Election Portal
स्थानीय तह निर्वाचन २०७४ को सम्पूर्ण जानकारी

पुनर्वास नगरपालिका कञ्चनपुर
SHARES
उम्मेदवार परिचय:

प्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
जीवनराज थापा नेकपा एमाले ६०७२ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तोयप्रसाद शर्मा नेपाली कांग्रेस पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरबहादुर थापा नेकपा माओवादी केन्द्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णबहादुर तामाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
झुठा राना नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सत्यादेवी चापागाई नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हर्कसिंह तामाङ जनजागरण पार्टी नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरिप्रसाद लम्समल राष्ट्रिय जनमोर्चा पूरा विवरण हेर्नुहोस्


उपप्रमुख

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत नतिजा पूरा विवरण
शारदा शर्मा विष्ट नेकपा एमाले ६५८८ विजयी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भुलियाकुमारी राना नेपाली कांग्रेस पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीता विक नेकपा माओवादी केन्द्र पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्‍मी पाल राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जगतबहादुर सायर नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रेमवती राना नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अनिता सुनार राष्ट्रिय जनमोर्चा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रिना राना जनजागरण पार्टी नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा उम्मेदवार :

वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
प्रतापबहादुर चन्द नेकपा एमाले ८८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुरेन्द्रबहादुर साउद नेपाली कांग्रेस ६७२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भोजराज राना नेकपा माओवादी केन्द्र ५५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर तामाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहनलाल राना नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २४१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ऐनबहादुर शाही राष्ट्रिय जनमोर्चा २६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रवी तामाङ्ग जनजागरण पार्टी नेपाल १४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पृथमसिंह राना नेकपा एमाले ८७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
फुर्वा तामाङ नेकपा एमाले ८५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लवला बोल तामाङ नेपाली कांग्रेस ६०५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
घुम्‍मन राना नेपाली कांग्रेस ६६० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
करमलाल चौधरी नेकपा माओवादी केन्द्र ५४४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भाने खड्का नेकपा माओवादी केन्द्र ६०५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जितबहादुर बोहरा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देबसिंह राना नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २१० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मालिकराम राना नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भरतसिंह ठकुरी राष्ट्रिय जनमोर्चा २५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवाजी राना राष्ट्रिय जनमोर्चा २३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुमित्रा राना नेकपा एमाले ८७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीतादेवी राना नेपाली कांग्रेस ६६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिना बिष्‍ट नेकपा माओवादी केन्द्र ५५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रादेवी राना नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २०७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रासाउद राष्ट्रिय जनमोर्चा २९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बसन्ती देवि लोहार नेकपा एमाले ८७२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रम्वा सुनार नेपाली कांग्रेस ६६६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जीतकुमारी विक नेकपा माओवादी केन्द्र ५६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जशुदेवी कामी नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २१२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुदा सुनार राष्ट्रिय जनमोर्चा ३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सन्तकुमार चौधरी नेकपा माओवादी केन्द्र ८६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मोहनबहादुरसिंह नेपाली कांग्रेस ३३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामसिंह बिष्ट नेकपा एमाले ७७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रबहादुरसिंह राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मैते सार्की राष्ट्रिय जनमोर्चा पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनु तामाङ स्वतन्त्र २०२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
तिर्थराम राना नेकपा एमाले ८३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डिल्‍ली सार्की नेकपा माओवादी केन्द्र ८५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बहिदार राना नेपाली कांग्रेस ४३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर खड्का नेपाली कांग्रेस ४०५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरु सार्की नेकपा एमाले ८१० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिङ्गलाल धिसिङ्ग तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र ८२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तारा चन्द राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दानसिंह धनाडी क्षेत्री राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुममाया तामाङ नेकपा एमाले ८७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्रीमती धाना धामी नेपाली कांग्रेस ४०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिरादेवी बिष्ट नेकपा माओवादी केन्द्र ८७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शोभा सूनार नेकपा माओवादी केन्द्र ८५६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्दिरा विश्‍वकर्म नेपाली कांग्रेस ४७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धनमाया दमाई नेकपा एमाले ८२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
फैरु तामाङ नेकपा एमाले ४५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आइतबहादुर तामाङ नेपाली कांग्रेस ७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आइतबहादुर तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १८७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्बिमाया तामाङ जनजागरण पार्टी नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुपा तामाङ नेकपा एमाले ४५२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बमबहादुर तामाङ नेकपा एमाले ४६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रक्चा तामाङ नेपाली कांग्रेस ७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरीप्रसाद भट्ट नेपाली कांग्रेस ७६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्बिसिंह तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमल मल्‍ल नेकपा माओवादी केन्द्र १६६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरबहादुर तमाङ जनजागरण पार्टी नेपाल १३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शान्तीमाया तामाङ नेकपा एमाले ४७२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवती रेग्मी पाध्या नेपाली कांग्रेस १०३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सविना तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र १४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राधिका जैशी राष्ट्रिय जनमोर्चा पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
दुर्गाकुमारी विश्‍वकर्मा नेकपा एमाले ४८१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रत्‍नादेवी चुनारा नेपाली कांग्रेस ८९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमृतादेवी नेपाली नेकपा माओवादी केन्द्र १५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
प्रेमबहादुर बस्नेत नेकपा माओवादी केन्द्र ४४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवेन्द्र खड्का नेपाली कांग्रेस ३३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिपबहादुर तामाङ नेकपा एमाले ४२४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कोमल अधिकारी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गोपाल सुवेदी नेकपा एमाले ४४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विष्णुदेवी सिग्‍देल नेकपा एमाले ४२४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्र मणी गैरे नेपाली कांग्रेस ३३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजाराम आचार्य नेपाली कांग्रेस २९४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रवि थापा नेकपा माओवादी केन्द्र ३६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रजबहादुर शाही नेकपा माओवादी केन्द्र ३३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
खडकबहादुर थापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर शाही राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिपेन्द्र सुनार राष्ट्रिय जनमोर्चा १३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पार्बतीदेवी शाही नेकपा एमाले ४६९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवी लोहनी नेपाली कांग्रेस ३४८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अस्मिता मल्ल नेकपा माओवादी केन्द्र ३५९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
इन्द्रामाया गुरुङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
टिका सुनार नेकपा एमाले ४३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जुना सुनार नेपाली कांग्रेस ३४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिलमाया सार्की नेकपा माओवादी केन्द्र ३५६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कुन्ता सुनार राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
वीरबहादुर बोगटी नेकपा एमाले ८३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लछी बोहरा नेपाली कांग्रेस ४२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पदमबहादुर पुजारा नेकपा माओवादी केन्द्र ८३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिनबहादुर गुरुङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कलीभान थापा नेकपा एमाले ९०० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर राना नेकपा एमाले ९२१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
प्रकाश बोगटी नेपाली कांग्रेस ४७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिवराम राना नेपाली कांग्रेस ४७९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जोखन चौधरी नेकपा माओवादी केन्द्र ६२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भागन राना नेकपा माओवादी केन्द्र ६७० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
डम्मरबहादुर थापा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भिमबहादुर ठकुरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शकुन्तला कोटाले क्षेत्री नेकपा एमाले ९२१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बिस्ना उपाध्याय नेपाली कांग्रेस ४९१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरस्वती थापा नेकपा माओवादी केन्द्र ६९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रा विक नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
देउसरा लुहार नेकपा एमाले ९४४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
काली कामी नेपाली कांग्रेस ४६९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिर्थकुमारी विश्‍वकर्मा नेकपा माओवादी केन्द्र ६७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मनबहादुर गुरुङ नेकपा एमाले ६२२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
श्यामबहादुर शाही नेपाली कांग्रेस ४८० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजकुमार रायमाझी नेकपा माओवादी केन्द्र ४६५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर प्रधान राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भानुभक्त जोशी नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शुशिला पण्डीत राष्ट्रिय जनमोर्चा ६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पृथ्वी गुरुङ नेपाली कांग्रेस ५९९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गमबहादुर सुनार नेकपा एमाले ५८९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नवराज जैसी नेपाली कांग्रेस ५२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
निर्मला पोख्रेल नेकपा एमाले ५१८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरबहादुर तामाङ्ग नेकपा माओवादी केन्द्र ३९४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमल नाथ पौडेल नेकपा माओवादी केन्द्र ३९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रमेश जगं शाही राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरि रोकाया राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कर्णबहादुर रोकाया नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी सुवेदी राष्ट्रिय जनमोर्चा ६३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चक्रबहादुर चलाउने राष्ट्रिय जनमोर्चा ४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
विमला सापकोटा नेकपा एमाले ६१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुकमाया मुक्‍तान नेपाली कांग्रेस ५२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गायत्री जोशी नेकपा माओवादी केन्द्र ४१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मंजु श्रेष्‍ठ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सत्‍यलक्ष्मी श्रेष्‍ठसुवेदी नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हिरादेवी भुल राष्ट्रिय जनमोर्चा ४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मोनिका सुनार नेकपा एमाले ६१७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मुना दर्जी विश्वकर्मा नेपाली कांग्रेस ५०८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शान्ती सुनार नेकपा माओवादी केन्द्र ३८७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामकुमारी सुनार राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीता सार्की नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सीता विक राष्ट्रिय जनमोर्चा ४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
रामदुलारे राना नेकपा एमाले २५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर तामाङ नेपाली कांग्रेस २३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धिमान तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र २२८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जितसिंह तमाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
हरमल राना थारु नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आदर्श लामा जनजागरण पार्टी नेपाल २२९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
जितबहादुर तामाङ्ग नेकपा एमाले २४५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानबहादुर तामाङ्ग नेकपा एमाले २५९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर राना नेपाली कांग्रेस २४४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दिपक तामाङ्ग नेपाली कांग्रेस २२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बचनसिंह राना नेकपा माओवादी केन्द्र २२८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुनबहादुर तामाङ नेकपा माओवादी केन्द्र २१६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
आइते तामाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुङडु तामाङ्ग राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयसिंह राना नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कमसिंह तमाङ जनजागरण पार्टी नेपाल १८५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुख्‍ना राना जनजागरण पार्टी नेपाल १६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
बदला राना नेकपा एमाले २५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिना चौधरी नेपाली कांग्रेस २२५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिसमनी चौधरी नेकपा माओवादी केन्द्र २०४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भगवती राना राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सवादा राना नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानमाया तामाङ जनजागरण पार्टी नेपाल १९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सुन्तली विक नेकपा एमाले २४८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
तिलुदेवी सार्की नेपाली कांग्रेस २२८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमृता भुल नेकपा माओवादी केन्द्र २१२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सारती भुल जनजागरण पार्टी नेपाल १९२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
राना श्रवण नेपाली कांग्रेस ६८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बुद्धिबहादुर कटुवाल क्षेत्री नेकपा एमाले ६३१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलबहादुर विक नेकपा माओवादी केन्द्र २९९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शिद्धराज ओझा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लालबहादुर सुनार राष्ट्रिय जनमोर्चा ११ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
अम्मरबहादुर कामी नेपाली कांग्रेस ६५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दलबहादुर धामी नेपाली कांग्रेस ६२८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कलबहादुर दमाई नेकपा एमाले ५६२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामसिंह साउद नेकपा एमाले ५२७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अर्जुन केसी खत्री नेकपा माओवादी केन्द्र ३०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राम मिलन राना नेकपा माओवादी केन्द्र ३१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कालुसिंह ठकुरी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कनहैया राना राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रुद्रे सुनार राष्ट्रिय जनमोर्चा पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
जानकीदेवी अवस्थी नेपाली कांग्रेस ६९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पार्वतीकुमारी अधिकारी नेकपा एमाले ५९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अष्‍टकुमारी रानाभाट नेकपा माओवादी केन्द्र २७२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रादेवी बोगटी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
गौमति लोहार नेपाली कांग्रेस ६८७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सुना मिजारी नेकपा एमाले ५९६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्णादेवी कामी नेकपा माओवादी केन्द्र २८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
चन्द्रमती सार्की राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
नारायणप्रसाद जैसी नेकपा माओवादी केन्द्र ७७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानबहादुर खत्री नेपाली कांग्रेस ६४६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरबहादुर सुनार नेकपा एमाले ६०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
कृष्‍णप्रसाद जैसी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सिँह सुनिल पदम नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
भिमराज शर्मा राष्ट्रिय जनमोर्चा ४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कलिके कामी नेकपा माओवादी केन्द्र ७३० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दानबहादुर सुनार नेकपा माओवादी केन्द्र ६९९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ज‌गबहादुर बुढा नेपाली कांग्रेस ६५० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मनिराज खाती नेपाली कांग्रेस ६५६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर खाती नेकपा एमाले ६४४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दलबहादुर घर्ति क्षेत्री नेकपा एमाले ६९३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवबहादुर साउद राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अमित सुनार नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
अदिती विक नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामसिंह सुनार राष्ट्रिय जनमोर्चा ३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवबहादुर दमाई राष्ट्रिय जनमोर्चा ३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
सरु सुनार नेकपा माओवादी केन्द्र ७२० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिना जि.सी. नेपाली कांग्रेस ६५४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नन्दादेवी कुँवर नेकपा एमाले ६८७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सरस्वतीकुमारी रावल बोगटी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नगीताकुमारी शाही नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देवीसरा जैसी राष्ट्रिय जनमोर्चा ३४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
आरतीकुमारी दमाई नेकपा माओवादी केन्द्र ७३६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रोस्नादेवी दमाई नेपाली कांग्रेस ६४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विनिता दमाई नेकपा एमाले ६७४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सावित्रीदेवी सेती मगर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पपि कामी नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पार्वती सुनार राष्ट्रिय जनमोर्चा ४० पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
शुक देव राना नेकपा माओवादी केन्द्र ६१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पदमबहादुर देउवा नेपाली कांग्रेस ३१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
काशीराम बोहरा नेकपा एमाले ५३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
धिरेन्द्रप्रसाद भट्ट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दशरथ सुबेदी राष्ट्रिय जनमोर्चा पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पदमराज उपाध्याय नेकपा माओवादी केन्द्र ५८३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
वीरमान बिष्ट नेकपा माओवादी केन्द्र ५१९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ठग्गी राना नेपाली कांग्रेस ३१२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
राजेन्द्र राना नेपाली कांग्रेस ३६७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गबहादुर कुँवर क्षेत्री नेकपा एमाले ४९५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रति बिष्ट नेकपा एमाले ४८८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
शेरबहादुर बोगटी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरेन्द्र गुरुङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
नैन मती चौधरी नेकपा माओवादी केन्द्र ५६४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
दुर्गादेवी पोखरेल नेपाली कांग्रेस ३५८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामरति राना नेकपा एमाले ५०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मन्तोरा राना राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
कोपिला विक नेकपा माओवादी केन्द्र ५७३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
देउसरा भूल नेपाली कांग्रेस ३२३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
ममताकुमारी टमटा नेकपा एमाले ५३९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बासु कमेनी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा अध्यक्ष

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
तुलसी अर्याल नेपाली कांग्रेस ६९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
टेकबहादुर बानिया नेकपा एमाले ३९८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बलिराम चौधरी नेकपा माओवादी केन्द्र ५०७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
नरबहादुर खडका राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामबहादुर तामाङ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (खुला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
पदमसिंह धामी नेपाली कांग्रेस ६१३ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
रामचन्द्र भट्टराइ नेपाली कांग्रेस ५७७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
बाबुराम रेग्मी नेकपा एमाले ४४६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मानबहादुर थापा नेकपा एमाले ४७८ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
यादुराम सार्की नेकपा माओवादी केन्द्र ५२२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
सूर्यप्रसाद सापकोटा नेकपा माओवादी केन्द्र ५१२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
जयराज भट्ठ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
अस्तुनीदेवी चौधरी नेपाली कांग्रेस ६१२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
विन्दुमाया डगौरा नेकपा एमाले ४३२ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोमादेवी लामिछाने नेकपा माओवादी केन्द्र ५२६ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
गोपा बिष्ट राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिना लामा नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १५ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


वडा सदस्य (दलित महिला)

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत पूरा विवरण
मनमाया सुनार नेपाली कांग्रेस ६२९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
लक्ष्मी सोप नेकपा एमाले ४४७ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
पाउनी लोहार नेकपा माओवादी केन्द्र ५०९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्
मिना सुनार्नी राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९ पूरा विवरण हेर्नुहोस्


नगरपालिका परिचय:

समावेश भएका साविक गा.वि.स. वा न.पा. वा गा.वि.स./न.पा.का वडाहरुः  पुनर्वास न.पा. र बाइसेबिचवा (५-९) गा.वि.स.

जनसंख्याः ५३६३३                              क्षेत्रफलः १०३.७१ वर्ग कि.मी.

केन्द्रःसाविक पुनर्वास नगरपालिका कार्यालय                                       वडा संख्याः ११

सीमानाः

पूर्वः कैलाली जिल्ला र भारत                      पश्चिमः बेलौरी न.पा.

उत्तरःलालझाडी गा.पा.                          दक्षिणः भारत

वडा विभाजन

वडा नं

समावेश भएका साविक गा.वि.स./न.पा.हरु

साविक वडा नं.

कैफियत

पुनर्वास

१४,१५

 

पुनर्वास

११,१३

 

पुनर्वास

१२

 

पुनर्वास

 

पुनर्वास

९, १०

 

पुनर्वास

६,७

 

पुनर्वास

 

पुनर्वास

२,४

 

पुनर्वास

१,३

 

१०

बाइसे विचवा

५,६

 

११

बाइसे विचवा

७-९

 

 

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्