(Tuesday, 19 March, 2024)
९९.४ | थाहा संचार नेटवर्क
LIVE
Election Portal
निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी
नियमित साइटमा जानुहोस्
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
मेनु
गृहपृष्ठ
राजनीति
विचार
सम्पादकीय
संवाद
स्थानीय सरकार
प्रदेश सरकार
फिचर
प्रदेश
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
समाज
अर्थ
कर्पोरेट
सेयर बजार
बैंकिङ
मनोरञ्जन
विश्व
खेल
आमनिर्वाचन–२०७९
स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९
युनिकोड
प्रदेश
प्रदेश १
प्रदेश २
प्रदेश ३
प्रदेश ४
प्रदेश ५
प्रदेश ६
प्रदेश ७
जिल्लाः
काठमाडौं
दोलखा
उदयपुर
काभ्रेपलाञ्चोक
स्याङ्जा
गुल्मी
मोरङ
संखुवासभा
धनुषा
खोटाङ
बाग्लुङ
रौतहट
पर्सा
इलाम
लमजुङ
बारा
सिरहा
पर्वत
महोत्तरी
नुवाकोट
तनहुँ
चितवन
पाल्पा
गोरखा
कास्की
रसुवा
सप्तरी
सिन्धुली
सर्लाही
मकवानपुर
धनकुटा
मनाङ
बाजुरा
सुनसरी
बाँके
नवलपरासी (पश्चिम)
प्युठान
अछाम
कञ्चनपुर
बैतडी
भक्तपुर
पाँचथर
डोटी
डोल्पा
सल्यान
ललितपुर
जाजरकोट
बझाङ
अर्घाखाँची
मुस्ताङ
दार्चुला
दाङ
रुकुम पूर्व
रुकुम पश्चिम
कैलाली
रोल्पा
कालिकोट
दैलेख
कपिलवस्तु
म्याग्दी
सोलुखुम्बु
सुर्खेत
नवलपरासी (पूर्व)
डडेल्धुरा
जुम्ला
रामेछाप
हुम्ला
ताप्लेजुङ
झापा
सिन्धुपाल्चोक
भोजपुर
मुगु
ओखलढुङ्गा
रुपन्देही
तेह्रथुम
धादिङ
बर्दिया
निर्वाचन क्षेत्र
पार्टी
नेकपा एमाले
नेकपा माओवादी केन्द्र
नेपाली कांग्रेस
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
स्वतन्त्र
नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
विवेकशील साझा पार्टी
दलित, मुस्लिम जनशक्ति पार्टी
नेपाल परिवार दल
चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपालवाद
नेपाल नौलो जनवादी पार्टी
युवाशक्ति नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च (थरुहट)
देशभक्त लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपाली जनता दल
नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस
देशभक्त समाज
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
जनप्रजातान्त्रिक पार्टी, नेपाल
जनजागरण पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
ग्रीन पार्टी नेपाल
समाजवादी जनता पार्टी
राष्ट्रिय विकास पार्टी
आधुनिक नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी
समाजवादी पार्टी, नेपाल
संयुक्त राष्ट्रिय जनपरिषद, नेपाल
अखण्ड नेपाल पार्टी
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
जनशक्ति नेपाल
गान्धीवादी पार्टी नेपाल
मूलवासी मुक्ति पार्टी
संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
मधेश तराई फोरम
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
नेपाल युवा किसान पार्टी
नेपाल शान्ति क्षेत्र परिषद्
नेपाल आमा पार्टी
हाम्रो नेपाल पार्टी
नेपाली ग्रिन्स
नेपाल समाजवादी पार्टी (लोहियावादी)
मातृभूमि नेपाल दल
अखण्ड सुदूरपश्चिम पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय जनता दल नेपाल
शिवसेना नेपाल
३३ दलीय मोर्चा
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी
राष्ट्रिय त्रिमुल बहुजन समाजवादी पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाल सुकुम्बासी पार्टी (लोकतान्त्रिक)
राष्ट्रिय श्रमिक नागरिक पार्टी
लोककल्याणकारी जनता पार्टी, नेपाल
जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
किरात खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रवादी एकता पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
राष्ट्रवादी युवा मोर्चा
हिन्दु प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
मुस्कान सेना नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
लोक दल
हाम्रो पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
नेपाल दर्शन
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
राष्ट्रवादी पार्टी
देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
नेपाल जनलोकतन्त्र पार्टी
बहुजन शक्ति पार्टी
मधेश समता पार्टी नेपाल
लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी)
नेपाल दलित पार्टी
मितेरी पार्टी, नेपाल
अन्य
चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल
एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राष्ट्रवादी)
युवा नेपाल पार्टी
विवरण हेर्नुहोस्
प्रदेश ५(नेकपा माओवादी केन्द्र)
SHARES
प्रतिनिधिसभा
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी उम्मेदवार
टोपबहादुर रायमाझी
अर्घाखाँची
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
५०८३७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सन्तकुमार थारु
बर्दिया-२
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
५०५५५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वर्षमान पुन
रोल्पा
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
४०६४७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णबहादुर महरा
दाङ-२
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
३९९५९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
महेश्वरजंग गहतराज
बाँके-१
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
३११७३
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चक्रपाणि खनाल
कपिलवस्तु-१
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
२९७९९
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमला रोका
रुकुम पूर्व
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१०४३४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
तेजबहादुर वली
रुकुम पूर्व
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
५४२७
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुलप्रसाद केसी
रोल्पा
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१८५१२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुदर्शन बराल
गुल्मी-१
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१७९१०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रजित थारु
दाङ-१
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१७२८५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रप्रसाद खरेल
बाँके-३
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१६६७५
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णा केसी
बाँके-१
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१३४३६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विजयी उम्मेदवार
पूर्णबहादुर घर्ती मगर
रुकुम पूर्व
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
५८१६
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णध्वज खड्का
प्युठान
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
२७९१०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दीपेन्द्रकुमार पुन मगर
रोल्पा
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
२४४९०
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिपेश थारु
बर्दिया-२
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
२३६३२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिलकराम शर्मा
बर्दिया-१
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
२३३९२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिनेश पन्थी
गुल्मी-२
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१७६०१
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तुलाराम घर्ती मगर
पाल्पा-२
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१६४२२
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दधिराम न्यौपाने
रुपन्देही-१
दल
नेकपा माओवादी केन्द्र
मत
१३०९४
पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्
नजिकै
तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्