विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मञ्‍जु भण्‍डारी सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२८२५

किशोर राई

नेपाली काँग्रेस

१६०५९

ताजुब कुमार लिम्‍बु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राजकुमार राई

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

नरेश कुमार शाक्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुर्य बहादुर न्यौपाने

स्वतन्त्र

उमेश राई

खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल

-

टोल कुमारी लुईटेल

स्वतन्त्र

दिर्पा कुमारी राई

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

पासाङ्ग सेर्पा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

रत्न बहादुर कटुवाल

स्वतन्त्र

राजेश कुमार राई

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-

रेणुका वि क

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

लोकेन्द्र बहादुर डंगोल

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

-

श्‍याम कुमार भुजेल

स्वतन्त्र

संजय पाण्डे

स्वतन्त्र

संजीव भट्टराई

स्वतन्त्र

सुवर्ण समसेर राई

स्वतन्त्र

अम्‍बर बहादुर लिम्‍बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पदम प्रसाद लिम्वु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अइन्द्र विक्रम बेघा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

बिना कुमारी राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

पुर्णमाया राई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दत्त कुमार लिम्बु

स्वतन्त्र

-

हेम कुमार दाहाल

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
-

श्याम कुमारी तामाङ्ग

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
-

प्रेम प्रसाद तिमिल्सिना

स्वतन्त्र

-

सरस्वती सुब्बा

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

हर्कराज राई

किरात खम्बुवान साझा पार्टी

-
११११

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

यज्ञमणी आचार्य

नेपाली काँग्रेस

-

रोसन अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विहान सिंह श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

-

सुमन कुमार श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुधिर सिंह लिम्बु

नेपाली काँग्रेस

-

रमेश राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बिद्या शाक्य

नेपाली काँग्रेस

-

सिता मैनाली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिल कुमारी राई लिम्बू

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

सुयोग पाख्रिन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चन्द्र बहादुर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मान बहादुर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

श्याम बहादुर राना मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सन्तोष लिम्वु

नेपाली काँग्रेस

-

चन्द्र कुमार राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मणी कुमार नेपाली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

यम कुमार मगर

स्वतन्त्र

-

आसमान लिम्बु

स्वतन्त्र

-

राजेन्द्र लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

धन कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२३२

मन प्रसाद लिम्बु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कृष्ण कुमार राई

नेपाली काँग्रेस

-

नगेन्द्र बहादुर लिम्बु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

शान्तीराम चौलागाई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भुपेन्द्र भट्टराई

स्वतन्त्र

-

सुक बहादुर आङदेम्बे

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

हरि बहादुर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुवर्ण मोहन पलिखे

नेपाली काँग्रेस

-

परशु राम राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

विशाल सत्याल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रमेश कुमार शर्मा (दहाल)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

अशोक शर्मा

स्वतन्त्र

-

जीवन राज सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

उत्तम राई

नेपाली काँग्रेस

-

कृपा राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

भगीराज लिम्बु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नविन पराजुली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सृजना खवास

स्वतन्त्र

-

नन्द राज राई

स्वतन्त्र

-

निर्मल कुमार राई

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

धन बहादुर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रुपेश आचार्य

नेपाली काँग्रेस

-

एसा सुनुवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

पदम प्रसाद भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शिव कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रुपा राई

नेपाली काँग्रेस

-

निम्लमु शेर्पा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जस वीर नाल्वो

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

हस्त कला सुव्वा

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

विवेक राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

लोकेन्द्र कुमार फागु

नेपाली काँग्रेस

-

जित राज राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मदन कुमार तामाङ्ग

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

उमेश कार्की

स्वतन्त्र

-

अरुण कटुवाल क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

कल्पना याखा

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
-

बबी राई

स्वतन्त्र

-

शुरेस कुमार राई

किरात खम्बुवान साझा पार्टी

-
-

संज हाङ लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

किरण राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विष्णु तामाङ्ग

नेपाली काँग्रेस

-

लेखमान सुब्बा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अशोक कुमार बज्राचार्य

स्वतन्त्र

-

विनोद राई

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

टंक बहादुर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पेम्बा तामाङ्ग

नेपाली काँग्रेस

-

सुधिर महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

काजीमान लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

बल बहादुर राई

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

नेत्र प्रसाद काफ्‍ले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

श्‍याम कुमार श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस

-

कृष्‍ण प्रसाद भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

तेज हाङ लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

निर्मल नेपाल

स्वतन्त्र

-

उत्तम आले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुवास खवास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

हरी कुमार राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नमुना योन्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गोविन्द प्रसाद लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

मिनेन्द्र कार्की ढोली

स्वतन्त्र

-

श्‍याम उपाध्‍याय

स्वतन्त्र

-

नरेश कुमार इवारम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मुरारी प्रसाद भट्टराई

नेपाली काँग्रेस

-

हर्क लक्ष्मी राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

श्याम सुन्दर श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राजेन्द्र लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

कुल बहादुर मगर

स्वतन्त्र

-

नेत्र बहादुर कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नर सिह राई

नेपाली काँग्रेस

-

सूर्य बहादुर भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

हेमराज जिमी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

चक्र बहादुर खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गम बहादुर राई

किरात खम्बुवान साझा पार्टी

-
-

प्रेम कुमार मादेन

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

फुल माया शेर्पा

स्वतन्त्र

-

रसीक लिम्वु थेवे

स्वतन्त्र

-

कल्पना शेर्पा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नरेन्द्र कुमार राई

नेपाली काँग्रेस

-

संजीत राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सुदर्शन लिम्बु

स्वतन्त्र

-

ऋषिराज वान्तवा राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजकुमार लिम्बु

नेपाली काँग्रेस

-

सुमन चेमजोङ्ग

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नरु राई

स्वतन्त्र

-

आईत राज लिम्बु

स्वतन्त्र

-

लिलाहाङ्ग लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

पुर्ण बहादुर लिम्वु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पदम बहादुर लिम्बु

नेपाली काँग्रेस

-

विजय तामाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

जीवन राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

फुल माया तामाङ्ग

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

प्रेम कुमार राई

स्वतन्त्र

-

महासेर राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)