाद कुर्मी
क्षेत्र
पर्सा-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनिषकुमार सुमन
क्षेत्र
सप्तरी-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामप्रसाद चौधरी
क्षेत्र
सर्लाही-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रानीकुमारी तिवारी
क्षेत्र
महोत्तरी-३(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रदीप शम्शेर राणा
क्षेत्र
रौतहट-४(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरिताकुमारी साह
क्षेत्र
महोत्तरी-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
परमेश्वर साह सुडी
क्षेत्र
धनुषा-३(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरोजकुमार यादव
क्षेत्र
बारा-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नवलकिशोर साह सुडी
क्षेत्र
सप्तरी-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जितेन्द्रप्रसाद सोनार
क्षेत्र
बारा-४(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
केदारनन्दन चौधरी
क्षेत्र
सर्लाही-४(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेशकुमार मण्डल
क्षेत्र
सिरहा-४(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विदेश्वरप्रसाद यादव
क्षेत्र
सप्तरी-३(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्
नजिकै
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्