(Saturday, 04 May, 2024)
९९.४ | थाहा संचार नेटवर्क
LIVE
Election Portal
निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी
नियमित साइटमा जानुहोस्
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
मेनु
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
प्रदेश
प्रदेश १
प्रदेश २
प्रदेश ३
प्रदेश ४
प्रदेश ५
प्रदेश ६
प्रदेश ७
जिल्लाः
काठमाडौं
दोलखा
उदयपुर
काभ्रेपलाञ्चोक
स्याङ्जा
गुल्मी
मोरङ
संखुवासभा
धनुषा
खोटाङ
बाग्लुङ
रौतहट
पर्सा
इलाम
लमजुङ
बारा
सिरहा
पर्वत
महोत्तरी
नुवाकोट
तनहुँ
चितवन
पाल्पा
गोरखा
कास्की
रसुवा
सप्तरी
सिन्धुली
सर्लाही
मकवानपुर
धनकुटा
मनाङ
बाजुरा
सुनसरी
बाँके
नवलपरासी (पश्चिम)
प्युठान
अछाम
कञ्चनपुर
बैतडी
भक्तपुर
पाँचथर
डोटी
डोल्पा
सल्यान
ललितपुर
जाजरकोट
बझाङ
अर्घाखाँची
मुस्ताङ
दार्चुला
दाङ
रुकुम पूर्व
रुकुम पश्चिम
कैलाली
रोल्पा
कालिकोट
दैलेख
कपिलवस्तु
म्याग्दी
सोलुखुम्बु
सुर्खेत
नवलपरासी (पूर्व)
डडेल्धुरा
जुम्ला
रामेछाप
हुम्ला
ताप्लेजुङ
झापा
सिन्धुपाल्चोक
भोजपुर
मुगु
ओखलढुङ्गा
रुपन्देही
तेह्रथुम
धादिङ
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र
पार्टी
नेकपा एमाले
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेपाली कांग्रेस
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
स्वतन्त्र
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
विवेकशील साझा पार्टी
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी, नेपाल
नेपाली जनता दल
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपालवाद
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
देशभक्त समाज
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च (थरुहट)
जनजागरण पार्टी, नेपाल
नेपाल नौलो जनवादी पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
नेपाल परिवार दल
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
युवाशक्ति नेपाल पार्टी
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
गान्धीवादी पार्टी नेपाल
मूलवासी मुक्ति पार्टी
संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
जनशक्ति नेपाल
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
समाजवादी पार्टी, नेपाल
समाजवादी जनता पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी
अखण्ड नेपाल पार्टी
संयुक्त राष्ट्रिय जनपरिषद, नेपाल
आधुनिक नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
राष्ट्रिय विकास पार्टी
ग्रीन पार्टी नेपाल
नेपाल शान्ति क्षेत्र परिषद्
नेपाल आमा पार्टी
हाम्रो नेपाल पार्टी
नेपाली ग्रिन्स
नेपाल समाजवादी पार्टी (लोहियावादी)
अखण्ड सुदूरपश्चिम पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय जनता दल नेपाल
शिवसेना नेपाल
३३ दलीय मोर्चा
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
मातृभूमि नेपाल दल
मधेश तराई फोरम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
नेपाल युवा किसान पार्टी
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय त्रिमुल बहुजन समाजवादी पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाल सुकुम्बासी पार्टी (लोकतान्त्रिक)
राष्ट्रिय श्रमिक नागरिक पार्टी
लोककल्याणकारी जनता पार्टी, नेपाल
जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
किरात खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रवादी एकता पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
राष्ट्रवादी युवा मोर्चा
हिन्दु प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
मुस्कान सेना नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
लोक दल
हाम्रो पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल दर्शन
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
राष्ट्रवादी पार्टी
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल
नेपाल जनलोकतन्त्र पार्टी
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
युवा नेपाल पार्टी
दलित, मुस्लिम जनशक्ति पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
मधेश समता पार्टी नेपाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी)
अन्य
नेपाल दलित पार्टी
मितेरी पार्टी, नेपाल
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
विवरण हेर्नुहोस्
प्रदेश ५(राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी)
SHARES
प्रतिनिधिसभा
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी उम्मेदवार
अन्य उम्मेदवार
सुमित्रा थापा
क्षेत्र
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-१
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
घनबहादुर मिदुन थापा
क्षेत्र
कपिलवस्तु-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पूजा परियार
क्षेत्र
रोल्पा
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिदेव थापा
क्षेत्र
पाल्पा-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मधुमालती बुढाथोकी
क्षेत्र
गुल्मी-१
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी महतरा
क्षेत्र
बर्दिया-१
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुदर्शन यादव
क्षेत्र
रुपन्देही-४
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भैरवहादुर थापा मगर
क्षेत्र
रुपन्देही-५
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरमाया थापा
क्षेत्र
कपिलवस्तु-२
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झमबहादुर गुरुङ
क्षेत्र
रुपन्देही-१
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सोनु गुरुङ
क्षेत्र
बाँके-१
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनसिंह राना मगर
क्षेत्र
बाँके-२
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर तिलिजा पुन
क्षेत्र
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-२
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनकेशर सूर्यवंशी
क्षेत्र
पाल्पा-२
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ठाकुर रोका
क्षेत्र
दाङ-२
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रुकबहादुर पुन
क्षेत्र
रुपन्देही-२
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सूर्यकुमार सारु मगर
क्षेत्र
रुपन्देही-३
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
अन्य उम्मेदवार
श्यामबहादुर दर्जी
क्षेत्र
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सावित्राकुमारी राना
क्षेत्र
पाल्पा-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
छत्रबहादुर दर्लामी
क्षेत्र
रुपन्देही-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रेखाप्रसाद चौधरी
क्षेत्र
रुपन्देही-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आशा नेपाली
क्षेत्र
दाङ-२(क)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लीला पहाडी
क्षेत्र
दाङ-३(क)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सन्तराम यादव
क्षेत्र
रुपन्देही-४(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गाराज कोटी
क्षेत्र
रुपन्देही-५(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्यामबहादुर थापा
क्षेत्र
गुल्मी-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लिलमाया राना
क्षेत्र
रुपन्देही-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रनबहादुर यादव
क्षेत्र
दाङ-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमरबहादुर राना मगर
क्षेत्र
कपिलवस्तु-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कर्णबहादुर थापा मगर
क्षेत्र
पाल्पा-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पुर्णबहादुर विश्वकर्मा
क्षेत्र
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-१(क)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
अन्य उम्मेदवार
कलावती पुन
क्षेत्र
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
महिला
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर अस्लामी
क्षेत्र
पाल्पा-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामदेव यादव
क्षेत्र
रुपन्देही-५(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शालिकराम नेपाली
क्षेत्र
दाङ-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनराज विश्वकर्मा
क्षेत्र
दाङ-३(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनबहादुर गूरुङ
क्षेत्र
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आशबहादुर गुरुङ
क्षेत्र
रुपन्देही-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गाबहादुर घर्ती थापा मगर
क्षेत्र
रुपन्देही-२(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चित्रप्रसाद गुरुङ
क्षेत्र
रुपन्देही-३(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रेखा यादव
क्षेत्र
रुपन्देही-४(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिनेशमणि त्रिपाठी
क्षेत्र
कपिलवस्तु-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लुमबहादुर थापा
क्षेत्र
गुल्मी-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गगनबहादुर थापा
क्षेत्र
बाँके-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भोजराज दर्जी
क्षेत्र
पाल्पा-१(ख)
उमेर
-
लिङ्ग
पुरुष
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्
नजिकै
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्