राजनीति : निर्वाचन २०७४

प्रतिनिधसभा तथा प्रदेशसभा निर्वाचन : मतगणना
SHARES

मंसिर २३, २०७४

    काठमाडौं : प्रतिनिधिसभाका १६५ र प्रदेशसभाका ३३० निर्वाचन क्षेत्रमा यही मंसिर १० र २१ गते भएको निर्वाचनको मत गणना जारी छ। हालसम्म केही स्थानको नतिजा सार्वजनकि भइसकेको छ भने अन्य स्थानमा गणना जारी छ।


रियलटाइम हाइलाइटस्

११:३०

प्रतिनिधिसभा सदस्यमा १६५ वटै निर्वाचन क्षेत्रको परिणाम सार्वजनिक।

एमाले- ८०

माओवादी केन्द्र- ३६

कांग्रेस- २३

राजपा- ११

संघीय फोरम- १०

राप्नपा- १

नयाँ शक्ति- १

राष्ट्रिय जनमोर्चा- १

नेमकिपा- १

स्वतन्त्र- १ स्थानमा विजयी।

 

 

११:२६

सुनसरी ३ मा नेपाली कांग्रेसका नेता विजयकुमार गच्छदार विजयी।

विजयकुमार गच्छदार- ३८,९७२

भगवती चौधरी- ३८,६५१

मतअन्तर ३२१

 

११:२४
_clearLast_
११:११

सुनसरी ३ अपडेट

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस- ३७,५७५

भगवती चौधरी, एमाले- ३७,०५०

गच्छदारलाई ५२५ मतको अग्रता।

 

११:०९
_clearLast_
११:०९

सुनसरी ३ अपडेट

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस- ३६,०८०

भगवती चौधरी, एमाले- ३५,५६१

गच्छदारलाई ५१९ मतको अग्रता।

०६:२५

सुनसरी ३ मा अब ६,६५० भोट गन्न बाँकी।

०६:२०

सुनसरी ३ अपडेट

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस- ३६,०८०

भगवती चौधरी, एमाले- ३५,५६१

गच्छदारलाई ५१९ मतको अग्रता।

०५:१७

प्रतिनिधिसभा सदस्यमा एक स्थानको मात्र परिणाम आउन बाँकी।

सुनसरी ३ अपडेट

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस- ३४,३६२

भगवती चौधरी, एमाले- ३४,०५१

२२:४२

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर २ बाट प्रतिनिधिसभामा नेकपा एमालेकी पद्‍माकुमारी अर्याल विजयी भएकी छन्। उनले ३५ हजार १ सय ४२ मत पाइन् भने निकटतम प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार उपप्रधानमन्त्री गोपालमान श्रेष्ठले ३१४३६ मत पाए।

२२:३८

कैलाली २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेकपा एमालेका झपट रावल  २५,१५७ मतसहित विजयी। नेपाली कांग्रेसका मोहनसिंह राठौंर  २३,३१३ मत ल्याएर पराजित भएका छन्। 

२०:१८

स्याङ्जा २ मा वाम गठबन्धनको अग्रता बढ्दो

पद्माकुमारी अर्याल, एमाले- ३०,३८८

गोपालमान श्रेष्ठ, कांग्रेस- २७,९२८

२०:०९

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ मा कडा प्रतिस्पर्धा

भगवती चौधरी, एमाले - ३२,५७०

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस- ३२,५२६

१९:११

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर २ मा उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ पछाडि

पद्मा अर्याल, एमाले- २७,६३१

गोपालमान श्रेष्ठ, कांग्रेस- २६,१५७

१९:०१

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधसभा सदस्यमा एमालेका नारायण मरासिनि विजयी भएका छन्। उनले ३९ हजार ४३३ मत प्राप्त गरे। मरासिनिका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका राजु थापाले २८ हजार ७३१ मत प्राप्त गरेका छन्।

 

१७:३३

समानुपातिकमा दलहरुले हालसम्म प्राप्त गरेको मत।

१७:२८

नेपाली कांग्रेसका नेता अमरेशकुमार सिंह सर्लाही ४ बाट निर्वाचित भएका छन्। उनले २९ हजार ६७५ मत प्राप्त गरे। उनका प्रतिस्पर्धी राजपाका राकेशकुमार मिश्रले २८ हजार १३६ मत प्राप्त गरेका छन्। 

१७:२५

स्याङ्जा क्षेत्र न. २ मा उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ४२०२ मतले पछाडि

पद्मा अर्याल (एमाले), २४,५३०

गोपालमान श्रेष्ठ (कांग्रेस)- २०,३२८

१७:२४

स्याङ्जा क्षेत्र न १ प्रतिनिधिसभा सदस्य मतगणना

नारायण मरासिनि (एमाले)- ३२,३४८
राजु थापा (कांग्रेस)- २३,४५३

०९:३३

सुनसरी- ३ मा सोमबार बिहानदेखि अवरुद्ध मतगणना पुन: सुचारु गर्ने निर्णय निर्वाचन आयोगले गरेको छ। अर्धकट्टीसहित भेटिएको ९ वटा मतपत्रका बारेमापछि निर्णय गर्ने र गन्न बाँकी मत गणना गर्ने निर्णय भएको जिल्ला निर्वाचन कार्यलय सुनसरीका निर्वाचन अधिकृत भक्तबहादुर भट्टराईले जानकारी दिए।

०८:०३

विवादका कारण अनिश्चित बनेको सुनसरी- ३ को मतगणना सुचारु गर्न अहिले बिहान सर्वदलीय बैठक बस्दैछ। सोमबार बिहानदेखि अवरुद्ध मतगणना सुचारु गर्नका लागि बैठक बस्न लागेको जिल्ला निर्वाचन कार्यलय सुनसरीका निर्वाचन अधिकृत भक्तबाहादुर भट्टराईले जानकारी दिए। यस क्षेत्रमा कांग्रेस नेता एवम् उपप्रधानमन्त्री विजय गच्छदार र एमालेकी भगवती चौधरीबीच तीव्र प्रतिस्पर्धा छ।
 

०७:३३

कैलाली क्षेत्र नम्बर १ मा राष्ट्रिय जनता पार्टीका रेशमलाल चौधरी ३४ हजार ३४१ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनकी निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेकी मदनकुमारी शाहले १३ हजार ४०६ मत पाइन्।

०६:२६

प्रतिनिधिसभामा अब ६ स्थानको नतिजा आउन बाँकी, कहाँ कसको अग्रता?

चार स्थानमा एमालेअगाडि

स्याङ्जा -१

स्याङ्जा- २

कैलाली- २

सुनसरी- ३

दुई स्थानमा राजपाअगाडि

सर्लाही - ४

कैलाली- १

०५:४७

स्याङ्जा २ अपडेट

पद्‍माकुमारी अर्याल, एमाले- १२१४२

गोपालमान श्रेष्ठ, कांग्रेस- ९३९०

०५:४६
_clearLast_
०५:४६

स्याङ्जा २ अपडेट

पद्‍माकुमारी अर्याल, एमाले- १२१४२

गोपालमान श्रेष्ठ, कांग्रेस- ९३९०

 

०५:४३

स्याङजा १ अपडेट

नारायणप्रसाद मरासिनी, एमाले- १२४८६

राजु थापा, कांग्रेस- ९००२

०५:३६

कैलाली २ अपडेट

एमाले, झपटबहादु रावल- १३२८६

कांग्रेस, मोहनसिंह राठौर- १११८८

०५:३६
_clearLast_
०५:३५

कैलाली २ अपडेट

एमाले, झपटबहादु रावल- १३२८६

कांग्रेस, मोहनसिंह राठौर- १११८८

 

 

०५:२६

कैलाली १ अपडेट

राजपा, रेशमलाल चौधरी ३३७२८

एमाले, मदनकुमारी शाह १३०४८

०५:२४

कञ्चनपुर ३ मा एमाले विजयी

दिपकप्रकाश भट्ट २६३६४

रमेश लेखक २६१०६

२१:४४

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर १ अपडेट

एमाले नारायण प्रसाद मरासिनी : १२४८६

काङ्ग्रेस राजु थापा : ९००२

२१:४४

धनुषाको क्षेत्र नं. १ नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता मातृका यादव २६४१४ मतसहित विजयी। निकटतम प्रतिस्पर्धी संघीय समाजवादी फोरमका दीपक कार्की १७२८१ मत ल्याएर पराजित भए। 

२१:४३
_clearLast_
२१:४०

धनुषाको क्षेत्र नं. १ नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता मातृका यादव २६४१४ मतसहित विजयी। निकटतम प्रतिस्पर्धी संघीय समाजवादी फोरमका दीपक कार्की १७२८१ मत ल्याएर पराजित भए। 

२०:०५

अर्घाखाँचीबाट प्रतिधिसभामा नेकपा माओवादी केन्द्रका टोपबहादुर रायमाझी विजयी भएका छन्। उनले ५०३८५ मत प्राप्त गरेका छन् भने निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका डा. रामबहादुर बिसीले ३१९४१ मत पाएका छन्। 

१९:०२

सल्यानको समानुपातिक तर्फको मत गणना मंगलबार विहान ७ बजेदेखि हुने भएको छ।

१८:४८

बिहानदेखि रोकिएको सुनसरी क्षेत्र नं ३ को मत गणना अझै सुरु हुन सकेको छैन। यहाँ अर्धकट्टीसहितका ९ मतपत्र भेटिएपछि विवाद भएको हो। 

१८:३१

कञ्चनपुर ३ मा अपडेट
एमालेका दीपकप्रकाश भट्ट २३७१६
कांग्रेसका रमेश लेखक २३५३८

१८:१९

सिरहा क्षेत्र नम्बर २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेकपा माओवादी केन्द्रका सुरेशचन्द्र दास विजयी भएका छन्। उनले २०,०४८ मत पाए भने निकटतम प्रतिस्पर्धी संघीय समाजवादी फोरम नेपालका सत्रुधनप्रसाद सिंहले १७,२५८ मत पाए।

१८:०२

संखुवासभा प्रतिनिधिसभामा नेकपा एमालेका राजेन्द्र गौतम विजयी। उनले ३२,७६९ मत पाए भने निकटतम प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका दीपक खड्काले ३१,६३९ मत पाएका छन्।

१७:५२

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर १ अपडेट 
एमाले नारायण प्रसाद मरासिनी : ८९९७
काङ्ग्रेस राजु थापा : ६४६६

१७:५१

कञ्चनपुर प्रतिनिधि सभा निर्वाचन क्षेत्र नं. ३
दीपक प्रकाश भट्ट (एमाले)- २२८७८
रमेश लेखक (नेपाली कांग्रेस )- २२८१२

१७:४८

स्याङ्जा क्षेत्र नं २ को अपडेट
एमाले  पदमा अर्याल : १०३१८
काङ्ग्रेस गोपालमान श्रेष्ठ : ८२९८

१७:४५

अर्घाखाँची प्रतिनिधिसभा

माओवादी टोपबहादुर रायमाझी ४५६६३

कांग्रेस डा. रामबहादुर बिसी ३०६३९

प्रदेश क

एमाले चेतनारायण आचार्य १३९०५

कांग्रेस विष्णु मुस्कान खनाल ८८५४

प्रदेश ख  

एमालेका रामजीप्रसाद घिमिरे १४३२२

कांग्रेसका हिम्मत टण्डन १०१६४

१७:३७

धनुषाको क्षेत्र नं. १
बाम गठबन्धन, मातृका यादव २२५२६
फोरम नेपाल, दीपक कार्की १५१४७
काँग्रेस, आनन्द ढुङ्गाना १३७७७

१७:१८

सर्लाही क्षेत्र नम्बर ३ बाट माओवादी केन्द्रका रामेश्वर राय यादव २२ हजार ३६७ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका हरेशप्रसाद महतोले १४ हजार ९२९ मत पाए।

१७:०५

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २ ख मा प्रदेशसभा तर्फ नेपाली कांग्रेसका राजीव कोइराला विजयी भएका छन्। कोइरालाले एमालेका उम्मेवार रामप्रसाद मेहेतालाई १४ सय १७ मतान्तरले पराजित गरेका हुन्। कोइरालाले १७ हजार ८ सय ९२ मत ल्याए भने मेहेताले १६ हजार ४ सय ७५ मत ल्याए।

१७:०४

उदयपुरमा भाेली विहान ७ वजेबाट सामानुपातिक मत गणना हुने उदयपुरका मुख्य निर्वाचन कार्यालाका प्रमुख तेजेन्द्रप्रसाद शर्माले जानकारी दिए।

१५:२४

धनुषाको क्षेत्र नं. १

माओवादी, मातृका यादव- १९,३२७

फोरम नेपाल, दीपक कार्की- १२.०५२

कांग्रेस, आनन्द ढुङ्गाना- १२,८५७

१५:२२

अर्घाखाँची प्रतिनिधिसभा

माओवादी टोपबहादुर रायमाझी ४२१२५

कांग्रेस डा. रामबहादुर बिसी २७७४१

प्रदेश क मा

एमाले चेतनारायण आचार्य ११९७१

कांग्रेसका विष्णु खनाल ७८७७

प्रदेश ख मा

एमालेका रामजीप्रसाद घिमिरे ११९४७

कांग्रेसका हिक्मतबहादुर टण्डन ८६६५

१५:२०

संखुवासभामा नेपाली कांग्रेसले मतगणना बहिष्कार गरेको छ। कांग्रेसले विपक्षी दलहरुले धाँधली गरेको र गणक कर्मचारी समेत त्यसमा संलग्न रहेको आरोप लगाएको छ। उसले बदर भएका मतहरुलाई पुनः गणना गर्नुपर्ने माग गरेको छ। कांग्रेसका प्रतिनिधि पुनः मतगणनाको माग लिएर उच्च अदालत जाने भन्दै गणनास्थलबाट बाहिरिएका छन्।

१५:०५

भक्तपुर क्षेत्र नं. १ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेमकिपाका प्रेम सुवाल विजयी भएका छन्। सुवालले ३३ हजार ७६ मत प्राप्त गरे। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका बाबुराजा जोशीले १७ हजार ८१८ मत ल्याए। 

१४:४२

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर २

पद्मा अर्याल (एमाले) - ८,६७९

गोपालमान श्रेष्ठ (कांग्रेस)- ७,४९०

१४:०७

धनुषा १ प्रतिनिधिसभा सदस्यमा मातृका यादव अगाडि

माओवादी, मातृका यादव- १८,२७७

फोरम, दीपक कार्की- ११,१९८

१४:०७

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर १
कांग्रेस, राजु थापा : ४,०२१
एमाले, नारायण मरासिनी : ५,२७४

१४:०४

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर २ को अपडेट
काङ्ग्रेस गोपालमान श्रेष्ठ  : ५९३२
एमाले पदमा अर्याल : ७२३९

१३:३१

सिरहा १ मा नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य प्रदीप गिरी २३९५१ मतसहित विजयी भएका छन्। उनले नेकपा एमालेका गंगाप्रसाद यादव लाई पराजित गरेका हुन्। यादवले २१३७५ मत पाए।

१३:२६

सुर्खेत २ ख
विन्दमान विष्ट -१५६४८ विजयी 
तप्त विष्ट - १२४७७
मतान्तर ३१७१ 

१३:११

धनुषाको क्षेत्र नं. १
बाम गठबन्धन, मातृका यादव १८२७७
फोरम नेपाल, दीपक कार्की १११९०
काँग्रेस, आनन्द ढुङ्गाना १०९४०

१२:५९

भक्तपुर क्षेत्र नं १ प्रतिनीधिसभामा  नेमकिपाको अग्रता कायमै
नेमकिपा प्रेम सुवाल  २३८४५
कांग्रेस बाबुराजा जोशी १४२७८
वामगठबन्धन मिलन सुवाल १२४००

१२:५५

अर्घाखाँची प्रतिनिधिसभा

टोपबहादुर रायमाझी ३९२४६

डा. रामबहादुर बिसी २६०९६

प्रदेशसभा क मा

एमाले चेतनारायण आचार्य १०१४४

कांग्रेस विष्णु खनाल ५७१५

प्रदेशसभा ख मा

एमाले रामजीप्रसाद घिमिरे ११९७४

कांग्रेस हिम्मत टण्डन ८६६५

१२:४८

नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड चितवन क्षेत्र नम्बर ३ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा निर्वाचित भएका छन्। सोमबार दिउँसो मतगणना सकिँदा प्रचण्डले ४८,२६९ मत पाएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी राप्रपा प्रजातान्त्रिकका उपाध्यक्ष विक्रम पाण्डेले ३८,९४२ मत पाएका छन्। प्रचण्डले ९,३२७ मतान्तरले पाण्डेलाई पराजित गरेका हुन्।

१२:३२

नवलपरासी पश्चिम निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ मा नेपाली कांग्रेसका देवेन्द्रराज पौडेल ३४ हजार १३० मत ल्याएर विजयी। उनका प्रतिद्वन्द्वी माओवादीका घनश्याम यादव अहिरले २३ हजार ८९८ मत प्राप्त गरे।

१२:२७

काभ्रे क्षेत्र नम्बर २ को प्रदेशसभामा 'ख' मा एमालेका चन्द्र लामा २४ हजार ४४७ मतसहित विजयी। उनले  गणेश लामालाई पराजित गरे। कांग्रेसका उम्मेदवार लामाले २० हजार २७० मत प्राप्त गरे।

१२:२६
_clearLast_
१२:२६

काभ्रे क्षेत्र नम्बर २ को प्रदेशसभामा 'ख' मा चन्द्र लामा २४ हजार ४४७ मतसहित विजयी। उनले  गणेश लामालाई पराजित गरे। कांग्रेसका उम्मेदवार लामाले २० हजार २७० मत प्राप्त गरे।

१२:२४

धनुषाको क्षेत्र नं. १
बाम गठबन्धन, मातृका यादव १७६०७
फोरम नेपाल, दीपक कार्की १०६५७
काँग्रेस, आनन्द ढुङ्गाना १०४६१

१२:२३

सिरहा क्षेत्र नम्बर १ मा कांग्रेसका गिरीको अग्रता कायमै

प्रदीप गिरी, कांग्रेस: २२,८५७

गंगाप्रसाद यादव, एमाले: २०,२७९

१२:२०

काभ्रेमा विजयी वाम गठबन्धनका प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्यका नेताहरु।

१२:१८


काभ्रे निर्वचन क्षेत्र २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा एमालेका गोकुल बास्कोटा ५४ हजार ४२७ मत ल्याएर विजयी। उनका प्रतिस्पर्धी  कांग्रेसका मधुप्रसाद अाचार्यले ३६ हजार ५७९ मत प्राप्त गरे।

१२:०८

चितवन क्षेत्र नम्बर ३ मा प्रचण्डको अग्रता बढ्दो

पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड : ४४,७५०

विक्रम पाण्डे : ३४,७०९

१२:०२

सिरहा क्षेत्र नम्बर १ मा कांग्रेसका गिरीको अग्रता कायमै

प्रदीप गिरी, कांग्रेस: २२,८५७

गंगाप्रसाद यादव, कांग्रेस: २०,२७९

११:२६

संखुवासभामा मतगणना पुनः सुचारु भयो। 

११:२६

 

काभ्रे प्रतिनिधि सभा १ बाट माओवादी नेता गंगाबहादुर दोङ विजयी भएका छन्। दोङले ४३ हजार ६३१ मत प्राप्त गरे। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका तीर्थ लामाले ३९ हजार ६०५ मत प्राप्त गरे।

 

११:२०

सुनसरी ३ को मतगणना विवादको कारण स्थगित भएको छ। सात वटा मतपत्र अर्धकट्टी सहित भेटिएपछी विवाद  भएको हो। यो क्षेत्रमा एमालेकी भगवती चौधरी र कांग्रेसबाट उपप्रधानमन्त्री विजयकुमार गच्छदारबीच कडा प्रतिस्पर्धा छ।

११:१८

कैलाली क्षेत्र नम्बर २

झपटबहादुर रावल, एमाले- ८,९५१

मोहनसिंह राठौर, कांग्रेस- ६,९३८

११:१४

कैलाली १, प्रतिनिधिसभामा राजपा अगाडि

रेशमलाल चौधरी, राजपा- १८,७०३

मदनकुमारी साह, एमाले- ६,००१

ईश्वरी न्यौपाने, कांग्रेस- ५,०५८

१०:५९

पर्सा क्षेत्र नम्बर ३ बाट संघीय समाजवादी फोरम नेपालका हरिनारायणप्रसाद साह रौनियार १५ हजार १६८ मत ल्याएर विजयी। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी सुरेन्द्रप्रसाद चौधरीले १३ हजार ८०१ मत प्राप्त गरे।

१०:२४

चितवन क्षेत्र नम्बर- ३ मा प्रचण्डको अग्रता १० हजार भन्दा बढी

पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड, मओवादी - ४३,०१८

विक्रम पाण्डे, राप्रपा- ३२,९११

१०:२४
_clearLast_
१०:२४

चितवन क्षेत्र नम्बर- ३ मा प्रचण्डको अग्रता १० हाजर भन्दा बढी

पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड, मओवादी - ४३,०१८

विक्रम पाण्डे, राप्रपा- ३२,९११

१०:१४

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर २

एमाले- पद्मा अर्याल: ५,७०५

कांग्रेस- गोपालमान श्रेष्ठ : ३,८८६

१०:१२

संखुवासभामा विहान ५ बजेदेखि मतगणना स्थगित। मतपत्रमा स्वस्तिक छाप प्रष्ट नभएकोलाई सदर मान्ने कि नमान्ने भन्नेबारे दलहरुबीच विवाद। 

१०:०३

पर्सा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ बाट संघीय समाजवादी फोरमका विमल श्रीवास्तव २१ हजार १६९ मत ल्याएर विजयी। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका अयज चौरसियाले १९ हजार ७०४ मत प्राप्त गरे। 

१०:००

सुनसरी ३ मा उपप्रधानमन्त्री गच्छदारको झिनो मतको अग्रता

कांग्रेस, विजयकुमार गच्छदार- २७,७४४

एमाले, भगवती चौधरी- २७,७१२

०९:५७

 

काभ्रे प्रतिनिधिसभा २ मा एमाले अगाडि

गाेकुल बाँस्काेटा (एमाले) : ५३,४६० 

मधुप्रसाद अाचार्य (कांग्रेस) : ३५,४६८ 

०९:४९

सिरहा क्षेत्र नम्बर २

शत्रुधनप्रसाद सिंह, संघीय समाजवादी फोरम- १५,१२२

सुरेशचन्द्र दास, माओवादी- १४,३८६

०९:४५

सुनसरी ४ बाट नेपाली कांग्रेसका नेता एवं अर्थमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की प्रतिनिधिसभामा निर्वाचित भएका छन्। उनले ३२ हजार ३४७ मत प्राप्त गरे। कार्कीका प्रतिस्पर्धी एमालेका रमेश श्रेष्ठले २५ हजार ७५० मत प्राप्त गरे।

०९:४१
_clearLast_
०९:४०

कञ्चनपुर ३ मा कांग्रेस नेता लेखक पछाडि

दीपकप्रकाश भट्ट, एमाले- २०,१२३

रमेश लेखक, कांग्रेस- १९,८३६

०९:३३

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ मा उपप्रधानमन्त्री गच्छदार झिनो मतले पछाडि

भगवती चौधरी, एमाले - २७,७१२

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस- २७,४४१

०९:३०

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेपाली कांग्रेसका सीताराम महतो ४१ हजार ४९५ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी माणवादीका डम्मरु सुवेदीले ३५ हजार ३४९ मत प्राप्त गरे।

०९:२३

उदयपुर क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेपाली कांग्रेसका नेता डा. नारायण खड्का विजयी भएका छन्। उनले ३३ हजार १४२ मत प्राप्त गरे। प्रतिस्पर्धी नेकपा एकालेकी नेतृ मञ्जुकुमारी चौधरीले ३२ हजार ५९४ मत प्राप्त गरिन्।

०९:२३
_clearLast_
०८:५७

उदयपुर क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेपाली कांग्रेसका नेता डा. नारायओ खड्का विजयी भएका छन्। उनले ३३ हजार १४२ मत प्राप्त गरे। प्रतिस्पर्धी नेकपा एकालेकी नेतृ मञ्जुकुमारी चौधरीले ३२ हजार ५९४ मत प्राप्त गरिन्।

०८:५५

सिरहा १ मा गिरीको अग्रता कायमै

प्रदीप गिरी - २१, २३१

गंगाप्रसाद यादव- १८,६१५

०८:५०
_clearLast_
०८:४८

सिरहा १ मा गिरीको अग्रता कायमै

प्रदीप गिरी - २१, २३१

गंगाप्रसाद यादव- १८,६१५

०८:४४

कैलाली क्षेत्र नम्बर ४ बाट माओवादी नेता लेखराज भट्ट निर्वाचित भएका छन्। उनले ३१ हजार ३५९ मत प्राप्त गरे। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका सुनिलकुमार भण्डारीले २० हजार ९६० मत प्राप्त गरे।

०८:४३

कञ्चनपुर २ बाट नेकपा एमालेका नरबहादुर धामी ३३ हजार २२० मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका नारायणप्रकाश साउदले २४ हजार ८९३ मत प्राप्त गरे।

०८:४३
_clearLast_
०८:४३
_clearLast_
०८:३९

कैलाली क्षेत्र नम्बर ४ बाट माओवादी नेता लेखराज भट्ट निर्वाचित भएका छन्। उनले ३१ हजार ३५९ मत प्राप्त गरे। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका सुनिलकुमार भण्डारीले २० हजार ९६० मत प्राप्त गरे।

०८:३६

कञ्चनपुर २ बाट नेकपा एमालेका नरबहादुर ३३ हजार २२० मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका नारायणप्रकाश साउदले २४ हजार ८९३ मत प्राप्त गरे।

०८:२२

भक्तपुर १ मा नेमकिपाको अग्रता कायमै

नेमकिपा, प्रेम सुवाल- २३ हजार ३२२

कांग्रेस, बाबुराजा जोशी- १४ हजार २०६

माओवादी, मिलन सुवाल- १२ हजार १७१

०८:१९

बैतडी : प्रतिनिधिसभा सदस्य समानुपातिक भोट

एमाले : १६ हजार ९१७

कांग्रेस : १५ हजार ९३४

माओवादी : ८ हजार ९३५

राप्रपा : २ हजार ८७२

०८:१३

दार्चुला : प्रतिनिधिसभा सदस्य समानुपातिक भोट

कांग्रेस : २१ हजार ४६८

एमाले : २० हजार ६०२

माओवादी : ६ हजार ९८५

राप्रपा : २ सय

विवेकशील :  १ सय ३२

०८:०६

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ मा पछिपछि उपप्रधानमन्त्री गच्छदार

भगवती चौधरी, एमाले : २७,७१२

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस : २७,४४१

०८:०४

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २

कांग्रेस, सिताराम महतो : ३६,७२१

माओवादी, डम्मरु सुवेदी : ३१,१९२

०७:५९

धनुषा क्षेत्र नम्बर १

मातृकाप्रसाद यादव- माओवादी: १३,३४३

आनन्दप्रसाद ढुंगाना- कांग्रेस ८,३६९

०७:५०

पर्सा क्षेत्र नम्बर ४ मा कर्ण मतान्तर फराकिलो पार्दै

लक्ष्मणलाल कर्ण, राजपा : १७,५९५

रमेश रिजाल, कांग्रेस : १३,०५६

०७:४८

पर्सा क्षेत्र नम्बर २ मा श्रीवास्तव अगाडि

विमलप्रसाद श्रीवास्तव, फोरम नेपाल : १८,९५३

अजयकुमार चौरसिया, कांग्रेस : १८,३६४

०७:४३

कञ्चनपुर निर्वाचन क्षत्रे नम्बर३ मा वाम गठबन्धन अगाडि

दीपकप्रकाश भट्ट, एमाले : २०,१२३

रमेश लेखक, कांग्रेस : १९,८३६

०७:४१
०७:४०

स्याङ्जामा क्षेत्र नम्बर १ मा पनि वाम गठबन्धन अगाडि

एमाले, नारायण मरासिनी : २,३१५

कांग्रेस, राजु थापा : १,८२८

०७:३८

सिरहा २ मा वाम गठबन्धन झिनो मतले अगाडि

सुरेशचन्द्र दास, माओवादी-  १३,७९२

शत्रुधनप्रसाद सिंह, फोरम- १३,३१७

०७:३३

स्याङ्जा क्षेत्र नम्बर २ उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ दोब्बर मतले पछाडि

एमाले, पद्मा अर्याल : ४२२२

कांग्रेस, गोपालमान श्रेष्ठ : २३०२

०७:३०

चितवन ३ मा प्रचण्डको अग्रता बढ्दो:

पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड: ३६, ५७७

विक्रम पाण्डे : २७, १११

०७:२८

संखुवासभा प्रतिनिधिसभा :

राजेन्द्र गौतम, एमाले- २८,८४४

दीपक खड्का, कांग्रेस- २७,६३७
 

०७:२८
_clearLast_
०७:२१

संखुवासभा प्रतिनिधिसभा :

राजेन्द्र गौतम, एमाले- २८,८४४

दीपक खड्का, कांग्रेस- २७,६३७

०६:३९

काभ्रे क्षेत्र नम्बर १ बाट माओवादी केन्द्रका गंगाबहादुर लामा ४३ हजार ६३१ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका तीर्थ लामाले ३९ हजार ६०५ मत पाए।

०६:३६

महोत्तरी क्षेत्र नम्बर २ बाट राजपाका शरदसिंह भण्डारी ३० हजार ७२२ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसकी किरण यादवले १३ हजार ९७४ मत पाइन्।

०६:२९

कञ्चनपुर क्षेत्र नम्बर १ बाट माओवादी केन्द्रकी विना मगर दोब्बर मतान्तरले विजयी भएकी छन्। उनले ३८ हजार ४६७ मत पाउँदा निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका दिवानसिंह विष्टले १९ हजार २१९ मत पाए।

२३:२१

सल्यान प्रतिनिधि सभा

टेक बहादुर बस्नेत माओवादी केन्द्र ३३,२२१

राजेन्द्र बहादुर शाह नेपाली काँग्रेस २३, ०९७

१७, २३४ मतगणना हुन बाँकी

अहिले दुई स्थानमा मत गणना हुदै

२३:१६

अछामको मतगणना सकियो। सबै ठाउमा वाम गठबन्धन विजयी
क्षेत्र नम्बर २ प्रतिनिधिसभा
१. यज्ञ बोगटी (एमाले) 21965 ( विजयी)
२.पुष्पबहादुर शाह (कांग्रेस)= 19106
2859 मतान्तरले बोगटी विजयी

२३:११

सल्यान प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र न ख

प्रकाश ज्वाला एमाले १९,३१५

डिल्लीराज रेग्मी नेपाली कांग्रेस ११,०२७

मत गणना गर्न बाँकी १४०२

२३:१०
_clearLast_
२३:०४

सल्यान प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र न ख

प्रकाश ज्वाला एमाले १९,३१५ २

डिल्लीराज रेग्मी नेपाली कांग्रेस ११,०२७

मत गणना गर्न बाँकी १४०२

२३:०३

सुर्खेत प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ मा ३७४४७ मत ल्याएर एमालेका नवराज रावत बिजयी। प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका हृदयराम थानी २८६४६ मत ल्याएर पराजित।

२२:४१

सल्यान प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नं क मा नेकपा एमालेका गुलाब जंग शाह विजयी  शाहले १९,६५८ मत ल्याई विजयी भएका हुन्। उनका निकतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका एकराज डाँगी ले १०,६१२ मत ल्याएका छन्।

२२:४०

महोत्तरी -१ प्रतिनिधि सभा अपडेट

गिरिराजमणि पोखरेल माओवादी केन्द्र :- २०६९१

लक्ष्मी महतो फोरम नेपाल :- १६५९७  

गणना गर्न बाँकी मत:- ८१४६

२२:३८

काभ्रेको चुनावी मत परिणाम प्रतिनिधि सभा १

गंगा बहादुर दाेङ (माअाेवादी केन्द्र) :४१११२ 

तीर्थ लामा (कांग्रेस) : ३७७२६

२२:३२

तेह्रथुममा एमालेका भवानीप्रसाद खापुङ २१३३५ मतसहित निर्वाचित। कांग्रेसकी सीता गुरुङले १९३१४ मत पाइन्। 

२२:३०

सप्तरीको प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र नं. ४ मा नेपाली कांग्रेसका तेजुलाल चौधरी २४ हजार १ सय १३ मतसहित विजयी, उनका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालका मृगेन्द्रसिंह यादवले १४ हजार ८ सय ८६ मत प्राप्त गरेका छन् ।

२२:२९

प्युठानमा राष्ट्रिय जनमाेर्चाकी उपाध्यक्ष दुर्गा पाैडेल प्रतिनिधिसभा सदस्यमा निर्वाचित। उनले ४७५१४ मत ल्याइन् भने कांग्रेस उम्मेदवार राष्ट्रिय योजना आयोगका पूर्व उपाध्यक्ष तथा  राष्ट्रिय पुनर्निर्माण प्राधिकरणका पूर्व सीईओ डा. गोविन्दराज पोखरेलले ३१२८६ मत पाए।

२२:२६

सल्यान प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र न ख गणना भएको ३८१४८

१ प्रकाश ज्वाला एमाले १८,६८०

२ डिल्लीराज रेग्मी नेपाली कांग्रेस १०,६७६

गणना हुन बाँकी ३,२७० 

२२:२५

सल्यान प्रतिनिधि सभा सदस्य (६४,५८९ मत गणना हुँदा)

टेक बहादुर बस्नेत माओवादी केन्द्र ३२,३६४

राजेन्द्र बहादुर शाह नेपाली कांग्रेस २२,३६४

१९,२४९ मतगणना हुन बाँकी

सल्यान प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र न क मतगणना भएको ४०,७९३

गुलाब जंग शाह एमाले १८,९७२

एकराज डाँगी नेपाली कांग्रेस १०,१३६

भीमप्रकाश शर्मा स्वतन्त्र ७, १७८

मतगणना हुन बाँकी १६२१ बदर ३१३७

२२:२३

सुनसरी क्षेत्र नम्बर १ प्रतिनिधि सभा तर्फ एमालेका जयकुमार राई बिजयी भएका छन्। राइले ४४५२८ मत ल्याएर बिजयी भएका हुन्। उनका निकटम प्रतिद्वन्द्वी संघीय समाजवादी फोरमका उमेदवार अशोक राईले २२१२३ मत मात्र ल्याएका छन्।

२०:४६

पर्सा क्षेत्र नम्बर १ मा संघीय समाजवादी फोरम नेपालका प्रदीप यादव विजयी। उनले २११२५ मत पाए भने निकटतम प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका अनिलकुमार रुंगटाले १६४८१ मत पाएका छन्।

१९:५५

सप्तरीको प्रदेशसभा २ (१) मा संघीय समाजवादी फोरम नेपालका शैलेन्द्रप्रसाद साह १०५७७ मतसहित विजयी बनेका छन् भने उनका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी नेकपा (माओवादी केन्द्र) का सरोज कुमार मण्डलले ७५९३ मत प्राप्त गरेका छन्।

१९:५५

सप्तरीको प्रदेशसभा ३ (२) मा राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालका विशेश्वरप्रसाद यादव १०३२८ मतसहित विजयी बनेका छन् भने उनका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका भगवतीप्रसाद यादवले ६२१२ मत प्राप्त गरेका छन्।

१९:५४

सल्यान  प्रतिनिधिसभा सदस्य   
टेक बहादुर बस्नेत माओवादी केन्द्र २९,९३७
राजेन्द्र बहादुर शाह नेपाली काँग्रेस २१,१०७
 

१९:५३

प्यूठान प्रतिनिधिसभा
दुर्गा पौडेल (राष्ट्रिय जनमोर्चा) : ३७९६६
गोविन्द राज पोखरेल (नेपाली काँग्रेस ) :२४९९२

१९:४८

अछाम क्षेत्र नम्बर १ प्रतिनिधि सभा सदस्यममा नेकपा एमाले केन्द्रीय उपाध्यक्ष भीमरावल २४ हजार ८ सय ८३ मत प्राप्त गरी विजयी भएका छन्। उनका प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काङ्ग्रेस जिल्ला  सभापति भरतकुमार स्वाँरले १७ हजार ७ सय १९ मत प्राप्त गरे। 

१९:४४

चितवन प्रतिनिधिसभातर्फ क्षेत्र नं २ बाट नेकपा एमालेका कृष्णभक्त पोखरेल विजयी भएका छन्। उनले ४४ हजार ६७० प्राप्त गरे भने निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका शेषनाथ अधिकारीले २७ हजार ३१४ मत प्राप्त गरे। पोखरेलले १७ हजार ३५७ मतान्तरले अधिकारीलाई पराजित गरेका हुन्।

१९:४२

संखुवासभा प्रतिनिधिसभा 
एमाले राजेन्द्र गौतम २२७४२
कांग्रेस दीपक खड्का  २१६५६
प्रदेशसभा क
माओवादी पूर्ण  राई   १२७६९
कांग्रेस टंकप्रसाद राई  ११३३६
 

१९:३७

भक्तपुर क्षेत्र नं १ प्रतिनिधिसभामा  नेमकिपाको अग्रता कायमै
नेमकिपा प्रेम सुवाल  १९१३८
कांग्रेस बाबुराजा जोशी १३७८५
वाम गठबन्धन मिलन सुवाल ११३८८

भक्तपुर क्षेत्र नं १  प्रदेश सभा १
एमाले हरिशरण लामिछाने ९३८०
कांग्रेस जीवन खत्री ६९०१
नेमकिपा नीरज लवजु ३५८९

भक्तपुर क्षेत्र नं १  प्रदेश सभा २
नेमकिपा सुरेन्द्रराज गोसाई १३८२०
कांग्रेस अनिल भुजु ३५८२
वाम गठबन्धन रोमन शिलाकार ४२७६

१९:३१

अर्घाखाँची प्रतिनिधिसभा

माओवादी टोपबहादुर रायमाझी २४७८४

कांग्रेस डा. रामबहादुर जिसी १७५६३

१९:२२

बुथ कब्जाको विषयलाई लिएर काङ्ग्रेस र बामगठबन्धनबीच विवाद हुँदा चार दिनदेखि रोकिएको स्याङ्जाको मतगणना आइतबार बेलुकी आठ बजेदेखि सुरु गर्ने सहमति भएको छ ।

१९:२०

सल्यान प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र ख (गणना भएको जम्मा मत ३६९७२) 
प्रकाश ज्वाला एमाले  १८,२३८
डिल्लीराज रेग्मी नेपाली काँग्रेस १०,२०१ 
गणना हुन बाँकी ४,४४६ 

१९:०७

बारा क्षेत्र नम्बर १ कांग्रेसका उम्मेदवार उमाकान्त चौधरीले २० हजार २ सय ३५ मत ल्याई अग्रता कायम गरेका छन्। वाम गठबन्धनका उम्मेदवार अच्चुत मैनालीले १९ हजार ८ सय ७७ मतसहित चौधरीलाई पछ्याइरहेका छन्। त्यसैगरि राजपाका उम्मेदवार रामकिशोर प्रसाद यादब ११ हजार ९ सय ७६ मत सहित तेस्रो स्थानमा छन्।

१९:०६

उदयपुर १ प्रदेश (क) मा नेकपा एमालेका विमल कार्की बिजयी भएका छन्। कार्कीले १७ हजार ५ सय १ मत ल्याई बिजयी भएका हुन्। कार्कीले प्रतिद्वन्दी नेपाली कांग्रेसका विदुर बस्नेतलाई १ हजार ६ सय ५७ मतले पछि पारेका हुन्। पराजित बस्नेतले १५ हजार ८ सय ४४ मत प्राप्त गरेका छन्। 

१९:०५

संखुवासभा प्रतिनिधिसभा 

एमाले राजेन्द्र गौतम  २२७४२
कांग्रेस दीपक खड्का २१६५६

१९:०५

काभ्रेको प्रतिनिधिसभा १
तिर्थ लामा (रुख) : 35294
गंगा बहादुर दाेङ (माअाेवादी केन्द्र) :  37539

प्रदेश सभा (२) 
गणेश लामा (रुख) : 17739
चन्द्र लामा (सुर्य) : 20938

१८:५०

सप्तरीको प्रदेशसभा २ (१) मा संघीय समाजवादी फोरम नेपालका शैलेन्द्रप्रसाद साह १०५७७ मतसहित विजयी बनेका छन् भने उनका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी नेकपा (माओवादी केन्द्र) का सरोजकुमार मण्डलले ७५९३ मत प्राप्त गरेका छन् ।

१८:४८

उदयपुर १ प्रतिनिधि सभा सदस्यमा

सूर्य मन्जुकुमारी चौधरी २२१६८

नेपाली कांग्रेस नारायण खड्का २१६७३
४९६ मतले मन्जु चौधरीको अग्रता

१८:४७

सिरहा प्रदेशसभा मतगणना अपडेट
१ (२)
राजकुमार गुप्ता (संसफोरम)  ४४०५
अशोक कुमार यादव  (एमाले) ३४६६
देवनाथ यादव (नेका)  २५८५
२ (२)
मदनसेन श्रीवास्तव (एमाले)  ४५३१
निर्मला यादव (संसफोरम)  १८४०
तपेश्वर महतो कोइरी (नेका)  १६३५
३ (२)
प्रमोदकुमार यादव (एमाले) १०१५७ 
सुभाषचन्द्र यादव (नेका)   ७६५४
मनोरञ्जन गोइत  (संसफोरम) ६९८६
४ (२)
सुरेश कुमार मण्डल (राजपा) ५४४२
गणेश कुमार मण्डल (नेका)  ३६३१
तुलसीप्रसाद यादव (एमाले) ३५७७

१८:४५

सल्यान प्रतिनिधि सभा सदस्य

टेकबहादुर बस्नेत माओवादी केन्द्र २९,९३७

राजेन्द्र बहादुर शाह नेपाली कांग्रेस २१,१०७

१८:१७

बारा ४ मा राजपाका ईकवाल मियाँले वाम गठबन्धनका उम्मेदवारलाई एक हजार एक सय ६८ मतान्तरले विजयी भएका छन्। मियाँले २२ हजार २ सय ७५ मत पाए भने वाम गठबन्धनका उम्मेदवार देवनारायण चौधरीले २० हजार ६ सय ७ मत पाएका छन्।

१८:११

काभ्रेको प्रतिनिधि सभा २ 

गाेकुल बाँस्काेटा (एमाले) : ३६९३४

मधु अाचार्य (कांग्रेस) : २५१९३
 

प्रदेश सभा (१) 

लक्ष्मण लम्साल (एमाले) : २०११८

सुन्दरमणि अाचार्य (रुख) : १२९३२

प्रदेश सभा (२) 

बसुन्धरा हुमागाई (एमाले) : १८९७७ 

कञ्चन चन्द्र बादे (कांग्रेस) : १४१४०

१८:०६

काभ्रे क्षेत्र नम्बर १

गंगा बहादुर दाेङ (माअाेवादी केन्द्र) : ३६४३५

तीर्थ लामा (कांग्रेस ) : ३४३२४

प्रदेश सभा १ (ख)

चन्द्र लामा (एमाले) : २००३१

गणेश लामा (कांग्रेस) : १७२८४

१७:५४

नवलपरासी पश्चिम १ मा हृदयश त्रिपाठी विजयी उनले ३८५९२ मत प्राप्त गरे भने उनका प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका देवकरण कलवारले ३३५९१ मत ल्याए।

१७:५०

महोत्तरी क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनिधिसभामा राजपाको महन्थ ठाकुर विजयी। औपचारिक घोषणा हुन बाँकी।

राजपा महन्थ ठाकुर : २५७८५ मत

एमाले विजय चौधरी : ८४४७

१७:४७

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ४ मा कांग्रेसको अग्रता कायमै

कांग्रेस ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की २७३६७

एमाले रमेश श्रेष्ठ २१२७४

१७:४५

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३

भगवती चौधरी एमाले २१६६५

विजय गच्छदार कांग्रेस २०६८८

१७:३६

बर्दिया १ प्रतिनिधिसभामा नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष वामदेव गौतम ७५३ मतान्तरले पराजित

कांग्रेस सञ्जय गौतम ४४८२९ (विजयी)

बामदेव गौतम ४४०७६

१७:३२

चितवन ३ मा प्रचण्डको मतान्तर ४८५६  

माओवादी केन्द्र प्रचण्ड १९७२६

राप्रपा (प्रजातान्त्रिक) विक्रम पाण्डे १४८७०

१७:१८

रुपन्देही १ मा नेकपा एमालेका छविलाल विश्वकर्मा ३४१५१ मत ल्याएर विजयी। उनका प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका अब्दुल रज्जाकले २६७७१ मत ल्याएका छन्।

१७:१८

संखुवासभामा वाम गठबन्धन अगाडि  

प्रतिनिधिसभा 

एमाले राजेन्द्र गौतम  २०७१४
कांग्रेस दीपक खड्का   १९८६१
प्रदेशसभा क
माअाेवादी पूर्ण  राई   १२७६९
कांग्रेस टंक प्रसाद राई    ११३३६

प्रदेशसभा ख
एमाले तुलसी न्याैपाने  ९२८४
कांग्रेस दिपक लिम्बू ९०९७

१७:०३

धनुषाको क्षेत्र नं. ४

फोरम नेपाल, महाजन यादव १४१६३

एमाले रघुवीर महासेठ १३८४८

कांग्रेस, महेन्द्र यादव १२७३५

१६:५६

झापा क्षेत्र नम्बर २ प्रतिनिधिसभामा एमालेकी पवित्रा खरेल ४५८१७ मतसहित विजयी। प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका उद्धव थापाले ३१०५० मत पाएका छन्। 

१६:४६

महोत्तरी क्षेत्र नं. १ प्रतिनिधिसभा
मा.के गिरिराजमणि पोखरेल : १६३३९
राजपा फोरम लक्ष्मी महतो : १२३४५
ने.का. सिताराम भण्डारी : ६६२०

महोत्तरी क्षेत्र १ को (१) प्रदेश सभा
एमाले शारदा देवी थापा : ९०२३
ने.का. प्रल्हाद कुमार क्षेत्री : ७४७४
राजपा रुपा कुमारी यादव : ५११६
मा.के. राजु खड्का : १५९८

महोत्तरी क्षेत्र नं. १ को (२) प्रदेश सभा
मा.के. भरत प्रसाद साह : ८००९
फोरम विनोद कुमार महतो : ७३२७
ने.का. राम श्रेष्ठ महतो : ४०४०

१६:४५

उदयपुर निर्वाचन क्षेत्र नं. १ अन्तर्गत प्रदेश सभा ख मा नेपाली कांग्रेस हिमाल कार्की १६ हजार ७ सय ९२ मतसहित निर्वाचित। कार्कीका प्रतिद्वन्दी माओवादी केन्द्रका रामबहादुर मगरले १५ हजार १ सय ९४ मत प्राप्त गरेका छन्।

१६:४४

अर्घाखाँची प्रतिनिधिसभा

माओवादी टोपबहादुर रायमाझी २३३५४

कांग्रेस डा रामबहादुर बिसी १६६२५

१६:२५

बारा क्षेत्र नम्बर १ प्रतिनिधिसभा

उमाकान्त चौधरी (कांग्रेस)१९०४८

अच्चुत मैनाली (एमाले) १९०२१

रामकिशोर यादव (ससफो) ८४९६

बारा क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनिधिसभा

रामबाबु कुमार यादव (ससफो) १५०७३

अध्यानन्द पाण्डे (एमाले) १४०७५

फरमुल्लाह मंसुर (कांग्रेस) १२९९२

बारा क्षेत्र नम्बर ४ प्रतिनिधिसभा

एकवाल मिया (राजपा) २०८७४

देवनारायण चौधरी (एमाले) २०१६३

लालबाबु सिंह (कांग्रेस) १४१२१

१६:२०

संखुवासभा प्रतिनिधिसभामा

(६९१०० मत खसेकोमा ४२३२९ मत गणना भएको)

राजेन्द्र गौतम एमाले २०३२९

दीपक खड्का कांग्रेस १९२५४

प्रदेशसभा क

माओवादी पूर्णप्रसाद राई ११८१०

कांग्रेस टंकप्रसाद राई १०७२५

प्रदेशसभा ख

एमाले तुलसी न्यौपाने ९२८४

कांग्रेस दिपक लिम्बु ९०९७

१६:१६

काभ्रे प्रतिनिधि सभा १ अन्तर्गत प्रदेशसभा ( क ) मा माओवादी केन्द्रका रत्न ढकाल विजयी। ढकालकाे मत २५१०६, निकटम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका चन्द्रबहादुर लामाको १७८५५ मत।

१६:१५

बारा क्षेत्र नम्बर ४ प्रतिनिधि सभा

एकवाल मिया (राजपा) २०८७४

देवनारायण चौधरी (एमाले) २०१६३

लालबाबु सिंह (कांग्रेस) १४१२१

१६:१३

सिरहा प्रतिनिधसभा ३ मा वाम गठबन्धनबाट नेकपा (एमाले) का लिलानाथ श्रेष्ठ २३ हजार २ सय ७२ मतसहित विजयी भएका छन्। श्रेष्ठका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी संघीय समाजवादी फोरम नेपालका अशेश्वर यादवले २१ हजार २ सय २० मत प्राप्त गरेका छन् ।

१६:०८

बाँके प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नं. ३ को पछिल्लो अपडेट

नन्दलाल रोकाय (बाम गठबन्धन, एमाले)– ३१६०१ (विजयी)

बाद साह कुर्मी (लोकतान्त्रिक गठबन्धन, नेका)–२६६१७

१६:०१

कपिलवस्तु निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ को प्रतिनिधिसभा सदस्यमा माओवादीका चक्रपाणि खनाल २९ हजार ७९९ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका दीपकुमार उपाध्यायले २८ हजार ८५३ मत प्राप्त गरे।

१५:४८

सिरहा प्रतिनिधिसभा : १ 
प्रदिप गिरी (नेका)       १५२२७
गंगाप्रसाद यादव (एमाले)   १२८६२
राजलाल यादव (संसफोरम)  ६२३८

प्रतिनिधिसभा : २

शत्रुधनप्रसाद सिंह (सं.सफोरम)   १०४५१
सुरेशचन्द्र दास (माओवादी केन्द्र)   १०१३९
रामचन्द्र यादव (नेका)   ७५९३

प्रतिनिधिसभा : ३

लिलानाथ श्रेष्ठ (एमाले)       २२३३७
अशेश्वर यादव  (सं.सफोरम)     २००४२
अमर रेग्मी (नेका)             १०७७९

प्रतिनिधिसभा : ४
राजकिशोर यादव (राजपा)      १४१३९
अजयशंकर नायक (मओवादी केन्द्र)  १३५६८
मोख्तार अहमद (नेका)   ५६७४

१५:४७

बारा क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनिधिसभा

रामबाबु कुमार यादव (ससफो) १५०७३

अध्यानन्द पाण्डे (एमाले) १४०७५

फरमुल्लाह मंसुर (कांग्रेस) १२९९२

१५:४६

डोटी प्रदेश सभा क मा नेपाली काँग्रेसका भरत बहादुर खड्का १६ हजार ८ सय ८८ मतसहित विजयी। उनका प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका चक्र मल्लले १६ हजार २ सय ३५ मत ल्याए।

१५:४५

सल्यान प्रतिनिधि सभा सदस्य

टेक बहादुर बस्नेत माओवादी केन्द्र २७,७३९

राजेन्द्रबहादुर शाह नेपाली काँग्रेस १९,२९१

सल्यान प्रदेश सभा क

गुलाब जंग शाह एमाले १५,६१५

एकराज डाँगी नेपाली काँग्रेस ७,९८०

प्रदेश सभा ख

प्रकाश ज्वाला एमाले १६,१२५

डिल्लीराज रेग्मी नेपाली कांग्रेस ८,८४१

१५:२४

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ४ मा कांग्रेसको अग्रता कायमै

कांग्रेस ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की २५०१३

एमाले रमेश श्रेष्ठ १९२९७

१५:२०

झापा क्षेत्र नम्बर ५ बाट नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओली निर्वाचित भएका छन्। अाैपचारिक घाेषणा हुन बाँकी। उनले ५७१३९ मत प्राप्त गरेका छन् । उनका प्रतिद्वन्दी काङ्ग्रेसका खगेन्द्र अधिकारीले २८२९७ मत प्राप्त गरेका छन्।

१५:१७

सिरहा प्रतिनिधिसभा : १

प्रदिप गिरी (कांग्रेस)- १५,२२७

गंगाप्रसाद यादव (एमाले)- १२,८६२

१५:१३

कास्कीको समानुपातिक मतगणना सोमबार बिहान ८ बजेबाट सुरु गर्ने सर्बदलिय बैठकको निर्णय !!

१५:०९

झापा क्षेत्र नम्बर ३ बाट प्रतिनिधिसभामा राप्रपाका नेता राजेन्द्र लिङदेनले १३ हजार ४५५ मतान्तरले काग्रेसका कृष्णप्रसाद सिटाैलालाई पराजित गरेका छन्। लिङ्देनले ४४ हजार ६१६ मत ल्याए भने सिटाैलाले ३१ हजार १७१ मत प्राप्त गरेका छन्।

१५:०६

तनहुँ प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर २ मा नेकपा एमालेका केदार सिग्देल ३२ हजार ९२४ ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका शंकर भण्डारीले २९ हजार ६४५ मत ल्याए।

१५:०३

प्युठान प्रतिनिधिसभा सदस्यमा वाम गठबन्धन अगाडि

जनमोर्चा,  दुर्गा पाैडेल: २८,३३९

कांग्रेस, डा. गाेविन्द पाेख्रेल: २०,६९२

१५:०२

झापा क्षेत्र नम्बर ५ प्रतिनिधिसभा

केपी शर्मा अाेली- ५५,२८१

डा खगेन्द्र अधिकारी- २७,६२८

१५:००

काभ्रे प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नं. १

गंगाबहादुर तामाङ, माओवादी- ३०,६१३

तीर्थ लामा, कांग्रेस- २९,३९०

१४:५९

काभ्रे प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नं. २

गोकुल बास्कोटा नेकपा एमाले २९४०७

मधु आचार्य नेपाली कांग्रेस २०२६८

१४:५९
_clearLast_
१४:५९

प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नं. २

गोकुल बास्कोटा नेकपा एमाले २९४०७

मधु आचार्य नेपाली कांग्रेस २०२६८

१४:५३

तनहुँ क्षेत्र नम्बर १ को मतगणना सकियो। नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल एमाले नेता कृष्णकुमार श्रेष्ठ किसानसँग पराजित भएका छन्। एमालेका श्रेष्ठले ३४ हजार ४८९ मत ल्याएका छन्। पौडेलले २७ हजार ६७५ मत प्राप्त गरे।

 

१४:४७

पर्सा क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनीधिसभा सदस्य 

फोरम नेपाल, हरिनारायण रौनियार- ७,९९४
नेपाली कांग्रेस, सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी- ७,८५३
नेकपा एमाले, राजकुमार गुप्ता- ६,६७४

१४:४३

निर्वाचन भएको चार दिन बितिसक्दा पनि स्याङ्जामा मतगणना हुन सकेन। पटकपटक भएको वार्तामा सहमति हुन नसकेपछि मतगणना अन्योलमा परेको हो। उपप्रधानमन्त्री तथा क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधिसभा सदस्यका उम्मेदवार गोपालमान श्रेष्ठ सहभागी नहुदासम्म वार्तामा नबस्ने वाम गठबन्धनको अडान।

१४:४१

कपिलवस्तु १

चक्रपाणि खनाल माओवादी केन्द्र २८७१६

दीपकुमार उपाध्याय कांग्रेस २७०६७

१४:३९

प्युठानमा राष्ट्रिय जनमोर्चाको अग्रता कायमै

दुर्गा पौडेल -  २६,७०२

डा. गोविन्द्र पोखरेल - १९,७९४
 

१४:३८
_clearLast_
१४:३८

प्युठानमा गिलासको अग्रता कायमै  (गनिएको मत - ५१३१३)

दुर्गा पौडेल - गिलास - २६७०२

डा. गोविन्द्र पोखरेल - रूख - १९७९४

१४:३७

झापा क्षेत्र नम्बर ३ मा राप्रपाका राजेन्द्र लिङदेन विजयी भएका छन्। लिङदेनले कांग्रेसका कृष्णप्रसाद सिटाैलालाई पराजित गरेका हुन्।

१४:३६

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २, प्रदेश सभा 'क' 

एमाले - सर्वध्वज सावा  - १६१७८

कांग्रेस - हेमकर्ण पौडेल - १३१८९

१४:३५

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २

कांग्रेस - सिताराम मेहेता - २४८०६

माओवादी केन्द्र - डम्बर सुबेदी हिमाल - २१९१०

१४:३४

प्रतिनिधिसभाका दुई र प्रदेशसभा सदस्यका चार निर्वाचन क्षेत्र रहेको पाल्पाका सबैमा जित हासिल गरेपछि विजय र्‍यालीमा सहभागी विजयी नेताहरु।

 

१४:३१

सुर्खेत क्षेत्र नम्बर १, प्रदेशसभा 'ख'

खड्क खत्री - वामगठबन्धन (एमाले) - ८१३४

नेपाली कांग्रेस - झकबहादुर डांगी - ७११३

१४:३०

बारा क्षेत्रनम्बर २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्य संघीय समाजवादी फोरमका रामसहायप्रसाद यादव २८ हजार १८५ मत ल्याएर विजयी। उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी राधेचन्द्र यादवले १५ हजार ७९० मत ल्याए।

१४:२७
_clearLast_
१४:२६

सुर्खेत क्षेत्र नम्बर २

वामगठबन्धन (एमाल) नवराज रावत - २४३३४

कांग्रेस - हृदयराम थानी - १८८८६

१४:२५

सुर्खेत प्रतिनिधिसभा २

एमाले, नवराज रावत : २४,३३४

कांग्रेस, हृदयराम थानी : १८,९०२

१४:१८

झापा क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनिधिसभामा अग्रता बढाउँदै लिङ्देन

राप्रपा – राजेन्द्र लिङ्देन : ४३,०११

कांग्रेस – कृष्णप्रसाद सिटौला : ३०,०२०

१४:१८
_clearLast_
१४:१७

झापा क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनिधिसभामा अग्रता बढाउँदै ओली

राप्रपा – राजेन्द्र लिङ्देन : ४३,०११

कांग्रेस – कृष्णप्रसाद सिटौला : ३०,०२०

१४:१६

अर्घाखाँची प्रतिनिधिसभामा वाम गठबन्धन अगाडि

टोपबहादुर रायमाझी - १९,३२३

डा रामबहादुर विसी - १५,१२२

१४:१४

झापा क्षेत्र नम्बर ५ मा ओली २६ हजार मतले अगाडि

एमाले - केपी शर्मा अाेली - ५२१७८

काग्रेस - डा खगेन्द्र अधिकारी - २६६६६

१४:१०

भक्तपुर क्षेत्र नम्बर १ (गनिएको मत - ३७४६६)
प्रेम सुवाल - नेमकिपा - १५०३४
बाबुराजा जोशी - कांग्रेस - १०३९६
मिलन सुवाल - वामगठबन्धन - ८९११

१४:०७

डोटीमा प्रदेशसभा ‘ख’ को मतगणना स्थगित भएको छ।

मतगणना भैरहदा कर्मचारीेले नतिजा इन्ट्री गर्दा मत घटाएको भेटिएपछि विवाद भएको थियो।

१४:०५

राैतहट क्षेत्र नं ४, प्रदेशसभा 'क'मा स्वतन्त्र उम्मेदवार शेख अब्दुल कलाम अाजद ७३९३ मत सहित विजयी भएका छन्। 

१४:००

माेरङ क्षेत्र नम्बर ५, प्रदेशसभा 'ख'मा संघीय समाजवादी फोरम नेपालका जयराम यादव ११२०१ मतका साथ विजयी भएका छन्। 

१३:५९

बाँके क्षेत्र नम्बर १

वामगठबन्धन -  महेश्वर गहतराज - २४७८५

नेपाली कांग्रेस - माधवराम खत्री - २१४३९

१३:५८

प्युठान प्रदेशसभा 'ख'मा वामगठबन्धनका (माअाेवादी केन्द्र) उम्मेदवार कृष्णध्वज खड्का २७९१० मत सहित विजयी भएका छन्। उनका प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका अमर भण्डारीले १४१६८ मत ल्याएका छन्।

१३:५६

प्युठानकाे प्रदेशसभा 'क'मा वामगठबन्धन उम्मेदवार हरी रिजाल २४७३४ मत सहित बिजयी भएका छन्। उका प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका टेक प्रसाद भण्डारीले १२६३८ मत पाएका छन्। 

१३:५५

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ४, प्रदेशसभा 'ख' 

कांग्रेस - ताहिर अन्सारी – १८९१

माओवादी - जाकिर हुसेन – १२३७

संस फोरम - मनोज यादव – १०३७

 

१३:५२

झापा क्षेत्र नम्बर २, प्रदेशसभा 'क'मा वामगठबन्धनका एकराज कार्की विजयी भएका छन्। एमाले उम्मेदवार कार्कीले २१२८४ मत ल्याएका छन् भने कांग्रेसका लक्ष्मण खड्काले १२७२२ ल्याएका छन्। 

१३:५०

राैतहट क्षेत्र नं ४ मा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार देवप्रसाद तिमल्सिना ५२२१ मतअन्तरले बिजयी बनेका छन्। तिमल्सिनाले २८२२७ मत ल्याएका छन् भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्दी एमालेका डाक्टर बंशिधर मिश्र २३००६ मत ल्याएका छन्। 

१३:४८

प्रधानमन्त्री पत्नी आरजु राणा देवा पराजित भएकी छन्। कैलीली क्षेत्र नम्बर ५ बाट वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार नारदमुनि राना २७ हजार २०२ मत ल्याएर विजयी हुँदा आरजु २२ हजार ३२२ मत ल्याएर पराजित भइन्।

१३:४७

सप्तरी क्षेत्र नम्बर ४ अपडेट

तेजुलाल चौधरी - कांग्रेस - ११८१६

मृगेन्द्र सिंह यादव - राजपा - ८८५४

मो.इस्लाम - एमाले - ८५३६

१३:४७
_clearLast_
१३:४७

प्रधानमन्त्री पत्नी आरजु राणा देवा पराजित भएकी छन्। कैलीली क्षेत्र नम्बर ५ बाट वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार नारदमुनि राना २७ हजार २०२ मत ल्याएर विजयी हुँदा आरजु २२ हजार ३२२ मत ल्याएर पराजित भइन्।

१३:४६

धनुषा क्षेत्र नम्बर ४ अपडेट

महाजन यादव - फोरम - १२४०१

रघुविर महासेठ - एमाले - १०५५५

महेन्द्र यादव - कांग्रेस - १००८५

१३:४२

सल्यान प्रदेशसभा

'क'

गुलाबजंग शाह - एमाले - १४,५१६

एकराज डाँगी - नेपाली काँग्रेस - ७,६५७

'ख'

प्रकाश ज्वाला - एमाले - १४,९०७

डिल्लीराज रेग्मी - नेपाली काँग्रेस -  ८,२८४

 

१३:४०

सल्यान अपडेट

टेक बहादुर बस्नेत - माओवादी केन्द्र - २५,०३८

राजेन्द्र बहादुर शाह -  नेपाली काँग्रेस - १६,९१६

१३:३५

बर्दिया क्षेत्र नम्बर २ बाट वाम गठबन्धनका माओवादी उम्मेदवार सन्तकुमार थारु ५० हजार ५५ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका गोपाल दहितले ३६ हजार ७३५ मत पाए।

१३:३२

क्षेत्र नम्बर ३, प्रदेशसभा 'क'

एमाले - लीलम बस्नेत - १३७७०

कांग्रेस - कुमारजंग थापा - ११५२

१३:३१

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २, प्रदेशसभा 'क'

एमाले - सर्वध्वज सावा - १६१७८

कांग्रेस - हेमकर्ण पौडेल - १३१८९

१३:२५

सुर्खेत क्षेत्र नम्बर २

वामगठवन्धन - नवराज रावत - २४३३४

कांग्रेस - हृदयराम थानी - १८८८६

१३:२४

मोरङ क्षेत्र नम्बर ५, प्रदेशसभा 'क'मा एमाले उम्मेदवार ज्ञानेश्वर राजवंशी १२८६१ मत सहित विजयी भएका छन्। उनका प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका विजयी शुकदेवप्रसाद मण्डलले ८८२८ मत पाएका छन्। 

१३:२२

राैतहट क्षेत्र नं ३ का बिजयी उमेदवार प्रभु शाहलाई शुभकामना दिदै पुर्व संसद तथा निकटतम प्रतिद्वन्दी सुनिल कुमार यादब

१३:२१

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २

कांग्रेस - सिताराम मेहेता - २२४७५

माओवादी केन्द्र - डम्बर सुबेदी (हिमाल) -  १९०९४

१३:२०

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ४ मा कांग्रेसको अग्रता कायमै

कांग्रेस - ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की - २३९९१

एमाले - रमेश श्रेष्ठ - १८६२५

१३:१९

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ मा गच्छदारको मतान्तर घट्यो

भगवती चौधरी - एमाले - १८८००

बिजय गच्छदार - कांग्रेस - १७८८३

१३:१८

बाँके क्षेत्र नम्बर ३ मा वामगठबन्धनका तर्फबाट नेकपा एमालेका उम्मेदवार नन्दलाल राेकाय विजयी भएका छन्। उनले ३१५९३ मत प्राप्त गरेका छन् भने उनका निकटतम परतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका बादशाह कुर्मीले २६६१७ पाएका छन्प।

१३:१५

बिजय जुलुस गर्ने क्रममा राैतहट क्षेत्र नं २ काे राजपुरमा झडप

रौतहट क्षेत्र नम्बर २ का विजयी उम्मेदवार अफताब आलमको घरतर्फ फोरम कार्यकर्ताको जुलुस जादा झडप भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रमुख यज्ञ विनोद पोखरेलले बताएका छन्। झडपमा ३ राउन्ड हवाई फाइरिङ भएको छ। 

१२:५९
_clearLast_
१२:५८

राैतहट क्षेत्र नं ३ मा माअाेबादी केन्द्रका उम्मेदवार प्रभु साह बिजयी भएका छन्। उनले २७७६९ मत प्राप्त गर्न सफल भएका छन् भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्दी कांग्रेसका सुनिल यादबले १७८३२ मत पाएका छन्। 

१२:५७

रौतहट क्षेत्र नं ४मा कांग्रेस उम्मेदवार देवप्रसाद तिमल्सिनाको अग्रता 

कांग्रेस - देवप्रसाद तिमल्सिना-२६६५१

 एमाले - बंशिधर मिश्र-२१८४९  

१२:५४

राैतहट क्षेत्र नं ३ मा माअाेबादी केन्द्रका उमेदवार प्रभु शाह बिजयी भएका छन्। शाहले २७७६९ मत पाएका छन् भने उनको निकटतम प्रतिद्वन्दी कांग्रेसका सुनिल यादबकाे १७८३२ मत पाएका छन्। 

१२:५२

सिरहा क्षेत्र नम्बर ४ मा राजपा अगाडि 

राजकिशोर यादव - राजपा - १३५०७

अजयशंकर नायक - माओवादी केन्द्र - १२१८८

मोख्तार अहमद - कांग्रेस - ४७४८

१२:५१

संखुवासभा प्रदेशसभा मतपरिणाम अपडेट

'क'

माअाेवादी - पुर्ण राई - ११८१०

कांग्रेस - टंकप्रसाद राई - १०७२५

'ख'

एमाले - तुलसी न्याैपाने - ८६५२

कांग्रेस - दिपक लिम्बू - ८५०९

१२:४९

संखुवासभामा वामगठबन्धन अघाडि

एमाले - राजेन्द्र गाेैतम - १८४९६

कांग्रेस - दिपक खड्का - १७५७०

१२:४८

सिराह क्षेत्र नम्बर ३मा एमाले नै अगाडि  

लिलानाथ श्रेष्ठ - एमाले - २०७६९

अशेश्वर यादव - सं.सफोरम - १८९३६

अमर रेग्मी - कांग्रेस - ९७३३

१२:४६

सिरहा क्षेत्र नम्बर १

प्रदिप गिरी - कांग्रेस - १४२०६

गंगाप्रसाद यादव - एमाले - १०८७३

राजलाल यादव - संसफोरम - ४४४२

१२:४५

झापा क्षेत्र नम्बर १, प्रदेशसभा 'क'मा एमालेका श्री प्रसाद मैनाली विजयी भएका छन्। उनले २२९७२ मत पाएका छन् भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका केशव पान्डेले १७२४० मत पाएका छन्।

 

१२:४१

काभ्रे क्षेत्र नम्बर २, प्रदेशसभा

'क'

सुन्दरमणि अाचार्य - कांग्रेस - ९९४३

लक्ष्मण लम्साल - एमाले - १५६८८

'ख'

कञ्चन चन्द्र बादे - कांग्रेस - १०७०६

बसुन्धरा हुमागाई - एमाले -  १४६४७

१२:३९

काभ्रे क्षेत्र नम्बर १, प्रदेशसभा 'ख'

गणेश लामा - कांग्रेस - १४६८२

चन्द्र लामा - एमाले - १५७४

१२:३८

काभ्रे क्षेत्र नम्बर १, प्रदेशसभा 'क'

चन्द्रबहादुर तामाङ - कांग्रेस - १५२३७

रत्न ढकाल - माअाेवादी केन्द्र - २९०४७

१२:३६

काभ्रे क्षेत्र नम्बर १ 

तिर्थ लामा - कांग्रेस - २८०१०

गंगा बहादुर दाेङ - माअाेवादी केन्द्र - २९०४७

१२:३४

नुवाकोट क्षेत्र नम्बर १ मा वाम गठबन्धनका माओवादी उम्मेदवार हितबहादुर तामाङले कांग्रेसका प्रभावशाली नेता एवम् पूर्वअर्थमन्त्री डा. रामशरण महतलाई ९ हजारभन्दा बढी मत अन्तरले पराजित गरेका छन्। तामाङले ३६ हजार ४७३ मत ल्याउँदा महतले २७ हजार ९२० मत पाए।

१२:३४

रामेछाप प्रदेशसभा ‘क’ मा एमालेकी शान्ति पौडेल २२३६९ मतसहित विजयी भएकी छिन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका उम्मेदवार रत्न कार्कीले १६०५८ मत पाएका छन्।

१२:३२

सप्तरी क्षेत्र नम्बर ४, प्रदेशसभा 'क'मा वाम गठबन्धनबाट नेकपा एमालेका गोविन्दबहादुर न्यौपाने १५११३ मतसहित विजयी बनेका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका सीताराम साहले ११३९५ मत प्राप्त गरेका छन्।

१२:३०
_clearLast_
१२:२९

पाल्पा क्षेत्र नम्बर १ मा बामगठबन्धन तर्फका उम्मेदवार एमालेका दलबहादुर राना ३२५४९ मत सहित विजयी भएका छन्। कांग्रेसका विजयराज घिमिरे २३९९३ मत प्राप्त गरेका छन्। राना ८२९९ मत अन्तरले विजयी भएका हुन्।

१२:२८

पाल्पा क्षेत्र नम्बर १ मा वाम गठबन्धनबाट एमालेका दलबहादुर राना ३२ हजार ५४९ मत सहित विजयी। प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका विजयराज घिमिरे २३ हजार ९९३ मत प्राप्त गरेका छन।

१२:२८

काभ्रे प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर 

मधु अाचार्य (कांग्रेस) २० हजार २६८

गाेकुल बास्काेटा (एमाले) २९ हजार ४०७

 

१२:२७
_clearLast_
१२:२७
_clearLast_
१२:२६

पाल्पा क्षेत्र नम्बर १ मा वाम गठबन्धनबाट एमालेका दलबहादुर राना ३२ हजार ५४९ मत सहित विजयी। प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका विजयराज घिमिरे २३ हजार ९९३ मत प्राप्त गरेका छन।

१२:२४

काभ्रे प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर २

मधु अाचार्य (कांग्रेस) २० हजार २६८

गाेकुल बास्काेटा (एकाले) २९ हजार ४०७

१२:१२

झापा क्षेत्र ५ प्रतिनिधिसभा

एमाले, केपी शर्मा अाेली- ४८,५०६

कांग्रेस, डा. खगेन्द्र अधिकारी- २४,७९८

१२:०७

भक्तपुर क्षेत्र नं १  प्रदेश सभा २
नेमकिपा सुरेन्द्रराज गोसाई ११२५६
कांग्रेस अनिल भुजु २५२२
वामगठबन्धन रोमन शिलाकार ३३३८
 

१२:०६

भक्तपुर क्षेत्र नं १  प्रदेश सभा १
एमाले हरिशरण लामिछाने ७६२४
कांग्रेस जीवन खत्री ५४९१
नेमकिपा नीरज लवजु २२४२

१२:०६

भक्तपुर १

नेमकिपा प्रेम सुवाल  १३३८७
कांग्रेस बाबुराजा जोशी ९१८०
वामगठबन्धन मिलन सुवाल ७९५२
 

१२:०३

झापा क्षेत्र नम्बर २ प्रतिनिधिसभा

एमाले– पवित्रा निरौला खरेल: ३७,२२७

कांग्रेस– उद्धव थापा: २६,२२९

१२:००

झापा निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ को प्रदेशसभा (क)मा एमालेका श्रीप्रसाद मैनाली विजयी। मैनालीले २३ हजार ०७२ मत प्राप्त गरे। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका केशव पाण्डेले १७ हजार २४० मत पाए। 

११:५८

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ मा मतान्तर घटाउँदै गच्छदार

भगवती चौधरी, एमाले- १८,७९२

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस- १७,२८२

११:५८
_clearLast_
११:५८

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ मा मतान्तर गच्छदार

भगवती चौधरी, एमाले- १८,७९२

विजयकुमार गच्छदार, कांग्रेस- १७,२८२

११:५०

चितवन क्षेत्र नम्बर ३

पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड- १६,४९८

विक्रम पाण्डे- १२,१३५

११:५०

चितवन क्षेत्र नम्बर २

एमाले, कृष्णभक्त पोखरेल- २३,७०६

कांग्रेस, शेषनाथ अधिकारी- १५,६०९

११:४९

चितवन क्षेत्र नम्बर १

सुरेन्द्र पाण्डे, एमाले- २०,८२०

राजेन्द्र बुर्लाकोटी, कांग्रेस - १५,२३०

११:३५

बाँके प्रतिनिधिसभा क्षेत्र १

माओवादी-  महेश्वर गहतराज - २१,१५०

कांग्रेस-  माधवराम खत्री- १८,९२१

११:३३

सुनसरी क्षेत्र नम्बर १

एमाले, जयकुमार राई- ३१,७८९

संघीय समाजवादी, अशोक राई- १६,००१

११:१६

पाँचथर प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभामा वाम गठबन्धनले विजय हासिल गरेको छ। जित हासिल गरेपछि प्रतिनीधिसभा सदस्य वसन्तकुमार नेम्वाङ तथा देशसभा सदसस्यमा ‘क’बाट निर्वाचित गणेशकुमार काम्वाङ र ‘ख’बाट निर्वाचित इन्द्रवहादुर आङ्वो।

११:११

तनहुँ १ प्रतिनिधिसभा

एमाले, कृष्णकुमार श्रेष्ठ- २९,३७८

कांग्रेस, रामचन्द्र पौडेल- २३,८४२

११:०९

झापा क्षेत्र नम्बर १ मा वाम गठबन्धनका सुरेन्द्रकुमार कार्की विजयी भएका छन्। माओवादी नेता कार्कीले ३६ हजार १७३ मत ल्याए भने कांग्रेस नेता विश्वप्रकाश शर्मा ३३ हजार ३१० मत प्राप्त गरे।

१०:२७

दैलेख क्षेत्र नम्बर १ बाट एमालेका रविन्द्रराज शर्मा २३ हजार ७७३ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी लोकतान्त्रिक गठबन्धनका राप्रपा उम्मेदवार दीपककुमार शाहीले १७ हजार २५२ मत प्राप्त गरे।

१०:२७

संखुवासभा प्रतिनिधिसभा

एमाले, राजेन्द्र गौतम- १७ हजार ६२

कांग्रेस, दीपक खड्का- १६ हजार २२७

१०:१८

प्युठानकाे प्रदेश सभा 'क' मा वाम गठबन्धनकाे तर्फबाट हरी रिजाल २४ हजार ७३४ मत सहित विजयी। उनका प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका टेक प्रसाद भण्डारीले १२ हजार ६३८ मत प्राप्त गरे।

१०:१४

कपिलवस्तु ३ प्रतिनिधिसभा सदस्यमा कांग्रेसका अभिषेकप्रताप शाह विजयी भएका छन्। उनले १९ हजार ८६४ मत प्राप्त गरे। उनका प्रतिस्पर्धी संघीय समाजवादी फोरमका मंगलप्रसाद गुप्ताको १५ हजार ७९४ मत आयो।

१०:०७

झापा क्षेत्र नम्बर १ मा वाम गठबन्धनका माओवादी उम्मेदवार सुरेन्द्र कार्कीलाई कांग्रेसका उम्मेदवार विश्वप्रकाश शर्माले बधाई दिएका छन्। यो क्षेत्रमा माओवादीले विजय हासिल गरेपनि औपचारिक घोषणा हुन बाँकी छ।

१०:०४

प्रतिनिधिसभा सदस्यमा रामेछापबाट वाम गठबन्धनका माओवादी उम्मेदवार श्यामकुमार श्रेष्ठ ४२ हजार ११७ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका पूर्णबहादुर तामाङले ३५ हजार १७१ मत प्राप्त गरे।

०९:५०

 

भक्तपुर क्षेत्र नं १ प्रतिनीधिसभामा नेमकिपाको अग्रता कायमै

नेमकिपा, प्रेम सुवाल- १२,४४६

कांग्रेस, बाबुराजा जोशी- ८,७९८

माओवादी, मिलन सुवाल- ७,५९६

०९:४०

कपिलवस्तु १ मा वाम गठबन्धनको अग्रता

माओवादी, चक्रपाणि खनाल- २५,२८९

कांग्रेस, दीपकुमार उपाध्याय- २२,६८१

०९:३५

सुर्खेत प्रतिनिधिसभा २ मा वाम गठवन्धन ५,१८८ मतले अगाडि

 नवराज रावत, एमाले- २०,७६०

हृदयराम थानी, कांग्रेस- १५,५७२

०९:३१

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ मा नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेल विजयी भएका छन्। पोखरेलले २३ हजार २९ मत प्राप्त गरे। उनका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका डा. प्रकाशशरण महतले १३ हजार ६९ मत प्राप्त गरे।

०९:२५

झापा क्षेत्र नम्बर ५ प्रतिनिधिसभामा एमाले अध्यक्ष ओली झन्डै दोब्बर मतले अगाडि

एमाले – केपी शर्मा ओली: ४४,६३६

कांग्रेस – डा. खगेन्द्रपाण्डव अधिकारी: २३,१०१

०९:१९

अर्घाखाँचीमा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै

टाेपबहादुर रायमाझी- ९,०९३

रामबहादुर विसी- ५६२६

०९:०८

रोल्पाबाट माओवादी नेता वर्षमान पुन विजयी। वर्षमानले ४० हजार ६४७ मत ल्याए भने प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका अमरसिंह पुनले १९ हजार ९०७ प्राप्त गरे। 

०८:१४

सुनसरी क्षेत्र नम्बर १ को प्रदेशसभा 'क' मा एमालेका प्रदीप भण्डारी १९ हजार २४३ मत ल्याएर विजयी भएका छन्।

त्यस्तै, क्षेत्र नम्बर ४ प्रदेशसभा 'क' मा पनि एमालेकै जगदिश कुसियत १६ हजार ६९० मतसहित विजयी भए।

०८:१३

रुपन्देही क्षेत्र नम्बर ४ बाट नेपाली कांग्रेसका प्रमोदकुमार यादव ३१ हजार ७१८ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी राजपाका सर्वेन्द्रनाथ शुक्लाले २० हजार ४१६ मत पाए।

०८:१०

कैलाली क्षेत्र नम्बर ५ मा रानाको अग्रता बढ्दो

नारदमुनि राना (एमाले) : २३,०२८

आरजु राणा (कांग्रेस) : १९,६७६

०८:०७

अछाम क्षेत्र नम्बर १ प्रदेशसभा (क) मा एमालेका गाेविन्द कुँवर १० हजार ७१० मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका मेघराज खड्काले ९ हजार २९८ मत प्राप्त गरे।

०८:०४

सप्तरी प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर ४ मा कांग्रेसको अग्रता 

तेजुलाल चौधरी (कांग्रेस)- ८,६८४

मृगेन्द्र सिंह यादव (राजपा)- ७,४२८

मो.इस्लाम (एमाले)- ५,८२७

०८:०२

नुवाकोट क्षेत्र नम्बर २ बाट नेकपा एमालेका नारायणप्रसाद खतिवाडाले कांग्रेसका प्रभावशाली नेता अर्जुन नरसिंह केसीलाई १० हजार भन्दा बढी मतान्तरले पराजित गरेका छन्। खतिवडाले ३६ हजार ८९२ र केसीले २६ हजार ३३५ मत पाए।

०७:४९

संखुवासभा १ प्रतिनिधिसभा

राजेन्द्र गौतम, एमाले - १६,२३८

दीपक खड्का, कांग्रेस - १५,४५०

०७:४७

झापा क्षेत्र नम्बर ५ प्रतिनिधिसभा

एमाले – केपी शर्मा ओली: ४१,६९५

कांग्रेस – डा. खगेन्द्रपाण्डव अधिकारी: २०,८३८

०७:४३

अर्घाखाँचीमा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै

टोपबहादुर रायमाझी- ७,६७१

रामबहादुर विसी- ४,६८९

०७:४०

भक्तपुर क्षेत्र नम्बर १

नेमकिपा, प्रेम सुवाल- ११,८०६

कांग्रेस, बाबुराजा जोशी- ८,३५२

माओवादी, मिलन सुवाल- ७,२३०

०७:३८

पर्वतका दुवै प्रदेशसभा सदस्यमा वाम गठबन्धनले विजय हासिल गरेको छ:

प्रदेशसभा 'क' मा माओवादीका नेत्रनाथ अधिकारी १८ हजार ५३५ मत ल्याएर विजयी भए। उनका प्रतिस्पर्धी नवराज गुरुङले १५ हजार ३६५ मत ल्याए।

त्यस्तै, प्रदेशसभा 'ख'मा एमालेका विकास लम्साल विजयी भए। उनले १५ हजार ११९ मत ल्याउदा कांग्रेसका राजेन्द्रप्रसाद तिवारीले १३ हजार १२९ मत प्राप्त गरे।

०७:३३

पर्वत प्रतिनिधिसभामा वाम गठबन्धन विजयी

पदम गिरि -एमाले : ३८ हजार १७२ विजयी

अर्जुनप्रसाद जाेशी - कांग्रेस : २६ हजार १४४ ।

 

०७:३१

कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर २ बाट सूर्य चिह्न लिएर उम्मेदवार बनेका वाम गठबन्धनका वृजेशकुमार गुप्ता ३७ हजार १४७ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका सुरेन्द्रराज आचार्यले ३१ हजार ५६६ मत पाए।

०७:३०

दाङ क्षेत्र नम्बर ३ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेकपा एमालेका हिराचन्द्र केसी विजयी भएका छन्। केसीले नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार दिपक गिरीलाई ४० हजार २८७ मत सहित पराजित गरेका हुन्। गिरीले ३३ हजार ७३० मत प्राप्त गरेका छन्।

०७:२८

 

झापा क्षेत्र न. २ प्रतिनिधिसभा

एमाले- पबित्रा खरेल निराैला- ३२,७७०

कांग्रेस- उद्दब थापा- २३,५२३

०७:२६

सिन्धुली क्षेत्र नम्बर १ बाट वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार गणेशकुमार पहाडी ३२ हजार ५२९ मत पाएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका प्रेमचन्द्र दाहालले २२ हजार ३८९ मत पाए।

०७:२४

पाँचथरको प्रदेशसभा ‘ख’मा वाम गठवन्धनको तर्फबाट माओवादीका उम्मेदवार इन्द्रवहादुर आङ्वो १६ हजार ९०८ मत प्राप्त गरी विजयी भएका छन्। उनले लोकतान्त्रिक गठबन्धनबाट नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार सुरेन्द्रकुमार दाहाललाई ४ हजार ७९१ मतान्तरले पराजित गरे। दाहालले कूल १२ हजार ११७ मत प्राप्त गरे।

०७:२०

सप्तरीको प्रतिनिधिसभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नं. १ मा संघीय समाजवादी फोरम नेपालका डा.सूर्यनारायण यादव २१ हजार ७१२ मतसहित विजयी। उनका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी नेकपा (माओवादी केन्द्र) का अशोक कुमार मण्डलले १८ हजार २२५ मत प्राप्त गरेका छन्।

०७:२०

मकवानपुर क्षेत्र नम्बर १ बाट वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार कृष्णप्रसाद दाहाल ४० हजार ६३० मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनले राप्रपा अध्यक्ष कमल थापालाई पराजित गरे। लोकतान्त्रिक गठबन्धनबाट उम्मेदवार बनेका थापाले ३४ हजार ५५८ मत पाए।

०७:२०

सप्तरी क्षेत्र नम्बर २ बाट प्रतिनिधिसभामा विजयी भएका संघीय समाजवादी फोरम नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव।

०७:१७

कपिलवस्तु ३ को प्रदेशसभा 'ख' मा कांग्रेसका वीरेन्द्रकुमार कनौडिया ६ हजार ६७९ मत ल्याएर विजयी। 

०७:१५

कपिलवस्तु १ 

माओवादी- चक्रपाणी खनाल, २२,८७३

कांग्रेस- दीपकुमार उपाध्याय, २०,४७४

०७:१५

अर्घाखाँचीमा टोपबहादुरको अग्रता
टाेपबहादुर रायमाझी, माओवादी केन्द्र- ६,९४४
रामबहादुर बिसी, कांग्रेस ४,०२७

०७:१४

झापा क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनिधिसभा

राप्रपा- राजेन्द्र लिङ्देन- ३५,८९२

कांग्रेस- कृष्णप्रसाद सिटौला- २४,९०१

०७:००

बाँके क्षेत्र नम्बर २ बाट संघीय समाजवादी फोरमका मोहम्मद इस्तियाक राई २१ हजार ५५७ मत पाएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी सूर्य चिह्न लिएर उम्मेदवारी दिएका पशुपति दयाल मिश्राले १५ हजार ९५१ मत पाए।

०६:५७

सुर्खेत क्षेत्र नम्बर १ बाट एमालेका ध्रुबकुमार शाही ३६ हजार ७५९ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका पूर्णबहादुर खड्काले ३३ हजार ३७७ मत पाए।

०६:५५

दैलेख क्षेत्र नम्बर २ बाट एमालेका राजबहादुर बुढा क्षेत्री २३ हजार ३२३ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका शिवराज जोशीले १६ हजार ६३४ मत पाए।

०६:५२

रुपन्देही क्षेत्र नम्बर ५ बाट कांग्रेसका भरतकुमार शाह ३३ हजार ८८ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी माओवादीका डिलाराम आचार्यले २० हजार ४३८ मत पाए।

०६:५१

रुपन्देही क्षेत्र नम्बर ३ बाट वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार घनश्याम भुसाल ३२ हजार ८६६ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी लोकतान्त्रिक गठबन्धनका राप्रपा उम्मेदवार दीपक बोहराले २७ हजार ४२२ मत पाए।

०६:४९

रुपन्देही क्षेत्र नम्बर २ बाट नेकपा एमालेका विष्णु पौडेल ४४ हजार ९ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका युवराज गिरीले २१ हजार ९४६ मत ल्याए।

०६:४४

गुल्मी क्षेत्र नम्बर १ मा नेकपा एमालेका प्रदीप ज्ञवाली ३७ हजार ८१४ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका चन्द्र भण्डारीले ३० हजार २५६ मत पाए।

०६:४४

उदयरपुर क्षेत्र नम्बर २ बाट वाम गठबन्धनका माओवादी उम्मेदवार सुरेशकुमार राई २२ हजार ५५१ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका नारायणबहादुर कार्कीले १५ हजार ४५५ मत पाए।

०६:४४
_clearLast_
०६:४३
_clearLast_
०६:४३

गुल्मी क्षेत्र नम्बर १ मा नेकपा एमालेका प्रदीप ज्ञवाली ३७ हजार ८१४ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका चन्द्र भण्डारीले ३० हजार २५६ मत पाए।

०६:४०

उदयरपुर क्षेत्र नम्बर १ बाट वाम गठबन्धनका माओवादी उम्मेदवार सुरेशकुमार राई २२ हजार ५५१ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका नारायणबहादुर कार्कीले १५ हजार ४५५ मत पाए। 

०६:३६

राैतहट क्षेत्र नं ३ मा करिब ५८०० मतले वाम गठबन्धन अगाडि

प्रभु साह, माओवादी- २०,१३९
सुनिल यादव, कांग्रेस- १४,४००
अाेमप्रकाश जयसवाल, राजपा- १०,९३३

०६:३४

झापा क्षेत्र नम्बर ४ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार एलपी साँवा ४३ हजार ५१५ ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटत प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका देउमान थेवेले २६ हजार ८२२ मत प्राप्त गरेको थाहा संवाददाता पार्थ मण्डलले जनाएका छन्।

०६:३४
_clearLast_
०६:३३

झापा क्षेत्र नम्बर ४ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार एलपी साँवा ४३ हजार ५१५ ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटत प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका देउमान थेवेले २६ हजार ८२२ मत प्राप्त गरे।

०६:३०

रौतहट क्षेत्र नम्बर २ मा नेपाली कांग्रेसका मोहम्मद अफताफ आलम १८ हजार ८३३ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी संघीय समाजवादी फोरमका किरणकुमार साहले १६ हजार ८६५ मत पाए।

०६:२८

पाल्पा क्षेत्र नम्बर २ मा प्रतिनिधिसभा सदस्यमा वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार सोमप्रसाद पाण्डे ३४ हजार ८९९ मत प्राप्त गरी विजयी भएका छन्। उनका प्रतिद्वन्दी कांग्रेसका हरिप्रसाद नेपालले २४ हजार ५५४ मत पाएको थाहा संवाददाता मिलन विकले जनाएका छन्।

०६:२७

खोटाङबाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा एमालेका विशाल भट्टराई चुनिएका छन्। उनले ३६ हजार ३२९ मत पाउँदा निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसकी सरस्वती बजिमयले २२ हजार ४३२ मत पाइन्।

०६:१७

सप्तरीको प्रतिनिधिसभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र नं. ३ मा राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालका चन्द्रकान्त चौधरी २२ हजार ५८४ मतसहित विजयी भएका छन्। उनका निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति दिनेशकुमार यादवले १९ हजार ४०१ मत प्राप्त गरेको थाहा संवाददाता मणिलाल विश्वकर्माले जनाएका छन्।

२३:५१

झापा क्षेत्र नम्बर ५ प्रतिनिधिसभा

एमाले – केपी शर्मा ओली ३१२६८

कांग्रेस – डा. खगेन्द्रपाण्डव अधिकारी १६९३८

२३:५०

झापा क्षेत्र नम्बर ४ प्रतिनिधिसभातर्फ

एमाले –एलपी सावाँ (लिम्बु) ३५९६६

कांग्रेस – देउकुमार थेवे २२१९५

२३:५०

इलाम क्षेत्र नं २ प्रतिनिधि सभा

सुवासचन्द्र नेम्वाङ : २९०४४

केशव थापा : २०८४५ मतान्तर।: ८१९९

२३:३०

पाल्पा २

एमाले सोमप्रसाद पाण्डे : २९५५३

कांग्रेस हरिप्रसाद नेपाल : १८८५६

२३:२९

पाल्पा २ को प्रदेशसभा ख मा नेकपा माओवादी केन्द्रका तुलाराम घर्तीमगर १६ हजार चार सय २२ मतसहित विजयी भएका छन्। उनका प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका रामबहादुर कार्कीले ११ हजार चार सय ९६ मत प्राप्त गरेका छन्। 

२३:२७

कास्की ३ को ख मा युवा संघ नेपालका अध्यक्ष राजीव पहाडी प्रदेशसभा सदस्यमा निर्वाचित। उनले १६१६७ मत ल्याए भने प्रतिद्वन्द्वी सिकन्दर गुरुङले १०८७६ मत पाएका छन्।

२३:२६
_clearLast_
२३:२५

कास्की ३ को क मा युवा संघ नेपालका अध्यक्ष राजीव पहाडी प्रदेशसभा सदस्यमा निर्वाचित। उनले १६१६७ मत ल्याए भने प्रतिद्वन्द्वी सिकेन्द्र गुरुङले १०८७६ मत पाएका छन्।

२३:१८

तनहुँ २ (गनिएको ४८७००) 

एमाले केदार सिग्देल २३९०४

कांग्रेस शंकर भण्डारी २०६७५

२३:१३

मोरङ क्षेत्र नम्बर ३ प्रदेशसभा (क)

सूयर्मा राज राई (कांग्रेस) ९७४५

गीता तिम्सिना (माओवादी) ९३२०

२३:१२

तनहुँ २ प्रदेश सभा १

काङ्ग्रेस प्रदीप पौडेल ९९५९  

माओवादी केन्द्र आशा कोइराला १०४६८

२२:५९

कास्की क्षेत्र ३ मा एमालेका जगतबहादुर विश्वकर्मा ३२६९० मतसहित निर्वाचित। निकटतम प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका शुक्रराज शर्माले २४१६४ मत पाए।

२२:५७

झापा क्षेत्र नम्बर २ प्रतिनिधिसभा

एमाले – पवित्रा निरौला खरेल २४६६८

कांग्रेस– उद्धव थापा १८४४८

प्रदेशसभा (क)

एमाले –एकराज कार्की १२७१३

कांग्रेस – लक्ष्मण खड्का ७९२७

प्रदेशसभा (ख)

एमाले – बृख प्रधान १०५६९

कांग्रेस – खड्गप्रसाद प्रसाई ७८७८

२२:५६

संखुवासभा मा बाम गठबन्धन अगाडि (गणना भएको मत २४९२७) 

एमाले राजेन्द्र गाेैतम ११९७७

कांग्रेस दिपक खड्का १११७१

प्रदेश सभा १ नम्बर क्षेत्र

माओवादी केन्द्र  पुर्ण प्रसाद राई ८९५६

नेपाली काग्रेस  टंक प्रसाद राई ७९८७

२२:५२

तनहुँ प्रतिनिधि सभा १

कृष्ण कुमार श्रेष्ठ एमाले २१७७१

रामचन्द्र पाैडेल कांग्रेस १७६९१

तनहुँ प्रतिनिधि सभा क्षेत्र न.२

एमाले केदार सिग्देल:-२३०८४

कांग्रेस शंकर भण्डारी:-१९६०६

२२:४७

प्रतिनिधिसभा सदस्यमा भोजपुरबाट नेकपा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार सुदन किराँती ३४ हजार ३९४ मत ल्याई विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार उमेशजंग रायमाझीले २१ हजार ६९६ मत प्राप्त गरे। 

२२:४४

धनुषा क्षेत्र न १

मातृका यादव माओवादी केन्द्र ५१३२

फोरम दिपक कार्की ३३८३

कांग्रेस ३१६०

२२:४२

डडेल्धुरा प्रतिनिधि सभा

शेरबहादुर देउवा, कांग्रेस – १८५४५

खगराज भट्ट, माओवादी केन्द्र - ११३१६

२२:१९

रौतहट क्षेत्र नं. १ प्रतिनिधि सभाको सदस्यमा राजपाका उमेदवार अनिल झा विजयी भएका छन्। झाले २१ हजार ८५ मत प्राप्त गरे भने  प्रतिद्धन्दी नेपाली कांग्रेसका उमेदवार कृष्णा यादवले १५ हजार ४ सय ८४ मत प्राप्त गरेका थिए। 

२२:१५

ललितपुर क्षेत्र नं १ मा नेकपा (एमाले) का उम्मेदवार पूर्वप्रहरी नायव महानिरीक्षक नवराज सिलवाल प्रतिनिधिसभा सदस्यमा विजयी भएका छन्। सिलवालले २६ हजार ९५१ मत र निकटतम प्रतिष्पर्धी नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार उदय शमशेर राणाले २० हजार ७२९ मत पाए। 

२२:१३

धनकुटा प्रतिनिधि सभामा एमालेका राजेन्द्रकुमार राई ३७३३३ मतसहित विजयी। दोस्रो स्थानमा रहेका राप्रपा प्रजातान्त्रिकका सुनिलबहादुर थापाले २६८७४ मत पाए। 

२२:०८

संखुवासभा मा वाम गठबन्धन अगाडि 

गणना भएको मत २४९२७

एमाले राजेन्द्र गाेैतम ११९७७

कांग्रेस दीपक खड्का १११७१

२२:०४

गोरखा १ मा नेकपा माओवादी केन्द्रका हरि अधिकारी विजयी 

हरि अधिकारी २९८६० 

चीनकाजी श्रेष्ठ कांग्रेस २६६४३ 

२२:०२

सिरहाको ४ को प्रदेशसभा १ मा वामगठबन्धनबाट माओवादी केन्द्रका दिलिपकुमार साह विजयी। साहले १११२१ र निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी राजपाका रामकुमार मण्डलले ९९८३ मत प्राप्त गरेका छन्।

२१:५५

झापा क्षेत्र नम्बर १ 

माओवादी सुरेन्द्र कार्की २४३००

कांग्रेस विश्वप्रकाश शर्मा २२९२३

प्रदेशसभा (क)

श्रीप्रसाद मैनाली १०९५४

काङ्ग्रेस केशवराज पान्डे ८६६९

प्रदेशसभा (ख)

एमाले गाेपाल बुढाथाेकी १३०८८

काग्रेस अशाेक पाेखरेल ७१९२

२१:५३

कपिलवस्तुको मत अपडेट

क्षेत्र नम्बर १ 

चक्रपाणि खनाल माओवादी केन्द्र १६६५८

दीपकुमार उपाध्याय कांग्रेस १५१२२

क्षेत्र नम्बर २ 

वृजेशकुमार गुप्ता एमाले २३०००

सुरेन्द्रराज आचार्य कांग्रेस २११७४

क्षेत्र नम्बर ३ 

अभिषेकप्रताप साह १२२१२

ईश्वरदयाल मिश्र एमाले १०४१७

२१:४९

मोरङ क्षेत्र नं. ६ (२) मा नेपाली कांग्रेसका केदार कार्की ११ हजार २ सय ९८ मत ल्याएर विजयी । निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका रमेश पोखरेल ८ हजार १ सय २० मतका साथ दोस्रो स्थानमा।

२१:४५

सुनसरी क्षेत्र नम्बर १

एमाले जयकुमार राई १७३३०

संघीय समाजवादी फोरम अशोक राई ८४४६

२१:४४

सुर्खेत प्रतिनिधिसभा २

सुर्य =१२२२० नवराज रावत

रुख=८९४३ हृदयराम थानी अ

ग्रता =३२७७

२१:४०

सुर्खेतको प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नम्बर १ को ताजा मत परिणाम

वाम गठवन्धन-२५६९४

नेपाली कांग्रेस-२३३५८

मत अन्तर २३३६

२१:३९

डडेल्धुरा प्रतिनिधि सभा तर्फ

शेरबहादुर देउवा, कांग्रेस – १७३२५

खगराज भट्ट, माओवादी केन्द्र - १०४३४

२१:३९

बाके क्षेत्र नम्बर २ मा प्रदेश ख मा  संघीय समाजवादी फोरम नेपालका विजयबहादुर यादव ११५७५ मतका साथ विजयी

२१:३४

धनुषाको क्षेत्र न ३ ख को प्रदेशसभामा राजपाका परमेश्वर साह विजयी भएका छन्। उनले १५२९३ मत पाएका छन्। 

२१:३३

कास्की प्रतिनिधि सभा १ मा 

एमाले २७१९८

कांग्रेस १७३४६

कास्की प्रतिनिधि ३ मा

एमाले २८४७३

कांग्रेस २०६६१

२१:३०

झापा क्षेत्र नम्बर ३ प्रदेशसभा (क)

एमाले– वसन्त बानिया ११४२३

काँग्रेस –भुमि राजवशी ८८०५

प्रदेशसभा (ख)

एमाले–पुर्ण सिह राजवशी १११९०

काँग्रेस – भगिरथ पाेद्दार ८०४८

२१:२९

राैतहटकाे क्षेत्र नं ३ मा वाम गठबन्धन अगाडि

माओवादी प्रभु साह १३१३३

कांग्रेस सुनिल यादव ९१२६

राजपा अाेम प्रकाश जयसवाल ७६२२

क्षेत्र नं ४ मा

नेका देवप्रसाद तिमल्सिना १४३७२

वाम गठबन्धन एमाले डा. वंशीधर मिश्र १२३२७

राजपा कन्थमणि जयसवाल ३८९८

२०:२१
_clearLast_
२०:२१

 सल्यान प्रतिनिधिसभामा वाम गठबन्धनको अग्रता
 टेक बहादुर बस्‍नेत, माओवादी केन्द्र: १३ हजार ७०४
 राजेन्द्रबहादुर शाह, नेपाली कांग्रेस:  ७ हजार ८९२

२०:१७

डोटीमा प्रमे आलेको अग्रता कायमै
प्रेमबहादुर आले मगर -११३२६
वीरबहादुर बलायर-१०४६८

२०:१५
_clearLast_
१९:५९

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ गच्‍छेदारको अग्रता

बिजय गच्छदार कांग्रेस ११८७१

 भगवती चौधरी एमाले ९३५०

१९:५८

भाेजपुर प्रतिनिधि सभा तर्फ किराँतीको अग्रता कायमै
सुदन किराँती (माओवादी) ३०९४१
उमेसजंग रायमाझि (कांग्रेस) १८३३५

१९:५३

प्रतिनिधिसभा ताजा अपडेट
एमाले राजेन्द्र राई २८७६८
राप्रपा प्रजातान्त्रिक सुनिलबहादुर थापा २०१२९

१९:४९

गुल्मी १

प्रदिप ज्ञवाली  एमाले २२४५४

चन्द्र भण्डारी कांग्रेस १४९४७ 

गुल्मी २

गोकर्ण विष्ट एमाले ३००५१

चन्द्र केसी कांग्रेस १७७५६

१९:४७

गोरखा क्षेत्र नं. २ प्रतिनिधिसभा सदस्यमा डा. बाबुराम भट्टराई निर्वाचित भएका छन्। ३१८०७ मत ल्याए भने उनका प्रतिद्वन्द्वी माओवादी केन्द्रका नेता नारायणकाजी श्रेष्ठले २४९३३ मत मात्र ल्याए। 

१९:४५

कास्की १ को क मा माओवादी केन्द्रका दीपक कोइराला १८७२७ मत ल्याएर विजयी। उनका प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका जीवन परियार १५०८१ मत ल्याएर पराजित

१९:३४

दाङ क्षेत्र नम्बर २ बाट कृष्णबहादुर महरा ३९९५९ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका राजु खनालले २६०३६ मत पाएका छन्। महराले खनालभन्दा १३ हजार  ९ सय २३ मत ल्याएका हुन्।

१९:३३

कपिलवस्तु १ 
माओवादी केन्द्र चक्रपाणि खनाल १५५४२ 
कांग्रेस दीपकुमार उपाध्याय १३९८८ 
कपिलवस्तु २  
एमाले वृजेशकुमार गुप्ता २१८०५ 
नेपाली कांग्रेस सुरेन्द्रराज आचार्य १९२९४

१९:३२
_clearLast_
१९:३२

दाङ क्षेत्र नम्बर २ बाट कृष्णबहादुर महरा ३९०५९ मत ल्याएर विजयी। प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका राजु खनालले २६०३६ मत प्राप्त गरेका छन्।

१९:३२
_clearLast_
१९:३२
_clearLast_
१९:३०

कपिलवस्तु १ 

माओवादी केन्द्र चक्रपाणि खनाल १५५४२

कांग्रेस दीपकुमार उपाध्याय १३९८८

कपिलवस्तु २ 

एमाले वृजेशकुमार गुप्ता २१८०५

नेपाली कांग्रेस सुरेन्द्रराज आचार्य १९२९४

१९:२८

दाङ क्षेत्र नम्बर २ बाट कृष्णबहादुर महरा ३९९०५९ मत ल्याएर विजयी। प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका राजु खनालले २६०३६ मत प्राप्त गरेका छन्।

१९:२४

प्युठान प्रतिनिधि सभामा २५९३३ मत गणना हुँदा 

राष्ट्रिय जनमोर्चा दुर्गा  पाैडेल १३०४२ 

नेपाली कांग्रेस डा गोविन्द पाेखरेल १०१८६ 

१९:०८

इलाम क्षेत्र नं १ 
झलनाथ खनाल : २०२४६
भुपेन्द्र कट्टेल : १११५७
मतान्तर : ९०९९

इलाम क्षेत्र नं १ काे क
खिनु लङवा : १०००० एमाले 
देवेन्द्र राई : ५०८६ कांग्रेस 
मतान्तर : ४९१४

इलाम क्षेत्र नं १ काे ख 
काजीमान कागते : ११२३३ एमाले
दुर्गा बराल : ६३९४ कांग्रेस 
मतान्तर ४८३९

प्रतिनिधि सभा इलाम क्षेत्र नं २ 
सुवासचन्द्र नेम्वाङ : २२२३९
केशब थापा : १६२२८
मतान्तर: ६०११

क्षेत्र नं २ काे (क)
राम राना : ११६१३ एमाले
डम्बर खडका : ९६३० कांग्रेस 
मतान्तर : २०७३

१९:०१

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर २ को प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता एवम् पूर्व प्रधानमन्त्री माधव नेपाल निर्वाचित भएका छन्। नेता नेपालले २७ हजार ३ सय ६६ मत ल्याए भने नेपाली कांग्रेसका दीपक कुईकेलले १४ हजार ९ सय २ मत ल्याए। 

१८:५९

कास्की क्षेत्र नम्बर १ को क मा एमालेको मनबहादुर गुरुङ निर्वाचित उनले १७२४९ मत ल्याएङ्का छन्। कांग्रेसका कृष्णबहादुर केसीले १३ हजार १०२ मत ल्याएका छन्।

१८:५९
_clearLast_
१८:५८

कास्की क्षेत्र नम्बर ३ को क मा एमालेको मनबहादुर गुरुङ निर्वाचित उनले १७२४९ मत ल्याएङ्का छन्। कांग्रेसका कृष्णबहादुर केसीले १३ हजार १०२ मत ल्याएका छन्। 

१८:५७

दाङ निर्वाचन क्षेत्र नं. १ प्रतिनिधिसभा
एमाले मेटमणि चौधरी १३२२४
नेपाली कांग्रेस सुशीला चौधरी ७९९१
प्रदेशसभा १(क)
वाम गठबन्धन ईन्द्रजित थारु १०७७२
नेपाली कांग्रेस प्रदीप थापा ६२०९
प्रदेशसभा १(ख)
वाम गठबन्धनका रेवतीरमण शर्मा १३८२६
नेपाली कांग्रेस जानकीलाल वस्नेत ९१९२

१८:५४

झापा क्षेत्र नम्बर १
वाम गठबन्धन (माओवादी)– सुरेन्द्रकुमार कार्की २१६८४
नेपाली कांग्रेस – विश्वप्रकाश शर्मा २०५२३
प्रदेशसभा (क)
एमाले– श्रीप्रसाद मैनाली १००८८
काँग्रेस –केशवराज पाण्डे ७७४५
प्रदेशसभा (ख)
एमाले–गोपालबहादुर बुढाथोकी ११८६१
काँग्रेस – अशोककुमार पोखरेल ६६७७

१८:४१

चितवन क्षेत्र नं ३ मा नेकपा (माओवादी केन्द्र) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालको अग्रता कायमै रहेको छ। शनिबार साँझ ५ बजेसम्म १० हजार ३९४ मत गणना गर्दा दाहालले ६१२५ मत र राप्रपाका विक्रम पाण्डेले ३५४० मत प्राप्त गरेका छन्। 

१८:३९

उदयपुरकाे प्रतिनिधसभा २ प्रदेससभा  क मा स्वतन्त्र उम्मेद्वार नेकपा माअाेवादी केन्द्रका नारायणबहादुर बुर्जा मगर विजयी भएका छन्। उनले नेपाली कांग्रेसका भेषबहादुर मगरलाई ३ हजार ९ सय ७८ मतान्तरले पराजित गरेका हुन्। नारायणबहादुर बुर्जामगरले ९ हजार ९ सय १२ मत ल्याउन सफल भएका छन् भने पराजित भेषबहादुरले ५ हजार ९ सय ३४ मत पाएका छन्। 

१८:३७

गुल्मी १ 

एमाले प्रदीप ज्ञवाली –१९३५२ 

कांग्रेस चन्द्र भण्डारी १४२३३   

गुल्मी २

गोकर्ण विष्ट एमाले २७६७५

कांग्रेस चन्द्र केसी १६४१३

१८:३५

बाँके प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नं. ३ को पछिल्लो अपडेट
जम्मा गणना भएको मतः ३६३९४ 
नन्दलाल रोकाय (एमाले)– १८३९७
बाद साह कुर्मी (नेका)–१४०५८

१८:२९

पर्सा प्रतिनिधि सभा ४ को १०५०७ गणना हुँदा
राजपा लक्ष्मण लाल कर्ण ५२५६
काग्रेस रमेश रिजाल २९८६
माओवादी उर्मिला अर्याल ९२७ 

१८:२९

पर्सा क्षेत्र नम्बर ३ मा 
फोरम नेपालका हरिनारायण रौनियार ३२६५ 
नेपाली कांग्रेसका सुरेन्द्र चौधरी २९६५
एमालेका राजकुमार गुप्ता २७८५

१८:२८

पर्सा क्षेत्र नं २
खसेको मत ५२ हजार, १२८६५ मत गन्दा 
नेपाली कांग्रेस अजय चौरसिया ४८५७
फोरम नेपाल बिमल श्रीवास्तव ४०८१
माओवादी केन्द्र मोहम्मद सलिम मन्सुर २२६०

१८:२८

पर्सा क्षेत्र नं १ प्रतिनिधिसभा सदस्य 
फोरम नेपाल प्रदीप यादव ८६२५ 
नेपाली काँग्रेस अनिल रुंगटा ६६०१ 

नेकपा एमाले विचारी यादव २७६७

१८:१८

भक्तपुर क्षेत्र नं १ प्रतिनीधिसभामा  नेमकिपाको अग्रता
नेमकिपा प्रेम सुवाल  ७४९८
कांग्रेस बाबुराजा जोशी ६५७३
वामगठबन्धन मिलन सुवाल ६२६७
 

१८:१७

भक्तपुर क्षेत्र नं १  प्रदेश सभा १
एमाले हरिशरण लामिछाने ५४०८
कांग्रेस जीवन खत्री ३६६३
नेमकिपा नीरज लवजु ७४०

१८:१५

भक्तपुर निर्वाचन क्षेत्र नं २ 

महेश बस्नेत, एमाले २७९१६

दमननाथ ढुड़्गाना, कांग्रेस १४८१८

अनुराधा थापामगर, नेमकिपा 2961

जम्मा ६४८४५ मत खसेकोमा हालसम्म ४९५३६ मत गणना भएको छ। 

१८:१३

धनकुटा प्रदेश सभा ख मा एमालेका इन्दमणि पराजुली २० हजार ६५२ मत ल्याएर विजयी भए। निकटतम प्रतिद्वन्द्वी संघीय समाजवादी फोरमका अर्जुन थापाले ८२३१ मत प्राप्त गरे।

१८:०८

पाल्पा क्षेत्र नम्बर १ मा पनि वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै
दलबहादुर राना (एमाले) : १४५५३
विजयराज घिमिरे (कांग्रेस) : ६४९६

१८:०८

सिरहाको ३ को प्रदेशसभा १ मा माओवादी केन्द्रका रामकुमार यादव विजयी, औपचारिक घोषणा हुन बाँकी। यादवले ११८६५ र निकटतम् प्रतिद्वन्द्वी संघीय समाजवादी फोरम नेपालका मनोजकुमार सिंहले १०९३३ मत प्राप्त गरेका छन्।

१८:०७

पर्वत प्रतिनिधिसभा

एमाले पदम गिरी  २३११०
कांग्रेस अर्जुनप्रसाद जाेशी- १६३२३ 
 

१८:०५

झापा क्षेत्र नम्बर–३ मा ४३५३७ मत गणना हुँदा
राप्रपा (राजेन्द्र लिङ्देन)– २३६९५
कांग्रेस (कृष्णप्रसाद सिटौला)– १५९३६
खसेको मत– ८२९२४
मतदाता संख्या– ११४५८६

१८:०१

पाँचथर प्रदेशसभाको मत अपडेट

प्रदेशसभा क

एमाले गणेशकुमार काङमाङ ४९५२

कांग्रेस नरेन्द्रकुमार केरुङ ३२७१

प्रदेशसभा ख

ईन्द्रबहादुर आङ्बो माओवादी ४४४५

कांग्रेस सुरेन्द्रकुमार दाहाल ३३०७

१७:५६

सिरहा मतगणना अपडेट
प्रतिनिधिसभा : १ 
प्रदिप गिरी (नेका)        ७०५४
गंगाप्रसाद यादव (एमाले)    ५६३८
राजलाल यादव (संसफोरम)   २४२५

प्रतिनिधिसभा : २
शत्रुधनप्रसाद सिंह (सं.सफोरम)     ५७५८
रामचन्द्र यादव (नेका)       ५००४
सुरेशचन्द्र दास (माओवादी केन्द्र)     ४२२५

प्रतिनिधिसभा : ३

लिलानाथ श्रेष्ठ (एमाले)       १२०४०
अशेश्वर यादव  (सं.सफोरम)   १०८१०    
अमर रेग्मी (नेका)           ३६५३

प्रतिनिधिसभा : ४
अजयशंकर नायक (माओवादी केन्द्र)७३३४
राजकिशोर यादव (राजपा)     ६४७७
मोख्तार अहमद (नेका)     १६०८

१७:५६

दाङ प्रतिनिधिसभा २

माओवादी केन्द्र कृष्णबहादुर महरा ३०,८८६

कांग्रेस राजु खनाल २०,५९२

१७:५५

राैतहटकाे ताजा अपडेट क्षेत्र नं. १ 

अनिल झा, राजपा १८०६२ 

कृष्ण यादव, ने.का. १२७७६ 

रौतहट  २

अफताब आलम, नेपाली कांग्रेस १३५४८

किरण साह, समाजवादी फोरम १०७०८ 

रौतहट ३ 

प्रभु साह, माओवादी केन्द्र ८९१३

जितेन्द्र यादव, नेपाली कांग्रेस ६७५३ 

रौतहट ४

देवप्रसाद तिमल्सिना, नेपाली कांग्रेस १०३२६ 

वंशीधर मिश्र, एमाले ८६६४

१७:५३

कपिलवस्तु १

चक्रपाणि खनाल १३२३०

दीपकुमार उपाध्याय ११८८३

कपिलवस्तु २

वृजेशकुमार गुप्ता २०३१०

कांग्रेस सुरेन्द्रराज आचार्य १८०५९

कपिलवस्तु ३

कांग्रेस अभिषेकप्रताप शाह १११६८

वाम गठबन्धन ईश्वरदयाल मिश्र ९४५५

१७:५०

सप्तरीको मतगणना अपडेट 

प्रतिनिधिसभा : १ 
डा.सूर्यनारायण यादव (सं.सफोरम)  १४७२२
अशोककुमार मण्डल (माओवादी केन्द्र)१०४६२
रामदेव साह तेली (नेका)          ९५०६

प्रतिनिधिसभा : ३
चन्द्रकान्त चौधरी (राजपा) १७०२२
दिनेशकुमार यादव (नेका)  १५७६८
ताराकान्त चौधरी (एमाले) ७४८८

प्रतिनिधिसभा : ४
तेजुलाल चौधरी (नेका)  ५९३८
मृगेन्द्रसिंह यादव (राजपा) ३९१४
मो.इस्लाम (एमाले) ३४७८

प्रतिनिधिसभा २ मा फोरम नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव निर्वाचित भएका छन्।

१७:४१

भक्तपुर क्षेत्र नं १ प्रतिनिधिसभामा नेमकिपाको अग्रता

नेमकिपा प्रेम सुवाल ७४९८

कांग्रेस बाबुराजा जोशी ६५७३

वाम गठबन्धन मिलन सुवाल ६२६७

१७:३७

डोटी प्रतिनिधिसभामा

वाम गठबन्धन प्रेमबहादुर आलेमगर १०१७३

कांग्रेस वीरबहादुर बलायरले ९०५५

१७:२७

सप्तरी २ मा संघीय समाजवादी फोरमका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव २१६२० मतसहित विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी माओवादी केन्द्रका उमेश यादवले ११५८० मत पाएका छन्।

१७:२५

भोजपुर प्रतिनिधि सभा तर्फ 
सुदन किराँती २५८९२
उमेसजंग रायमाझि १५२२८

१७:२५

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २ र ४ मा कांग्रेसको अग्रता कायमै
कांग्रेस ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीले ११९४९ 
एमाले रमेश क्षेष्ठ ९२३० 

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २ 
कांग्रेस सीताराम मेहेता १०५७७
माओवादी केन्द्र डम्बर सुबेदी हिमाल ९३४६

१७:२४

डडेल्धुराको प्रदेशसभा ‘ख’ 
कांग्रेस-कर्णबहादुर मल्ल– १०४३७
एमाले डा. तारा जोशी- ९३९५

१७:२२

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ६ मा कांग्रेसका भीमसेनदास प्रधान १६ हजार ७८५ मत ल्याएर विजयी। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी माओवादीका झक्कुप्रसाद सुवेदीले १५ हजार ४८५ मत पाए

१७:२०

झापा क्षेत्र नम्बर–३ प्रदेशसभा (क) तर्फको अपडेट
एमाले (वसन्त बानिया)– १०२४५
कांग्रेस (भूमी राजवंशी)– ८१०३

१७:१३

बाँके क्षेत्र नम्बर २

मोहम्मद इस्तियाक राई - संघीय समाजवादी फोरम – १५५६७

पशुपति दयाल मिश्र - वामगठबन्धन (एमाले) – ११०९६

ओम प्रकाश आजाद - लोकतान्त्रिक गठबन्धन (राप्रपा) – ९६३०

१७:११

 

धनकुटाको मतगणना अपडेट

 वाम गठबन्धन-एमाले- राजेन्द्र राई– २५३०७

लोकतान्त्रिक गठबन्धन -राप्रपा प्रजातान्त्रिक- सुनिलबहादुर थापा– १६४४३

१७:१०

प्युठान प्रदेशसभा 

प्रदेशसभा 'क' (गनिएको मत १८,९१४)

वामगठवन्धनका - हरि रिजाल - १०,९८५

कांग्रेस - टेकप्रसाद भण्डारी - ६,४७७

प्रदेशसभा 'ख' (गनिएको मत १९,७००) 

वामगठबन्धन - कृष्णध्वज खडका - १२,११०

कांग्रेस - अमर प्र.भण्डारी - ६,३७६ 

१७:०९

लमजुङको प्रतिनिधिसभा सदस्य पदमा नेकपा माओवादी केन्द्रका उम्मेद्धार देव प्रसाद गुरुङ फराकिलो मत अन्तरले विजयी भएका छन्। उनी ८ हजार  सय ४ सय ३४ मतान्तरले विजयी भएका हुन्। उनले ३९ हजार ४ सय ६८ मत प्राप्त गरेका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रसका दिलबहादुर घर्तीले ३१ हजार ३४ मत प्राप्त गरे। 

१७:०५

प्युठान प्रतिनिधिसभा (गनिएको मत २२,०९२)

वामगठवन्धन - दुर्गा पाैडेल - ११,५१२

कांग्रेस - गाेविन्द्रराज पाेख्रेल - ८,५६४ 

१६:५६

सुर्खेत क्षेत्र नम्बर १ 

वामगठबन्धन - धुर्ब कुमार शाही -२२०६५

नेपाली कांग्रेस - पुर्ण बहादुर खड्का -१९३७१

१६:५३

लमजुङ प्रदेशसभा क्षेत्र नम्बर २ मा वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार पृथ्वी सुब्बा गुरुङ २३ हजार ८८ मत ल्याएर विजयी भएका छन्। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका कृष्णप्रसाद कोइरालाले १५ हजार १०२ मत पाए।

१६:५१

डडेल्धुराको प्रदेशसभा ‘ख’ मतपरिणाम

लोकतान्त्रिक गठबन्धन (कांग्रेस) - कर्णबहादुर मल्ल– ९९१३ 

वामगठबन्धन (एमाले) - डा. तारा जोशी- ८९७९

१६:५१

सल्यान प्रतिनिधि सभा सदस्य 
टेक बहादुर बस्नेत माओवादी केन्द्र १०, ६२९
राजेन्द्र बहादुर शाह नेपाली काँग्रेस ६,०१२
उमाकान्त शर्मा स्वतन्त्र ७०५
 

१६:५०

प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचान क्षेत्र न ख 
प्रकाश ज्वाला एमाले ४,८१६
डिल्लीराज रेग्मी  नेपाली काँग्रेस २,५३२
राजेन्द्रवीर राय राप्रपा १,३५०
 

१६:५०

डडेल्धुरामा देउवा अगाडि

शेरबहादुर देउवा- कांग्रेस -१५६४२

खगराज भट्ट- वामगठबन्धन - ९४२४

१६:५०

सल्यान प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचन क्षेत्र न क 
गुलाबजंग शाह एमाले ४,५९७
भीम प्रकाश शर्मा स्वतन्त्र २,५५४
एकराज डाँगी नेपाली काँग्रेस २,४६७
 

१६:५०

डडेल्धुराको प्रदेशसभा ‘क’ मतपरिणाम

वामगठबन्धन (एमाले)-पठानसिंह बोहोरा - १२१३१

लोकतान्त्रिक गठबन्धन (कांग्रेस)-रघुवर भट्ट - ९५९५

१६:४९

दाङ क्षेत्र नम्बर १ प्रदेशसभा 'ख' मतपरिणाम

रेवतिरमण शर्मा - एमाले - १५५५६

जानकिलाल बस्नेत - काग्रेस - १०१८५

१६:४८

सल्यान प्रतिनिधि सभा सदस्य 
टेकबहादुर बस्नेत माओवादी केन्द्र ९, ६५७
राजेन्द्र बहादुर शाह नेपाली काँग्रेस ५,३३२
उमाकान्त शर्मा स्वतन्त्र ७०५
 

१६:४७

इलाम क्षेत्र नं १ मा ७४२४ मत सहित झलनाथ अगाडि

झलनाथ खनाल - एमाले - १६७४६

भुपेन्द्र कट्टेल - कांग्रेस - ९३२२

१६:४६

कास्की क्षेत्र नम्बर २ प्रतिनिधिसभामा रवीन्द्र अधिकारी विजयी भएका छन्।  उनले २७२०७ मत ल्याएका छन् भने प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका देवराज चालिसेले १८६६१ मत ल्याएका छन्।

१६:४४

गुल्मी प्रतिनिधिसभा मतपरिणाम

गुल्मी क्षेत्र नम्बर १ 

प्रदिप ज्ञवाली - एमाले – १८१९४ 

चन्द्र भण्डारी - कांग्रेस - १३७९१ 

गुल्मी क्षेत्र नम्बर २

गोकर्ण बिष्ट - एमाले - २२१७७

चन्द्र केसी - कांग्रेस - १२३०७ 

१६:४४

भक्तपुर क्षेत्र नं १  प्रदेश सभा १
एमाले हरिशरण लामिछाने ४२८०
कांग्रेस जीवन खत्री ३००४
नेमकिपा नीरज लवजु ४४९

१६:४४

भक्तपुर क्षेत्र नं १ प्रतिनिधिसभामा  नेमकिपाको अग्रता
नेमकिपा प्रेम सुवाल  ७२४९
कांग्रेस बाबुराजा जोशी ६४६८
वामगठबन्धन मिलन सुवाल ६००९
 

१६:४०

सुर्खेत क्षेत्र नम्बर १ मा वामगठबन्धन अगाडि

वामगठबन्धन - धुर्बकुमार शाही - २२०६५

नेपाली कांग्रेस - पुर्ण बहादुर खड्का - १९३७१

१६:३९

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ६ मा भिमसेन अगाडि

भिमसेन दास प्रधान - नेपाली कांग्रेस - १६७८५

झक्कु प्रसाद सुवेदी - माओवादी केन्द्र - १५४८५ 

१६:३७

कैलाली क्षेत्र नम्बर ५ (गणना जम्मा मत ३२४८२)

नारदमुनि राना - एमाले - १२८२३

डा. आरजु राणा - कांग्रेस - ११७१९

१६:३५

झापा क्षेत्र नम्बर १प्रदेशसभा मतपरिणाम

प्रदेशसभा (क) 

एमाले– श्रीप्रसाद मैनाली - ९०३६

काँग्रेस – केशवराज पाण्डे - ६९६१ , 

प्रदेशसभा (ख)

एमाले–गोपालबहादुर बुढाथोकी - १०५११

काँग्रेस – अशोककुमार पोखरेल - ६०६०

१६:३२

दाङ क्षेत्र नम्बर ३, प्रदेशसभा 'ख' मतपरिणाम

उत्तर कुमार ओलि - एमाले - १७०८६

बुद्धि राम भण्डारी - कांग्रेस - ११९३८

१६:३१

दाङ क्षेत्र नम्बर ३, प्रदेशसभा 'क' मतपरिणाम

डिल्ली चौधरी - कांग्रेस - १०१८२

जगप्रसाद शर्मा  - माओवादी - ९३६०

१६:२९

पर्वत मतपरिणाम 

एमाले - पदम गिरी - २१५४७

कांग्रेस - अर्जुनप्रसाद जोसी - १५०३८

१६:२७

पाँचथरको प्रदेशसभा  मतपरिणाम

'क'

गणेशकुमार काम्वाङ – एमाले – २३६४

नरेन्द्रकुमार केरुङ–कांग्रेस–१५६३

'ख'

इन्द्रवहादुर आङ्वो–माओवादी–२१२३

सुरेन्द्रकुमार दाहाल–कांग्रेस–१६२३

१६:१८

उदयपुर क्षेत्र नम्बर १ मतपरिणाम

कांग्रेस -  डा. नारायण खड्का - ८३५३

वामगठबन्धन - मन्जु चाैधरी - ८२२४

१६:१६

डडेल्धुराको प्रदेशसभा ‘ख’ मतपरिणाम

लोकतान्त्रिक गठबन्धन - कांग्रेस - कर्णबहादुर मल्ल – ९६४५

वामगठबन्धन - एमाले - डा. तारा जोशी - ८५९४

१६:१५

अछाम क्षेत्र नम्बर २ मा वामगठबन्धन अगाडि

यज्ञ बोगटी - एमाले - ४९९५

पुस्प शाह - काग्रेस - ४०६०

१६:१३

अछाम क्षेत्र नम्बर १ मतपरिणाम 

भिम रावाल - एमाले - ६४१३

भरत स्वार - कांग्रेस - ५१४०

१६:१२

इलाम क्षेत्र नं २ प्रदेश सभा 'क' मतपरिणाम

एमाले- राम राना-९७६७

कांग्रेस - डम्बर खड्का-८५८८

१६:११

गोरखा २ प्रदेश 'क' मा नयाँ शक्तिका हरिशण आचार्य विजयी

१६:१०

 

पाल्पा क्षेत्र नं १ मतपरिणाम 

एमाले - दलबहादुर राना - १२७१३

कांग्रेस - विजय घिमिरे - ५११०

१५:५७

काठमाडौैं क्षेत्र ७ वाम गठबन्धन दोब्बरले अगाडि

एमाले, रामवीर मानन्धर- १२,३९२

राप्रपा, विक्रम थापा- ६,८७६

१५:५७

तनहुँ क्षेत्र न.२ मतपरिणाम

केदार सिग्देल - एमाले - १७९४४

शंकर भण्डारी- कांग्रेस - १४८०४

१५:५६

तनहुँ क्षेत्र नम्बर १ मतपरिणाम, पौडेल अझै पछाडी  

कृष्ण कुमार श्रेष्ठ - एमाले - १९३७५

रामचन्द्र पाैडेल - काग्रेस - १५३५० 

१५:५५

दाङ १ प्रतिनिधिसभा

एमाले, मेटमणि चौधरी- ९,८३२

कांग्रेस, सुशीला चौधरी- ६,०३१

१५:५३

इलाम क्षेत्र १, प्रदेशसभा 'क' मतपरिणाम

एमाले - खिनु लिम्बू - ८३५३

काग्रेस - देवेन्द्र राइ - ४४४२

१५:५२

दाङ क्षेत्र नम्बर २ मा महरा ९ हजारले अगाडि

कृष्णबहादुर महरा - २७,७१०

राजु खनाल - १८,२८७ 

१५:४८

भोजपुरको प्रदेश सभा 'क'मा नेकपा एमालेका राजेन्द्र कुमार राई १९ हजार २९७ मतले विजयी भएका छन्। उनको निकटतम प्रतिद्वन्द्वी संघिय समाजवादि फोरम नेपालका अजम्वर राई काङमाङले ११ हजार ५४१ मत प्राप्त गरेका छन्। उनको प्रतिद्वन्द्वी काङ्माङ्गलाइ सात हजार ५६ मतले पछि पार्दै राई विजयी हासिल गरेका हुन्।

१५:४५

पाल्पा क्षेत्र न. १

एमाले, दलबहादुर राना : १२,७१३

कांग्रेस, विजयराज घिमिरे : ५,११०

१५:४३

पाल्पा क्षेत्र न. २ मा वामगठबन्धनको अग्रता 

एमाले - सोमप्रसाद पाण्डे - १९७९३

कांग्रेस - हरिप्रसाद नेपाल - ११९२४

 

१५:३८

डडेल्धुराको प्रदेशसभा ‘क’ मतपरिणाम

वाम गठबन्धन (एमाले) - पठानसिंह बोहोरा - ११००७

लोकतान्त्रिक गठबन्धन (कांग्रेस) - रघुवर भट्ट - ८०४५

१५:३७

डोटी प्रतिनिधिसभा

एमाले, प्रेमबहादुर आले मगर - ८,६४९ 

कांग्रेस, वीरबहादुर बलायर-  ६,९२१

१५:३७

कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर १ मा

माओवादी केन्द्र चक्रपाणि खनाल ११६६६

दीपकुमार उपाध्याय १०६९७

१५:३७

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २ कांग्रेसको अग्रता कायमै

कांग्रेस - सिताराम मेहेता - ९४४०

माओवादी केन्द्रका - डम्बर सुबेदी हिमाल - ८२६२

१५:३४

गोरखा २ प्रतिनिधिसभा

-५२, ५६५ मत गणना भइसक्दा

बाबुराम भट्टराई- २७,२२३

नारायणकाजी श्रेष्ठ- २२,३२३

१५:३३

कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३

कांग्रेस, अभिषेकप्रताप शाह- १०,१३०

एमाले, इश्वरदयाल मिश्र- ८,०८६

१५:३२

कपिलवस्तु २

एमाले, वृजेशकुमार गुप्ता- १७,०८७

कांग्रेस, सुरेन्द्रराज आचार्य- १५,३३०

१५:३१

इलाम क्षेत्र नं १ प्रदेश 'ख' मतपरिणाम

काजीमान कागते - एमाले - ९७४८

दुर्गा बराल - कांग्रेस - ५५३५

१५:३०

झापा क्षेत्र नम्बर १ प्रतिनिधिसभा

माओवादी, सुरेन्द्रकुमार कार्की– १९,१७०

कांग्रेस, विश्वप्रकाश शर्मा– १८,१४१

१५:२९

भक्तपुर क्षेत्र नं १मा नेमकिपाको अग्रता

नेमकिपा - प्रेम सुवाल - ७२४९

कांग्रेस - बाबुराजा जोशी - ६४६८

वामगठबन्धन - मिलन सुवाल - ६००९

१५:२८

प्यूठान मतपरिणाम (मतगणना २०००२)

दुर्गा पौडेल - गिलास - १०१०४

डा.गोविन्दराज पोख्रेल - रुख - ७६८४

१५:२६

गुल्मी २ प्रतिनिधिसभा

गोकर्ण विष्ट, एमाले- २०,२८३

चन्द्र केसी, कांग्रेस- १०,१२६

१५:२६

डडेल्धुरामा देउवा अगाडि 

शेरबहादुर देउवा - कांग्रेस - १४७२४

खगराज भट्ट - वामगठबन्धन - ८८६२

१५:२५

रोल्पामा दोब्बर मतसहित वर्षमान पुन अगाडि

माओबादी केन्द्र - वर्षमान पुन - २४७१४

नेपाली कांग्रेस - अमरसिंह पुन - १२५७१

 

१५:२४

झापा क्षेत्र नम्बर–३

राप्रपा, राजेन्द्र लिङ्देन– २१,८६६

कांग्रेस, कृष्णप्रसाद सिटौला– १३,०३३

१५:१२

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ मतपरिणाम

एमाले - इश्वर पाेखरेल - ६९७८

प्रकाशशरण महत - कांग्रेस - ३८७०

बिवेकशिल साझा - १२८०

१५:१०

तनहु क्षेत्र न.२ मतपिणाम  

केदार सिग्देल - एमाले - १६९०४

शंकर भण्डारी - काँग्रेस - १३५६६

१५:०७

धनकुटा मतपरिणाम (जम्मा गणना ३९५३९)

वामगठबन्धन -एमाले - राजेन्द्र राई – २२२७९

लोकतान्त्रिक गठबन्धन - राप्रपा प्रजातान्त्रिक - सुनिलबहादुर थापा – १४०६० 

१५:०६

झापा क्षेत्र नम्बर १ प्रदेशसभा 'क' 

एमाले– श्रीप्रसाद मैनाली - ८१२८

काँग्रेस –केशवराज पाण्डे - ६११५

१५:०४

गुल्मी निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ को प्रदेशसभा 'ख' मा माओवादीका दिनेश पन्थी विजयी। उनले १७ हजार ६०१ मत प्राप्त गर्दा प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका छन्दबहादुर पहराई  मगरले ९ हजार ५६४ मत प्राप्त गरे।

१५:००

इलाम क्षेत्र नम्बर २ मा वाम गठबन्धन अगाडि

सुवासचन्द्र नेम्वाङ १६,३१३

केशव थापा ११,६९८

१४:५२

गुल्मी २ मा १० हजार मत सहित एमाले अगाडि

गोकर्ण बिष्ट - एमाले-१९४९६

चन्द्र केसी - कांग्रेस - ९५४७

१४:४९

मोरङ क्षेत्र नम्बर ५ मा माओवादीका शिवकुमार मण्डल विजयी भएका छन्। उनले २२ हजार ९४५ मत प्राप्त गरे भने उनका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका अमृत अर्यालले १९ हजार १५३ मत प्राप्त गरे। 

१४:४९

गुल्मी १ मा एमाले अगाडि

प्रदिप ज्ञवाली -एमाले – १५४८५

चन्द्र भण्डारी - कांग्रेस - १२०९२ 

१४:४६

पर्वतको मतपरिणाम  

पदम गिरी - एमाले - २०,०१५

अर्जुनप्रसाद जोशी - काँग्रेस - १३,४१२

१४:४६

कालिकोटबाट प्रतिनिधसभा सदस्यमा माओवादी केन्द्रका दुर्गबहादुर रावत निर्वाचित भएका छन्। उनले २१ हजार १११ मत प्राप्त गरेका छन् भने उनका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका भुपेन्द्रजंग शाहीले १६ हजार २८३ मत ल्याएका छन्।

१४:४४

राैतहट क्षेत्र नं ४मा काँग्रेसको अग्रता

काँग्रेस - देब प्रसाद तिमल्सिना - ८८८१

एमाले - डाक्टर बंशिधर मिश्र - ७६२९

राजपा - कन्थमणी जयसवाल - २०५१

१४:४३

झापा क्षेत्र नम्बर–४

एमाले, एलपी सावाँ लिम्बू– २४,०५७

कांग्रेस, देउमान थेवे– १५,१०२

१४:४३

झापा क्षेत्र नम्बर ५ मा १० हजार मतले केपी अगाडि‍

एमाले - केपी शर्मा ओली – १८२३५

कांग्रेस - डा. खगेन्द्र अधिकारी– ८६५१

१४:४२

दाङ २

कृष्णबहादुर महरा- २४,५७७

राजु खनाल- १५,८७९

१४:४२

कास्की निर्वाचन क्षेत्र २ को प्रदेशसभा 'ख'मा नेपाली कांग्रेसका विन्दुकुमार थापा १० हजार ६२६ मत ल्याएर विजयी। उनका प्रतिस्पर्धी माओवादी उम्मेदवार राजकाजी गुरुङको ९ हजार ९२४ मत आएको छ।

१४:४१

तनहुँ क्षेत्र नम्बर १ मा वामगठबन्धन अगाडि  

कृष्ण कुमार श्रेष्ठ - एमाले - १७३८८

रामचन्द्र पाैडेल - काँग्रेस - १३९१८

१४:३६

झापा क्षेत्र नम्बर १

माओवादी, सुरेन्द्रकुमार कार्की- १६,०५७

कांग्रेस, विश्वप्रकाश शर्मा- १५,२३३

१४:३५

भक्तपुर निर्वाचन क्षेत्र २

महेश बस्नेत- २२४६५

दमननाथ ढुड़्गाना- ११४९५

अनुराधा थापामगर- १८२७

१४:३४

उदयपुर क्षेत्र नम्बर १

काँग्रेस - डा. नारायण खड्का - ७२८७

वामगठबन्धन - मन्जु चाैधरी - ७१५८

१४:३२

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ४मा कांग्रेस अगाडि

कांग्रेस - ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की - १००९५

एमाले - रमेश श्रेष्ठ - ७८६८

१४:३१

इलाम क्षेत्र २ मा वामगठबन्धन अगाडि

माअाेवादी - धिरेन्द्र शर्मा रमण - ६८१५

कांग्रेस - खगेन्द्र देवान - ४११३ 

१४:२९

संखुवासभा मतपरिणाम 
वामगठबन्धन - एमाले - राजेन्द्र गौतम - ७०९८ 

काँग्रेस - दिपक खड्का - ६६५६

 

१४:२७

अछाम प्रतिनिधिसभा

यज्ञ बोगटि ( एमाले): ४४३८

पुस्प शाह ( काङ्ग्रेस): ४२७८

१४:२७

बाँके क्षेत्र नं. २ (३८८३३)

मोहम्मद इस्तियाक राई - संघीय समाजवादी फोरम – १४२४३

पशुपति दयाल मिश्र - वामगठबन्धन - एमाले – ९६४१

ओम प्रसाद आजाद - लोकतान्त्रिक गठबन्धन - राप्रपा - ८८०७ 

१४:२४

दाङ क्षेत्र नम्बर ३ मतपरिणाम 
हिराचन्द्र केसी - एमाले - १५६०५
दिपक गिरी - काँग्रेस - १२०२७

१४:२४

प्यूठान प्रतिनिधिसभा

दुर्गा पौडेल (राजमो)- ८,८८३

गोविन्दराज पोख्रेल (कांग्रेस)- ६,६४२

१४:२४

दाङ क्षेत्र नम्बर २मा वामगठबन्धन अगाडि

कृष्णबहादुर महरा - माअोवादी - २१५४७

राजु खनाल - काँग्रेस - १३५८३ 

१४:२२

दाङ क्षेत्र नम्बर १ मतपरिणाम 

मेटमणी चेोधरी - एमाले - ८१७७

सुशीला चेोधरी - काँग्रेस - ४४९०

१४:२१

संखुवासभा प्रतिनिधिसभा

एमाले, राजेन्द्र गौतम- ७,०९८

नेपाली कांग्रेस, दिपक खड्का- ६,६५६ 

१४:२०

सिराह क्षेत्र नम्बर २ मतपरिणाम

शत्रुधन प्रसाद सिंह - फोरम - ५२०३

रामचन्द्र यादव - नेपाली काँग्रेस - ४७५३

सुरेशचन्द्र दास - माओवादी - ३६६६

१४:१७

उदयपुर क्षेत्र नम्बर २मा वामगठबन्धनको अग्रता कायम 

वामगठबन्धन - सुरेशकुमार राई - ६९६८

काँग्रेका - नारायणबहादुर कार्कि - ४६१४

१४:१४

रसुवामा समानुपातिकको मतगणना  हालसम्मको नतिजा 
प्रतिनिधि सभा 
काङ्ग्रेस: 1631
एमाले : 1374
माओवादी : 91
 नयाँ शक्ति : 449
 प्रदेश सभा तर्फ 
 काङ्ग्रेस : 1240
 एमाले : 1192
 माओवादी : 112
 नयाँ शक्ति : 512

१४:१२

सुनसरी क्षेत्र नम्बर १ मा वामगठबन्धन अगाडि

एमाले - जयकुमार राई - १२८३७

संघीय समाजवादी फोरम - अशोक राई - ५७७७

 

१४:११

गुल्मी प्रदेशसभा 'क'मा एमालेका खड्ग केसी बिजयी

१४:०७

डोटीमा वामगठबन्धनको अग्रता 
एमाले - प्रेमबहादुर आलेमगर - ८६४९  
काँग्रेस - बिरबहादुर बलायर - ६९२१

१४:०५

बाँके, ३ (मतगणना ३०२६२) 
नन्दलाल रोकाय एमाले १५७५२
बादशाह कुर्मी काँग्रेस :११७२२

१४:०५

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ मतपरिणाम
एमाले - भगवती चौधरी - ८५८८ 
कांग्रेस - बिजय गच्छदार - ६५२१

१४:०३

भोजपुरमा वामगठबन्धन अगाडि
माओबादी केन्द्र - सुदन किराती - २२४७५
नेपाली कांग्रेस - उमेशजङ रायमाझी - १३३९६

१४:०१

भक्तपुर क्षेत्र नं १ मा नेमकिपाको अग्रता
नेमकिपा - प्रेम सुवाल -  ४९१९
कांग्रेस - बाबुराजा जोशी  - ४६५६
वामगठबन्धन - मिलन सुवाल - ४४१४

१३:५९

डडेल्धुरामा ६ हजार मतले देउवा अगाडि 
शेरबहादुर देउवा - काँग्रेस - १३१८२
खगराज भट्ट - माओवादी - ७७४४

१३:५६

रौतहट क्षेत्र नं ३ मा प्रभु साह २१०० मताअन्तरले अगाडि 
बामगठबन्धन उमेदवार - प्रभु शाह - ७५१३
काँग्रेस - सुनिल यादब - ५४१५
राजपा - ओम प्रकाश जयसवाल - ४६७२

१३:५४

इलाम क्षेत्र नं १ मतपरिणाम 
झलनाथ खनाल - एमाले १३१७६
भुपेन्द्र कट्टेल - काँग्रेस - ७५९४

१३:५३

प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नं. २
मोहम्मद इस्तियाक राई (संघीय समाजवादी फोरम)–१२६२३
पशुपति दयाल मिश्र एमाले)–७९०६
ओमप्रसाद आजाद राप्रपा)–७४०६

प्रदेश सभा २ (क)
विजयबहादुर यादव संघीय समाजवादी फोरम–४०१९
निरन्जन सिंह सिजापती नेपाली काँग्रेस–१७४२

प्रदेश सभा २ (ख)
सुरेन्द्र बहादुर हमाल कांग्रेस ६६५४
दुर्गेश गुप्ता (संघीय समाजवादी फोरम) ५५८०
विजय गुप्ता (एमाले)३८९९

१३:५१

बाँके प्रतिनिधि सभा क्षेत्र नं. १

महेश्वर गहतराज (अथक) माओवादी केन्द्र–७६११
माधवराम खत्री नेपाली कांग्रेस ६६३०

प्रदेश सभा १ (क)
नमुना केसी माओवादी केन्द्र–७१९७
शरद चन्द्र बर्मा नेपाली कांग्रेस)–५२१०

१३:४५

जाजरकोटबाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा निर्वाचित माओवादी नेता शक्तिबहादुर बस्नेत विजय जुलुसमा सहभागी हुँदै।

१३:४०

झापा क्षेत्र नम्बर– ३

राप्रपा, राजेन्द्र लिङ्देन– १८,१८२

कांग्रेस, कृष्णप्रसाद सिटौला– १२,४८३

१३:३९

सिरहा ४ मा माओवादी केन्द्र अगाडि 

माओवादी अजयशंकर नायक ६९०९ 
राजपा राजकिशोर यादव 
५८८६ कांग्रेस मोख्तार अहमद १७०५

१३:३८
_clearLast_
१३:३८

सिरहा ४ मा माओवादी केन्द्र अगाडि 

माओवादी अजयशंकर नायब ६९०९

राजपा राजकिशोर यादव ५८८६

कांग्रेस मोख्तार अहमद १७०५

१३:३७

संखुवासभा प्रतिनिधिसभा

एमाले, राजेन्द्र गौतम- ७,०९८

नेपाली कांग्रेस, दिपक खड्का- ६,६५६

१३:३६

कालिकोटको मत गणना अन्तिम चरणमा

माओवादी दुर्गवहादुर रावत १९३९३

कांग्रेस भुपेन्द्रजंग शाही १४५२४

१३:३५

संखुवासभा प्रतिनिधिसभा

नेपाली काङ्ग्रेस दीपक खड्का ६६५६

एमाले राजेन्द्र गौतम ७०९८

१३:३५

भोजपुर प्रतिनिधिसभा

माओवादी, सुदन किराती- २१,५१७

कांग्रेस, उमेशजंग रायमाझी- १२,८५५

१३:३४

ललितपुर क्षेत्र नम्बर १ को मत अपडेट

एमाले नवराज सिलवाल १६६२२ 

कांग्रेस उदयशम्शेर राणा १२९४७
 

१३:३२

दाङ प्रदेशसभा १(१)

ईन्द्रजित थारु ८९७८

प्रदिप थापा ५३२३

अन्तर ३६५५

१३:३०

ललितपुर क्षेत्र नम्बर ३ को मत अपडेट

एमाले नवराज सिलवाल १६६२२ 

कांग्रेस उदयशम्शेर राणा १२९४७

१३:२९

प्युठान प्रदेश सभा क्षेत्र नं. १ (१४५०८ मतगणना हुँदा)

हरिप्रसाद रिजाल (सूर्य) : ७८१९

टेकप्रसाद भण्डारी (रुख) : ५४२४ 

प्रदेश सभा क्षेत्र नं. २ (१३५२६ मतगणना हुँदा)

कृष्णध्वज खड्का (गोलाकार भित्रको हसिँया हथौडा) : ७५६८

अमरप्रसाद भण्डारी (रुख) : ४५४६ 

१३:२८

प्यूठान प्रतिनिधि सभा (१६२७१ मत गणना हुँदा)

दुर्गा पौडेल (गिलास) : ८२४९

डा.गोविन्दराज पोख्रेल (रुख) : ६२६०

१३:२६

रुपन्देही क्षेत्र नं २ बाट प्रतिनिधि सभामा 
एमाले (विष्णु पौडेल ) २०१०४
काङ्ग्रेस (युवराज गिरी) ८८७१

१३:२५

रुपन्देही क्षेत्र नं. ३ प्रतिनिधिसभा
एमाले घनश्याम भुसाल, १३९८९
राप्रपा प्रजातान्त्रिक दीपक बोहरा, १२००८
फोरम नेपाल महेन्द्र यादब, ७६०६
गणना भएको मत : ३८९०९
जम्मा खसेको मत: ८४१६२

१३:२३

बैतडीबाट  प्रतिनिधीसभा सदस्यमा एमालेका दामोदर भण्डारी ३९ हजार ५ सय २४ मत ल्याएर विजयी। उनका निकटतम् प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका नरबहादुर चन्दले ११ हजार २ सय ३३ मत प्राप्त गरे।

१३:२२

सुनसरी क्षेत्र नम्बर २ प्रतिनिधिसभा तर्फ 
कांग्रेस सीताराम मेहेता ७१७४
माओवादी केन्द्रका डम्बर सुबेदी हिमाल ६०९३

१३:२१

पर्सा क्षेत्र नं ४ को ८२८४ गणना हुँदा

राजपा नेपाल लक्ष्मणलाल कर्ण ४५२३
नेपाली काँग्रेस रमेश रिजाल १७८३
माओवादी केन्द्र उर्मिला अर्याल ८४९

१३:२१

पर्सा क्षेत्र नं ३ मा ८६१५ गणना हुँदा

फोरम नेपाल हरिनारायण रौनियार २२९४
नेपाली कांग्रेस सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी २३०६
नेकपा एमाले राजकुमार गुप्ता २०३०
नेपाल संघीय समाजवादी राजकुमार यादव ६९५

१३:१९

पर्सा क्षेत्र नं २ प्रतिनिधि सभा (७५६७ मतगणना हुँदा) 
नेपाली कांग्रेस अजय चौरसिया ३०११
फोरम नेपाल विमल श्रीवास्तव १९६७
माओवादी मोहम्मद सलिम मन्सुर १८०७

१३:१८

पर्वत प्रतिनिधिसभा 

एमाले, पदम गिरी- १६,७३८

कांग्रेस, अर्जुनप्रसाद जाेशी- ११,७०८

१३:१७

पर्सा क्षेत्र न १ को १५२७३ गणना हुँदा 
फोरम प्रदीप यादव ७०१४
काग्रेस अनिल रुगटा ५६६६
एमाले विचारी यादव १९६६

१३:१४

प्रतिनिधि सभा ३ काे मत अपडेट

एमाले रवीन्द्र अधिकारी १८८८७

नेपाली कांग्रेस देवराज चालिसे १३७०३

१३:१०

पर्सा निर्वाचन क्षेत्र नं १ मा फोरमको मतान्तर बढ्दै (१५२७३ मत गणना हुँदा)  
फोरम नेपालका प्रदीप यादव   ७०१४
नेपाली कांग्रेसका अनिल रुगटा ५६६६
एमालेका विचारी यादव    १९६६

१३:०६

वाम गठबन्धनका शक्ति वस्नेत विजयी

शक्तिबहादुर बस्नेत ३२२८१

राजीवविक्रम शाह २३२७९

१३:०२

झापा क्षेत्र नम्बर ४ को पछिल्लो मतपरिणाम (३८८३० मत गणना हुँदा)
एमाले (एलपी सावाँ लिम्बू)– २१४४०
कांग्रेस (देउमान थेवे)– १३६४९

१३:०१

पाल्पा क्षेत्र न. १ प्रतिनिधि सभा अपडेट
काङ्ग्रेस विजयराज घिमिरे  : ३६२२
एमाले दलबहादुर राना :९७९२

१२:५९

संखुवासभामा वाम गठबन्धन अगाडि

राजेन्द्र गौतम एमाले ६३४०

दीपक खड्का कांग्रेस ५९००

१२:५८

पर्सा क्षेत्र नं ४ को ८२८४ गणना हुँदा 
राजपा नेपाल लक्ष्मणलाल कर्ण ४५२३
नेपाली काँग्रेस रमेश रिजाल १७८३
माओवादी केन्द्र उर्मिला अर्याल ८४९

१२:५८

पर्सा क्षेत्र नं ३ को ८६१५ गणना हुँदा

नेपाली कांग्रेस सुरेन्द्र प्रसाद चौधरी २३०६

फोरम नेपाल हरिनारायण रौनियार २२९४
नेकपा एमाले राजकुमार गुप्ता २०३०
नेपाल संघिय समाजवादी राजकुमार यादव ६९५

१२:५५

पर्सा क्षेत्र नं २ प्रतिनिधिसभा (७५६७ मत गणना हुँदा) 
नेपाली कांग्रेस अजय चौरसिया ३०११
फोरम नेपाल विमल श्रीवास्तव १९६७
माओवादी मोहम्मद सलिम मन्सुर १८०७

१२:५३

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ मा नेपाली कांग्रेसले मतगणना बहिष्कार गरेको छ। मतगणनाका क्रममा निर्वाचन अधिकृतको हस्ताक्षर नमिलेको भन्दै विवाद सिर्जना भएको थियो। यो क्षेत्रमा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेल र कांग्रेसका डा. प्रकाशशरण महत प्रतिस्पर्धामा छन्।

१२:४९

कपिलवस्तु १ मा वाम गठबन्धन अगाडि

वाम गठबन्धनबाट चक्रपाणि खनाल १०५५६

नेपाली कांग्रेस दीपकुमार उपाध्याय ९४६१

१२:४८

पर्सा प्रतिनिधि सभा ४

राजपा लक्ष्मण लाल कर्ण ४५२३

काग्रेस रमेश रिजाल १७८३

माओवादी उर्मिला अर्याल ८४९

१२:४५

डडेल्धुरा प्रतिनिधिसभा

शेरबहादुर देउवा १०,९६०

खगराज भट्ट ६,०५६८

१२:४५

काठमाडौं २

माधवकुमार नेपाल - १९,१८०

दिपक कुँइकेल - १०,७५९

सूर्यराज आचार्य - ५,६६८

१२:४४

रौतहट प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर ३

प्रभु साह, माओवादी - ५,७८२

सुनिलकुमार यादव, कांग्रेस-  ४,३९९

ओमप्रकाश जयसवाल, राजपा- ३,५१०

१२:४२

कालिकोट प्रतिनिधिसभा सदस्य

माओवादी, दुर्गबहादुर रावत- १७,९१६

कांग्रेस, भुपेन्द्रजंग शाही - १३,४५ 

१२:३९

जाजरकोटमा वाम गठबन्धन अग्रता 

शक्ति बस्नेत- ३०,१७६

राजिवविक्रम शाह- २१,६०१

१२:३५

गुल्मी २ प्रतिनिधिसभा

गोकर्ण विष्ट, एमाले- १७,१८८

चन्द्र केसी, कांग्रेस - ८,३९४

१२:३४

 

गुल्मी १ प्रतिनिधिसभा

प्रदीप ज्ञवाली, एमाले – १३,६४९

चन्द्र भण्डारी, कांग्रेस - ९९७१

 

१२:३३

प्यूठान प्रतिनिधिसभा

दुर्गा पौडेल (जनमोर्चा) : ७,५८९

डा.गोविन्दराज पोख्रेल (कांग्रेस) : ५,८०९

१२:३०

काठमाडौं ७ मा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै

एमाले, रामवीर मानन्धर - ९०००

राप्रपा, विक्रमबहादुर थापा - ४९८५

१२:२८

मोरङ क्षेत्र नम्बर ४ मा माओवादी केन्द्र विजयी

अमनलाल मोदी ३३५२९

महेश आचार्य २६८००

१२:१८

१२ बजेसम्मको मतगणना अनुसार तनहुँ १ मा  

वाम गठबन्धनका कृष्णकुमार श्रेष्ठ १५८२४

काङ्ग्रेस रामचन्द्र पौडेल १२६६४

१२:०५

दाङमा बाम गठबन्धनले अर्का खाता खोल्यो 
क्षेत्र नं. २ ख प्रदेशमा अमरबहादुर डाँगी एमाले २१, ४५० बिजयी 
भरतबहादुर न्यौपाने कांग्रेस १३१९०
८२६० मतको अन्तरले विजयी 

१२:०५

काठमाडौं २

एमाले १९१८०

कांग्रेस १०७५९

विवेकशील ५६६८

११:५८

डडेल्धुरा प्रतिनिधि सभा 

शेरबहादुर देउवा, कांग्रेस – १००८४

खगराज भट्ट, माओवादी केन्द्र - ६०८०

प्रदेश सभा (क)

पठान सिंह बोहरा, एमाले – ८८८९

रघुवर भट्ट, कांग्रेस – ५८२८

प्रदेश सभा (ख)

कर्णबहादुर मल्ल, कांग्रेस – ७३३१

डा. तारा जोशी, एमाले – ६१५८

११:५४

इलाम क्षेत्र २ (प्रतिनिधिसभा)

एमाले (सुवासचन्द्र नेम्बाङ) १३०५७

काङ्ग्रेस (केशव थापा) ९१७१

इलाम २ प्रदेशसभा (२)

माओवादी (धिरेन शर्मा रमन) ५६१३ 

नेपाली काङ्ग्रेस (खगेन्द्र देवान) ३७०१

११:५२

झापा क्षेत्र नम्बर १ काे अपडेट

माओवादी सुरेन्द्रकुमार कार्की १४७७४

नेपाली कांग्रेस – विश्वप्रकाश शर्मा १३९४९

प्रदेशसभा (क)

एमाले– श्रीप्रसाद मैनाली ६२८६

कांग्रेस –केशवराज पाण्डे ४७५६

प्रदेशसभा (ख)

एमाले–गोपालबहादुर बुढाथोकी ८०६८

कांग्रेस – अशोककुमार पोखरेल ४७२१

११:५१

प्युठानकाे प्रतिनिधिसभा तर्फ अपडेट

राष्ट्रिय जनमोर्चा दुर्गा पाैडेल ७१५९ 

कांग्रेस डा. गाेविन्द पाेख्रेल ५५३३

मतान्तर:१६२६

११:५०

विवाद भएपछि काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ मा दलका एक/एक जना प्रतिनिधिमात्र राखेर मत गणना सुरु भएको छ।

११:४८

धनुषाको क्षेत्र नं. ३ राजपा अगाडि

राजपा नेपाल, राजेन्द्र महतो १५८९४

नेपाली कांग्रेस, विमलेन्द्र निधि १४२५३

११:४६

गोरखा २ प्रतिनिधिसभा

बाबुराम भट्टराई २५८७३

नारायणकाजी श्रेष्ठ २१२७७

कुल मतगणना ५००४६

अब करिब १० हजार मत गन्न बाँकी

मत अन्तर ४५९६

११:४०

कपिलवस्तु प्रतिनिधिसभा ३

कांग्रेस, अभिषेक शाह - ७९३९

फोरम नेपाल, मंगलप्रसाद गुप्त - ५६४९

एमाल, ईश्वरदयाल मिश्र - ५५८८

११:४०

कपिलवस्तु प्रतिनिधिसभा २

एमाले, वृजेशकुमार गुप्ता - १४, ०७२

कांग्रेस, सुरेन्द्रराज आचार्य - १२,०६७

११:२५

दाङ क्षेत्र नम्बर २

कृष्णबहादुर महरा, माओवादी- १८,५२६

राजु खनाल, कांग्रेस- ११,४१५

११:२३

डडेल्धुरा प्रतिनिधिसभा देउवाको अग्रता ४ हजार 

शेरबहादुर देउवा- १०,०८४

खगराज भट्ट- ६,०८०

११:२१

रौतहट प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर ३

प्रभु साह, माओवादी - ५,७८२

सुनिलकुमार यादव, कांग्रेस-  ४,३९९

ओमप्रकाश जयसवाल, राजपा- ३,५१०

११:१८

रौतहट प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर ४

देवप्रसाद तिमलसिना, कांग्रेस- ६,०३५

डा. बंशिधर मिश्र, एमाले- ५,१७६

कन्थमणी जयसवाल, राजपा- १,४३०

११:१७

रौतहट प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर २

 अफताब आलम, कांग्रेस- ९,२४४

किरण साह, संसफो- ७,५८५

सत्य नारायण भगत, एमाले- ३९१०

११:१७

रौतहट प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर १

अनिल झा, राजपा- १२,०७८

कृष्णा यादव, कांग्रेस- ८,५६२

११:१२

बाँके प्रदेशसभा १ (क) मा वाम गठबन्धनबाट माअाेवादी केन्द्रका इन्द्रप्रसाद खरेल विजयी। खरेलले१६ हजार ६७५ मत ल्याए। उनका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका चन्तराम थारुले १४ हजार ९८१ मत प्राप्त गरे।

११:०९

धनुषाको क्षेत्र नम्बर ४

कांग्रेस, महेन्द्र यादव- ३,७६७

फोरम नेपाल, महाजन यादव- ३,६१०

एमाले, रघुवीर महासेठ- २,८७१

११:०७

प्युठान प्रतिनिधिसभामा वाम गठबन्धन अगाडि

दुर्गा पौडेल- ६,८४६

डा.गोविन्द पोख्रेल- ५,१९५

 

११:०३

झापा क्षेत्र नम्बर ५ प्रतिनिधिसभा

केपी शर्मा ओली- १४,६८५

डा. खगेन्द्रपाण्डव अधिकारी- ६,३९१

११:०१

बर्दिया क्षेत्र नम्बर २
सन्तकुमार थारु, माओवादी- 19,810
गोपाल दहित, कांग्रेस- 15,976

११:००

बर्दिया क्षेत्र नम्बर १
वामदेव गौतम, एमाले- 11,407
सञ्जयकुमार गौतम, कांग्रेस- 9,971

११:००

मोरङ ४ प्रतिनिधिसभा सदस्यमा वाम गठबन्धनको अग्रता:

माओवादी, अमनलाल मोदी- २८,१६२

कांग्रेस, महेश आचार्य- २३,६८९

१०:५७

अछाम प्रतिनिधिसभा १ मा भीम रावलको अग्रता

भीम रावल, एमाले- ४,०७८

भरत स्वाँर, कांग्रेस- ३,७७७

१०:५४

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ को मतगणना स्थगित। निर्वाचन अधिकृतको ४ प्रकारको हस्ताक्षर हुनुपर्नेमा ५ प्रकारको भेटिएपछि विवाद भएको हो।

१०:५१

तनहुँ क्षेत्र नम्बर २

एमाले, केदार सिग्देल- १२,१९१

कांग्रेस, शंकर भण्डारी- ११,१०४

 

१०:५०

तनहुँ प्रतिनिधिसभा सदस्य क्षेत्र नम्बर १ मा पौडेल २ हजार मतले पछाडि:

एमाले, कृष्णकुमार श्रेष्ठ 'किसान'- १२,२७३

कांग्रेस, रामचन्द्र पौडेल- १०,३२६

 

१०:४६

काठमाडौं क्षेत्र नम्बर १० मा नेपाली कांग्रेसका राजन केसीले २४ हजार १९० मत ल्याएर विजय हासिल गरेका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी माओवादीका हितमान शाक्यले २१ हजार ९०७ मत प्राप्त गरे।

१०:४३

काठमाडौं २

एमाले, माधवकुमार नेपाल- १५,५४६

कांग्रेस, दिपक कुँइकेल- ८४२७

विवेकशील, सूर्यराज आचार्य- ४९३०

१०:४१

सप्तरी प्रतिनिधिसभा २

उपेन्द्र यादव (सं.सफोरम) १३,४४४

उमेशकुमार यादव (माओवादी) ७,९८२

जयप्रकाश ठाकुर (स्वतन्त्र) ५,८५१

सकलदेव सुतिहार (कांग्रेस) १,२५२

१०:३३

सिरहा ४

अजयशंकर नायक (माओवादी) ५,३४९

राजकिशोर यादव (राजपा)  ३,६१८

मोख्तार अहमद (कांग्रेस) १,०४२

१०:३३

सिरहा ३

लिलानाथ श्रेष्ठ (एमाले) ८,०६७

अशेश्वर यादव (सं. सफोरम) ५,७४६

अमर रेग्मी (कांग्रेस) १,७६८

१०:३३

सिरहा २

शत्रुधनप्रसाद सिंह (सं.सफोरम) ४,२३७

रामचन्द्र यादव (कांग्रेस) ३,६००

सुरेशचन्द्र दास (माओवादी) २,७१७

१०:३२

सिरहा १

प्रदिप गिरी (कांग्रेस) ४,८७२

गंगाप्रसाद यादव (एमाले) ३,३९८

राजलाल यादव (सं. सफोरम) १,७८१

१०:३१

मकवानपुर क्षेत्र नम्बर २
विरोध खतिवडा, एमाले- १४,२५१
महालक्ष्मी उपाध्याय, कांग्रेस- १३,७३४

१०:३०

मकवानपुर क्षेत्र नम्बर १
कृष्‍णप्रसाद दहाल, एमाले- १४,३१२
कमल थापा, राप्रपा- १३,७३४

१०:२२

उदयपुर प्रतिनिधिसभा २ मा वाम गठबन्धनको अग्रता

सुरेशकुमार राई, माओवादी- ५,४६३

नारायणबहादुर कार्की, कांग्रेस- ३,३४८

१०:१२

सुर्खेत प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर १ मा वाम गठबन्धनको अग्रता

ध्रुवकुमार शाही, एमाले- १५,५३०

पुर्णबहादुर खड्का, कांग्रेस- १४,०६७

१०:०७

उदयपुरको मतगणना अपडेट:

१०:०२

धनुषा निर्वाचन क्षेत्र नं. ३ महतोलाई पछ्याउदै निधि

राजपा, राजेन्द्र महतो- १५,३५९

कांग्रेस, विमलेन्द्र निधि- १३,४०५

१०:००

अछाम २ मा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै

यज्ञ बोगटि ( एमाले): ३१४६

पुस्प शाह ( कांग्रेस): २७८६

०९:५७

ललितपुर १ मा सिलवालको अग्रता कायमै

नवराज सिलवाल, एमाले- १२,४६२

उदयशमशेर, कांग्रेस - १०,१७९

०९:५५

धादिङ जिल्लाका २ प्रतिनिधिसभा र ४ प्रदेशसभा सदस्यमा विजय हासिल गरेपछि वाम गठबन्धनका नेताहरु विजय र्‍यालीमा सहभागी हुँदै।

०९:५०

रामेछाप प्रतिनिधिसभा सदस्य मतपरिणाम

माओवादी, श्यामकुमार श्रेष्ठ- १८,७०२

कांग्रेस, पुर्णबहादुर तामाङ- १५,३२५

०९:४५

 सोलुखुम्बुबाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा माओवादीका हेमकुमार राई २० हजार ९१२ मत ल्याएर विजयी। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका बलबहादुर केसीले १७ हजार ७४५ मत ल्याए।

यो जिल्लामा प्रतिनिधिसभा र प्रतिनिधिसभा सदस्य सबैमा जित हात पारेको छ।

०९:४३

बैतडीमा वाम गठबन्धनको अग्रता बढ्दो

एमाले- दामोदर भण्डारी ३४,००५

कांग्रेस- नरबहादुर चन्द २३,३२६

०९:४१

दाङमा वाम गठबन्धनले खाता खोल्यो। दाङ निर्वाचन क्षेत्र नम्वर २ को प्रदेश सभा 'क' मा शंकर पोख्रेलले २० हजार ७११ मत प्राप्त गरेर विजयी भएका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका कमलकिशोर घिमिरेले ११ हजार ६१९ मत ल्याए।

०९:३३

डडेल्धुरा प्रतिनिधिसभा

शेरबहादुर देउवा ८,९२२

खगराज भट्ट ५,८२७

०९:२७

दाङ २ मा महराको बढ्दो अग्रता 

माओवादी- कृष्णबहादुर महरा : १६,४३६

कांग्रेस- राजु खनाल : १०,४५९

०९:२०

सप्तरी क्षेत्र नम्बर ४

तेजुलाल चौधरी (कांग्रेस)- २,७९७

मृगेन्द्रसिंह यादव (राजपा)- २,०३४

मो. इस्लाम (एमाले)- १,४५४

०९:१९

सप्तरी ३ कांग्रेसको अग्रता

दिनेशकुमार यादव (कांग्रेस)- ८,८५६

चन्द्रकान्त चौधरी (राजपा)- ७,४०७

ताराकान्त चौधरी (एमाले)- ४,०९३

०९:१८

सप्तरी २ मा उपेन्द्र यादवको अग्रता बढ्दो

उपेन्द्र यादव (सं. सफोरम)- ११,९६३

उमेशकुमार यादव (माओवादी)- ७,०२०

जयप्रकाश ठाकुर (स्वतन्त्र)- ५,२२२

०९:१५

सोलुखुम्बुमा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै

हेमकुमार राई (माओवादी)- १८,५७७

बलबहादुर केसी (कांग्रेस)- १४,२९३

०९:०५

सप्तरी प्रतिनिधिसभा सदस्य १

डा. सूर्यनारायण यादव (सं.सफोरम)- ७,९६५

रामदेव साह तेली (कांग्रेस)- ४,९१०

अशोककुमार मण्डल (माओवादी)- ४४३२

०९:०३

भोजपुरमा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै 

सुदन किराती, माओवादी- १८,१५९

उमेशजंग रायमाझी, कांग्रेस- १०,६८८

०८:३२

पर्वतमा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै

पदम गिरी (एमाले) ११८७१

अर्जुन जोशी (कांग्रेस) ८६६८

०८:३२

धनुषा क्षेत्र नम्बर ३
राजेन्द्र महतो (राजपा) १४,२३३
विमलेन्द्र निधि (कांग्रेस) ११,९५२

०८:२९

पाल्पा क्षेत्र न. २ प्रतिनिधि सभामा अग्रता बढाउदै वाम गठबन्धन

सोमप्रसाद पाण्डे, एमाले : १४,०००

हरिप्रसाद नेपाल, कांग्रेस : ९,०२०

 

०८:२९

इलाम क्षेत्र नम्बर २
सुवास नेम्वाङ (एमाले) ९८४३
केशव थापा (कांग्रेस) ६९७३
 

०८:२८

इलाम क्षेत्र नम्बर १
झलनाथ खनाल (एमाले) ९९६९
भूपेन्द्र कट्टेल (कांग्रेस) ५७६९

०८:२५

भक्तपुर प्रतिनिधिसभा १ मा कडा प्रतिस्पर्धा

बाबुराजा जोशी, कांग्रेस-  ३,६२९

प्रेम सुवाल, नेमकिपा- ३,५४५

मिलन सुवाल, माओवादी- ३,३५१

०८:२२

काठमाडौं ४ मा विजय हासिल गरेपछि नेपाली कांग्रेसका नेता गगन थापा मतगणना भएको स्थल राष्ट्रिय सभागृहमा।

०८:१८

गुल्मी प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नम्बर २ मा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै

गोकर्ण विष्ट, एमाले- १२,७६९

चन्द्र केसी, कांग्रेस- ६,२४८

०८:१७

गुल्मी प्रतिनिधिसभा सदस्य १

प्रदीप ज्ञवाली, एमाले – १०,८०८

चन्द्र भण्डारी, कांग्रेस - ८,४७१

 

०८:१५

सिरहा क्षेत्र नम्बर ४
अजयशंकर नायक (मओवादी) २,५५६
राजकिशोर यादव (राजपा) १,३३३    
मोख्तार अहमद (कांग्रेस) ६३४

०८:१४

सिरहा क्षेत्र नम्बर ३
लिलानाथ श्रेष्ठ (एमाले) ७,६८३
अशेश्वर यादव (संघीय समाजवादी) ५,३५३    
अमर रेग्मी (कांग्रेस) १,६८४

०८:१३

सिरहा क्षेत्र नम्बर - २
शत्रुधनप्रसाद सिंह (संघीय समाजवादी) ३,२६२    
रामचन्द्र यादव (कांग्रेस) ३१०६
सुरेशचन्द्र दास (माओवादी) २४७१

०८:१२

सिरहा क्षेत्र नम्बर- १ 
प्रदिप गिरी (कांग्रेस) ३,८९२
गंगाप्रसाद यादव (एमाले) २,९२०
राजलाल यादव (संघीय समाजवादी) १,६७६

०८:०३

अछाम १ मा भीम रावल पछाडि
भरत स्वार (काङ्ग्रेस) : ३०७३
भीम रावल (एमाले) : ३०६८

०८:०३
_clearLast_
०८:०२

अछाम १ मा भीम रावल पछाडि

भरत स्वार (काङ्ग्रेस) : ३०७३

भिम रावल (एमाले) : ३०६८

०७:५७

धादिङमा वाग गठबन्धनको क्लिन स्विप
क्षेत्र नम्बर २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा वाम गठबन्धनका उम्मेदवार एमाले नेता खेम लोहनी ३६ हजार ५५३ मत ल्याएर विजयी। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कांग्रेसका दिलमान पाख्रिनले ३५ हजार ६१४ मत प्राप्त गरे।

०७:५७

सप्तरी प्रतिनिधिसभा २ मा उपेन्द्रको अग्रता

उपेन्द्र यादव (सं.सफोरम) ९९१८

उमेशकुमार यादव (माओवादी केन्द्र) ५९०७

जयप्रकाश ठाकुर (स्वतन्त्र) ४३७३

सकलदेव सुतिहार (कांग्रेस) १०१

०७:५४

गुल्मी १ प्रतिनिधिसभामा ज्ञवालीको अग्रता कायमै 

प्रदिप ज्ञवाली, एमाले– १०,८०८

चन्द्र भण्डारी, कांग्रेस- ८,४७१

०७:५२

संखुवासभा प्रतिनिधिसभामा कडा प्रतिस्पर्धा

एमाले राजेन्द्र गौतम ५२१४

नेपाली कांग्रेस दिपक खड्का ५०६८

 

०७:५२
_clearLast_
०७:५२

संखुवासभा प्रतिनिधिसभामा कडा प्रतिस्पर्धा

नेपाली कांग्रेस दिपक खड्का ५०६८

एमाले राजेन्द्र गौतम ५२१४

०७:४९

भोजपुर प्रदेशसभा ‘ख’ मा वाम गठबन्धनका उम्मेदवार एमालेका नेता शेरधन राई २० हजार ३३४ मतसहित विजयी। राईका प्रतिस्पर्धीकांग्रेसका उम्मेद्वार गोविन्दबहादुर कार्कीले ७ हजार १०५ मत प्राप्त गरे।

०७:४५

झापा क्षेत्र नम्बर ५ प्रतिनिधिसभामा ओलीको दोब्बरले अग्रता

केपी शर्मा ओली १२,६८८ 

डा. खगेन्द्र पाण्डव अधिकारी ५,४७५

०७:४२

ललितपुर २ मा वाम गठबन्धनबाट एमालेका कृष्णलाल महर्जन २७ हजार ७१३ मत ल्याएर विजयी। उनका प्रतिस्पर्धी नेपाली कांग्रेसका चन्द्र महर्जनले १६ हजार ९४५ मत प्राप्त गरे।

 

०७:३६

प्युठानमा वाम गठबन्धनको अग्रता कायमै

जनमोर्चा दुर्गा पौडेल ५,४६१

कांग्रेस गाेविन्द पाेखरेल ३,४१५

०७:३३

सुनसरी क्षेत्र नम्बर ३ मा पछि परे विजय गच्छदार 

भगवती चौधरी, एमाले- ५१,३८

विजय गच्छदार, कांग्रेस- ३,७४४

०७:३३

गोरखा क्षेत्र नम्बर २ मा बाबुराम भट्टराई ३०६८ मतले अगाडि

(१८९८७ मत गन्न बाँकी) 

बाबुराम भट्टराई (नयाँ शक्ति) - २०,८९७
नारायणकाजी श्रेष्ठ (माओवादी) - १७,८२९

०७:३०

दार्चुलाका दुईओटै प्रदेशसभा सदस्यमा वाम गठबन्धन विजयी। 

प्रदेश 'क' मा एमालेका गेल्बुसिंह बोहरा १६ हजार ५३ मत ल्याएर निर्वाचित भएका छन् भने प्रदेश 'ख'मा माओवादीका मानबहादुर धामी १२ हजार ९५६ मत ल्याएर विजयी।

०७:२८

दार्चुलामा वाम गठबन्धन विजयी। प्रतिनिधिसभामा एमालेका गणेशसिंह ठगुन्ना २८,९९८ मत ल्याएर निर्वाचित। प्रतिस्पर्धी  नेपाली कांग्रेसका विक्रमसिंह धामी २२ हजार २३३ मत प्राप्त गरे।

०७:२५

डडेल्धुरा प्रतिनिधिसभामा कांग्रेसको अग्रता

शेरबहादुर देउवा ६,०८६

खगराज भट्ट ३,०९५

०७:२१

मोरङ १ मा वाम गठबन्धनको विजय। एमालेका घनश्याम खतिवडा ३७ हजार ५२४ मत ल्याएर निर्वाचित भएका छन्। उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसका दिकबहादुर लिम्बुले ३१ हजार ४३६ मत प्राप्त गरे।

०७:१८

बाग्लुङ क्षेत्र नम्बर १ मा वाम गठबन्धन विजयी। एमालेका सूर्यप्रसाद पाठक ३३ हजार ३५७ मत ल्याएर निर्वाचित भए भने उनका प्रतिस्पर्धी कांग्रेसकी चम्पादेवी खड्काले २० हजार ६६१ मत प्राप्त गरेकी छिन्। 

०७:१७

पाल्पा क्षेत्र नम्बर १ को प्रतिनिधिसभामा वाम गठबन्धनको अग्रता

(एमाले) दलबहादुर राना : ७७४०

(कांग्रेस) विजयराज घिमिरे : ३०६९

०७:१५

 

उदयपुर प्रतिनिधिसभा सदस्यमा कांग्रेसको अग्रता

डा. नारायण खड्का- ३५९९

मन्जुकुमारी चौधरी- ३१७३

०७:१४

प्रदेश नम्बर ६ का हेभीवेट उम्मेदवार माओवादीका महेन्द्रबहादुर शाही १२ हजार १५३ मत ल्याएर विजयी। उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी कालीबहादुर सहकारीले ९ हजार ३४२ मत पाएका छन्।

०७:१३

दाङ क्षेत्र नम्बर १ को प्रतिनिधिसभा सदस्यको मतगणना अपडेट

मेटमणि चौधरी, एमाले- ६,५४०

सुशीला चौधरी, कांग्रेस- ३४५३

०७:११

एमाले सचिव योगेश भट्टराई ताप्लेजुङबाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा निर्वाचित भएपछि। उनले २९ हजार ४७९ मत ल्याएर विजय हासिल गरेका हुन्।

०७:०७

बैतडीको मतगणना अपडेट

एमाले ३२१२०

कांग्रेस २१४२१

०७:०५

ओखलढुंगामा वाम गठबन्धनबाट एमालेका यज्ञराज सुनुवार ३२,५८० मत ल्याएर निर्वाचित। कांग्रेसका रामहरि खतिवडाको २७,३२७ मत।

०७:०२

झापा क्षेत्र नम्बर ३ प्रतिनिधिसभा

वामगठबन्धन/राप्रपा राजेन्द्र लिङ्देन ११०१५

कांग्रेस कृष्णप्रसाद सिटौला ८०५९ 

०६:५७

महोत्तरी क्षेत्र १ को पछिल्लो मत परिणाम

माओवादी गिरिराजमणि पोखरेल :३४११

काङ्ग्रेस सीताराम भण्डारी : १२५१

फोरम नेपाल लक्ष्मी महोतो : १०६३

प्रदेश (क)

राजपा ४३२

नेपाली काङ्ग्रेस ३१५

माओवादी २२८

प्रदेश १ (ख)

माओवादी : ९८२

काङ्ग्रेस : ४१४ 

०६:५७

महोत्तरी क्षेत्र नं. १ (अपडेट)
गिरिराजमणि पोखरेल (माओवादी) - ३,४११
सीताराम भण्डारी (कांग्रेस) - १,२५१
लक्ष्मी महतो (संघीय समाजवादी) - १,०६३ 

०६:५४

सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र नम्बर १ बाट वाम गठबन्धनका माओवादी उम्मेदवार अग्नि सापकोटा तथा क्षेत्र नम्बर २ बाट गठबन्धनकै एमाले उम्मेदवार शेरबहादुर तामाङ विजयी।

०६:५३

मोरङ क्षेत्र नम्बर ६ बाट वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार लालबाबु पण्डित तथा क्षेत्र नम्बर ३ बाट भानुभक्त ढकाल विजयी भएका छन्।

०६:५२

ओखलढुंगाबाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार यज्ञराज सुनुवार विजयी भएका छन्।

०६:५१

काठमाडौं- ८ र काठमाडौं- ३ मा पनि वाम गठबन्धन विजयी । क्षेत्र नं. ८ बाट एमालेका जीवनराम श्रेष्ठ तथा ३ बाट कृष्ण राई विजयी भएका छन्।

०६:४७

रूपन्देही निर्वाचन क्षेत्र नं १

वाम छविलाल विश्वकर्मा ६७०४

लोक अब्दुल रज्जाक ५४१६

निर्वाचन क्षेत्र नं २

वाम विष्णुप्रसाद पौडेल १६०३७

लोक युवराज गिरी ६९६४

निर्वाचन क्षेत्र नं ३

वाम घनश्याम भुसाल १०९४७

लोक दीपक बोहोरा ९२८९

निर्वाचन क्षेत्र नं ४

लोक प्रमोद यादव ५३२७

राजपा सर्वेन्द्रनाथ शुक्ल ३३६४

निर्वाचन क्षेत्र नं ५

लोक भरत शाह १००४९

वाम डिलाराम आचार्य ६१८१

०६:४४

गुल्मी १ (प्रतिनिधिसभा)

प्रदिप ज्ञवाली एमाले –(१०१६६ )

कांग्रेस (८१५५) चन्द्र भण्डारी

१९ हजार २ सय ५३ मत गणना हुँदा 

०६:४३

गोरखा २ प्रतिनिधिसभा 

बाबुराम भट्टराई २०८९७

नारायणकाजी श्रेष्ठ १७८२९

गोरखा १ प्रतिनिधिसभा

हरिराज अधिकारी १५२९९

चिनकाजी श्रेष्ठ १३२२२

०६:४१

डडेल्धुराको प्रतिनिधि सभा तर्फ

नेका शेरबहादुर देउवा ६०८६

माओवादी खगराज भट्ट ३०९५

०६:४१

सिन्धुपाल्चोक १ मा सापकोटा विजयी

अग्नि सापकोटा ४०५०४

माेहनबहादुर बस्नेत २९७९८

०६:३२

दाङ क्षेत्र नं. ३ 
हिराचन्द्र केसी (एमाले) १०,४०१
दिपक गिरी (काग्रेस)  ७,९२९

०६:३१

पाल्पा क्षेत्र नं. २ प्रतिनिधि सभा

सोमप्रसाद पाण्डे (एमाले) १२,५२९ 

हरिप्रसाद नेपाल (कांग्रेस) ८,५९०

०६:२६

भक्तपुर क्षेत्र नं १ प्रतिनिधिसभामा कांग्रेस अगाडि (७३७५ मत गणना हुँदा)

कांग्रेस बाबुराजा जोशी २४२८

एमाले मिलन सुवाल २२३६

नेमकिपा प्रेम सुवाल १०९८

०६:२३

जाजरकोटको प्रदेशसभा क्षेत्र नम्बर (क) मा वाम गठबन्धन्का तर्फबाट माओवादी उम्मेदवा गणेशप्रसाद सिंह १६ हजार ९११ मत ल्यायर विजयी भएका छन्।

०६:१९

ललितपुर क्षेत्र नम्बर ३ मा वाम गठबन्धनकी उम्मदेवार माओवादी प्रवक्ता पम्फा भुसाल विजयी भएकी छन्। उनले २४ हजार ०३६ मत पाउँदा निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली कांग्रेसका मदनबहादुर अमात्यले २२ हजार ३२९ मत पाए।

०६:१८

तनहुँ १ प्रतिनिधि सभा गणना मत: २१९३३

रामचन्द्र पौडेल : ९१९५

किसान श्रेष्ठ : १०९७३

०५:५५

धादिङ क्षेत्र नम्बर १ बाट निकटतम प्रतिद्वन्द्वीलाई २७ हजारभन्दा बढी मत अन्तरले पराजित गर्दै वाम गठबन्धनका एमाले उम्मेदवार भूमि त्रिपाठी विजयी भएका छन्। प्रदेशसभातर्फ (क)  राजेन्द्र पाण्डे र (ख) मा शालिकराम जम्कट्टेल दोब्बरभन्दा बढी मत अन्तरले विजयी भएका छन्।

०५:४७

विवेकशील साझाका अध्यक्ष रवीन्द्र मिश्रलाई ८१८ मतले पराजित गर्दै प्रकाशमान सिंह काठमाडौं क्षेत्र नम्बर १ बाट प्रदेशसभा सदस्यमा चुनिएका छन्।

०५:३३

यसअघिको लाइभ अपडेट यहाँबाट हेर्न सकिन्छ :
प्रतिनिधसभा तथा प्रदेशसभा निर्वाचन : मतगणना 
 

०५:३२

प्रतिनिधिसभा तथा प्रदेशसभा निर्वाचनको मतगणनाको तेस्रो दिनको लाइभ अपडेटमा यहाँहरुलाई स्वागत छ।

सम्बन्धित समाचार

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

यहाँको इमेललाई गोप्य राखिनेछ । अनिवार्य रुपमा दिनुपर्ने जानकारीहरुलाई ' * ' चिन्ह प्रयोग गरिएको छ ।

सामाजिक संजाल

सम्पर्क

थाहा खबर प्रा. लि.
मुक्तिश्री टावर
नयाँ बानेश्वर, काठमाडौं, नेपाल

इमेलः
समाचार विभाग: news@thahakhabar.com
फोन : ९७७-१- ४७८६५६२
बिज्ञापनः ad@thahakhabar.com
फोन : ९७७-१-४७८६१९८ ९८४१३०४३९१ (प्रेम) / ९८१८३४३६६९ (विनय)

हाम्रो बारेमा

प्रधान सम्पादक: तीर्थ कोइराला
सूचना विभाग दर्ता नं.: ७७८/२०७४-७५

[विस्तृत]